Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

προωτιαίο έπαρμα


Recommended Posts

τομωρο μου γενηθηκε με προτιαιο επαρμα μπροστα απο το αυτι, ο γιατροσ μασ ειπε δ ειναι τιποτα κ αμα μεγαλοσει κ δ το θελει το παιδι να παει να τα βγαλει, εσεισ τι εχετε κανει ? να του το αφισω ετσι να ειναι η ομορφια του η να του το βγαλω γιατι νιωθω αμηχανα οταν με ρωτουν "τι ειναι αυτο!"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειναι σαν μια κρεατοελια δ περιγραφετε αλιωσ ειναι σαν μια χοντρη ελια που προεξεχει απο το δερμα κ εχει το χρωμα του δερματοσ, λενε ειναι κληρονομικο αλλα ουτε εγω εχω ουτε ο αντρασ μου.

Link to comment
Share on other sites

το ειδα τι ειναι και πως ειναι στο ιντερνετ.εγω λεω να μην το πειραξεις καθολου μα καθολου γιατι επι της παρουσης δεν ειναι κατι αντιαισθητικο.αν παλι μετα που θα μεγαλωσει το παιδακι το "πειραζει"λογω εμφανισης καντε μια μικροεπεμβασουλα δεν ειναι τιποτα(πλαστικη)....εκανε και η κορη μου τον δεκεμβριο πλαστικη στο ιδιο σημειο αλλα ηταν αλλο πραγμα το οποιο ματωνε και επρεπε να αφαιρεθει!καμια σχεση με το δικο σου!μην ταλαιπωρησεις το παιδακι ειναι μικρουλη ακομα!!

Link to comment
Share on other sites

και ασε τους αλλους να λενε!!εμενα οταν με ρωταγανε τους ελεγα βεβαια τι ητανε γιατι προσωπικα δεν με πειραζε καθολου!ηταν κατι το οποιο επρεπε να αφαιρεθει οπως και εγινε!!μην ντρεπεσε κοριτσι μου υπαρχουν πολλα χειροτερα πραγματα που θα επρεπε να μας απασχολουν!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω θα το έβγαζα..οχι γιατί θα ντρεπομουν αυτους που ρωτάνε τι είναι αλλά γιατί τα παιδάκια αργότερα θα έφερναν το παιδάκι μου σε δύσκολη θέση γιατί ως γνωστό κοροϊδεύουν και γίνονται κακά με ότι διαφορετικο(όχι όλα,αλλά αρκετά)το έχω βιώσει με μια συμμαθητρια στο δημοτικό που είχε μια κρεατοελια μεγάλη στο σαγονι της,με μένα που ήμουνα χοντρουλα κ.τ.λ.μονο γι αυτό..

Link to comment
Share on other sites

αναλογα το μεγεθος....αν ηταν μεγαλο θα το βγαζαμε..μικρο ομως, οχι.

Αν εσυ υπολογιζεις τον κοσμο τοσο, πως θα μαθεις το παιδι να μην επηρεαζεται?? Δεν σου το λεω επικριτικα αλλα συμβουλευτικα. Ο κακος κοσμος παντα θα λεει....

Link to comment
Share on other sites

Έχει ο γιος μου ένα μικρό. Ο παιδίατρος μας είπε ότι μπορεί να αφαιρεθεί ωστόσο δεν έχουμε σκοπό να το πειράξουμε προς το παρόν, αν θελήσει εκείνος μόνο μεγαλώνοντας. Μόνο 1-2 άτομα μας έχουν ρωτήσει τι είναι όταν ήταν μωρό, εγώ πλέον δεν το παρατηρώ.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχετε ολεσ δικαιο, δ χρειαζετε να το ταλεπορο κ να το βασανιζο να του το βγαλω, και σε οσουσ δ αρεσει να κοιταζουν τα δικα τουσ τα χαλια, κ στο κατω κατω αγορι ειναι αμα παει να τον κοροιδεψει κανενα αλλο παιδακι θα τον πλακωνει στο ξυλο!!!:wink: ασε που θα εχει κ τον μεγαλητερο αδερφο του για προστασια!(2μισι ετων ο μεγαλοσ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...