Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικός σταθμός «ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ» στην Ηλιούπολη


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους

 

Είμαι ο Παναγιώτης, μένω Παγκράτι και αναζητώ παιδικό στην (ευρύτερη) περιοχή, για την κορούλα μου που το Σεπτέμβρη γίνεται 3.

 

Από το προηγούμενό μου post έχω παει σε άλλους 10 (σύνολο 30 μέχρι στιγμής) στις γύρω περιοχές και πλέον κινούμαι προς τον παιδικό «ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ» στην Ηλιούπολη.

 

Γνωρίζει μήπως κάποιος/κάποια κάτι από ιδία πείρα?

 

Ευχαριστώ

Παναγιώτης

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ....

 

ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ 14 ΜΗΝΩΝ ΣΕ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟ....

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ...ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.... ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ....

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...
Οποίος γνωρίζει κάτι για τον παιδικό σταθμό τα φιλαράκια παρακαλώ να μας ενημερώσει !

 

καλημέρα!

 

ειχα επισκεφθει το σταθμο το 2010 που εψαχνα σταθμο για τον διχρονο, τοτε, γιο μου. θυμαμαι οτι δεν μου εκανε καλη εντυπωση οτι τα κοιμιζαν σε κρεββατακια και όταν ρωτησα πως διασφαλιζουν ότι δεν κινδυνευουν να πεσουν (δεν υπηρχε προστατευτικο), μου απαντησε η ιδοκτητρια με απαθεια "ε, και να πεσουν δεν παθαινουν τιποτα. ειναι ξυλινο το πατωμα και απορροφα τους κραδασμους".

 

οποτε εφυγα τρεχοντας...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

 

ειχα επισκεφθει το σταθμο το 2010 που εψαχνα σταθμο για τον διχρονο, τοτε, γιο μου. θυμαμαι οτι δεν μου εκανε καλη εντυπωση οτι τα κοιμιζαν σε κρεββατακια και όταν ρωτησα πως διασφαλιζουν ότι δεν κινδυνευουν να πεσουν (δεν υπηρχε προστατευτικο), μου απαντησε η ιδοκτητρια με απαθεια "ε, και να πεσουν δεν παθαινουν τιποτα. ειναι ξυλινο το πατωμα και απορροφα τους κραδασμους".

 

οποτε εφυγα τρεχοντας...

 

Εγώ είμαι ανάμεσα στα φιλαρακια και την αυλαία .για το πρώτο απλά δεν εχω συσττασεις ενώ για το δεύτερο ξέρω τα καλύτερα απλά δεν μου αρέσει πολυ ο χώρος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koρίτσια κοιτάξτε το μάγια μπίλλυ, η αδερφή μου επισκέφτηκε όλους τους παιδικούς σταθμούς της ηλιούπολης και τελικά επέλεξε το μάγια μπίλλυ και δικαιώθηκε. Ευχαριστημένη από όλες τις πλευρές και αυτή και το ανιψάκι μου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...