Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ


τετα

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια μου!!! τι κανετε? χρονια πολλα!!!!!!!! οτι επιθυμειτε με υγεια και ευτυχια στα σπιτια σας. λοιπον ψαχνω πουγκακια για την βαφτιση της κορακλας μου. τα θελω για μπομπονιερες και προσκλητηρια. ακομα θελω κορδελιτσες και διακοσμητικα για τις μπομπονιερες. ξερετε που μπορω να βρω? βοηθηστε με σας παρακαλω. μενω αθηνα. ευχαριστω εκ των προτερων.

xzDLp2.png

fa5gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τέτα, ρίξε μια ματιά στο

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=4108&start=0

 

όπου είναι συγκεντρωμένα διάφορα καταστήματα με είδη βάφτισης.

Είναι αρκετές σελίδες, αλλά ακόμα και στην πρώτη σελίδα θα βρεις συγκεντρωμένες ηλεκτρονικές διευθύνσεις τέτοιων καταστημάτων -ευγενική προσφορά της Βέρας! :wink:

Με το καλό η βάφτισή σας!

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites

Τέτα αν μένεις κοντά στο κέντρο ρίξε μια ματιά στην Ρόμβης.Εχω γράψει και στο τόπικ που σου λέει η Σούζι και τα εχουν προτεινει και άλλα κοριτσια.Εχουν μεγαλη ποικιλια σε πουγκακια κουτάκια και διακοσμητικά και πολύ καλές τιμες!Ελπιζω να σε βοηθησα!

Πεταλουδιτσα μου εισαι η ζωη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...