Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΩΡΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Να 'τα, να 'τα!!!Αφου αρχισατε με τα στολιδια , ασε που μερικες τρελλες στολισαν κιολα ηρθε η ωρα και για δωρα!!!Και εγω αρχισα να το σκεφτομαι και μετα ειπα απο μεσα μου νωρις ειναι ακομα!!Επισης ειπα παλι απο μεσα μου που θα βρω φετος τοοοσαααα λεφτα για δωρα γιατι το δωρο μου φετος θα το παρει η κοπελα που κοιταει η μικρη!!!Ενω μεχρι προτεινος το ξοδευα στα δωρα!!!!! :cry:

Το σιγουρο ειναι οτι θα παρω ενα ωραιο δωρο στο παιδακι μου φετος και το χαιρομαι παρα πολυ μιας και θα ειναι η πρωτη μας χρονια!!!!! :):)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα πράγματα φέτος με την οικονομική κρίση δεν είναι και τόσο καλά. Αλλά όλο και κάτι πρέπει να πάρουμε στα παιδάκια μας, στα βαφτιστήρια μας.

Ο γιος μου είναι 15 μηνών αλλά δεν παίζει ιδιαίτερα με παιχνίδια και μάλλον δεν θα του πάρω τίποτα για το βαφτιστήρι που είναι στην ίδια ηλικία τι έχετε να προτείνετε?

Link to comment
Share on other sites

Για το βαφτηστηρι σου,θα μπορουσες να ρωτησεις τη μαμα του να σου πει τι χρειαζεται ο μικρος για να μη του παρεις κατι αχρηστο π.χ. παιχνιδια.Μπορει να εχει κατι περισσοτερη αναγκη.απο τη δικη μου πλευρα τωρα δεν θα παρω σε κανεναν τιποτα,γιατι περιμενω να γεννησω και δεν εχω λεφτα για πεταμα.Ισως παρω μονο στις ανηψιες μου κανενα ρουχαλακι,μη φανταστεις μαρκα,απο τα τζαμπο.

Link to comment
Share on other sites

Εν οψη οικονομικης στενοτητας σε γονεις πεθερικα αδελφια θα χαρισω ενα χειροποιητο ημερολογιο με φωτος του Σταθουκου :wink:

Στο μικρο μας ο μπαμπας του θελει να παρει ενα τηλεκατευθυνομενο τζιπ αλλά δεν ξέρω ποιος πραγματικά θα παιζει περισσοτερο απο τους δυο τους.

Εγώ θα προτιμούσα ενα τρενάκι, που ειναι περισσοτερο κοντα στην ηλικία του και φτάνει πια με αυτά τα αυτοκινητα σε ολες τις μαρκες σε ολα τα χρματα σε ολα τα μεγέθη!!!

Αν και να πω την αλήθεια εγω θα του έπαιρνα ενα φτηνο παιχνιδι γιατι περισσότερο θελω να του παρω ενα κρεββάτι.

Θα δουμε.

Α! Τον σύζυγο που εμεινε last but not least(το γραψα σωστα;) δεν ξέρω ακόμη τι να του πάρω. Πουκαμισα, μπλουζες, γραβάτες, ζακετες, ρολογια, γυαλια ηλιου τα εχω ηδη πάρει. Μήπως να αγόραζα ενα σετάκι ωραια εσωρουχάκια να του χάριζα μαζί με το περιεχομενο....; :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτο ειναι μια πολυ καλη ιδεα και πιανει παντα.Ειναι δοκιμασμενο και νομιζω να το εκτιμησει οπως σου αξιζει γλυκια μου.Εγω θα του κανω ενα μωρακι για δωρο χριστουγεννων,ελπιζω να το εκτιμησει και ο δικος μου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

αν μπορείτε επιλέξτε το θέμα που βρίσκεται εδώ και ξαναδημοσιεύστε την ερώτησή σας.

 

http://parents.org.gr/forum/viewtopic.php?t=12131&start=0

 

το θέμα κλειδώνεται για να συνεχιστεί η συζήτηση στο ήδη υπάρχον θέμα.

Παρακαλούμε πριν την δημοσιευση νέων θεμάτων αναζητήστε την ύπαρξη ίδιων θεμάτων στην παρούσα ή στις προηγουμενες σελίδες της κατηγορίας

 

Με το να είναι συγκεντρωμένες οι δημοσιεύσεις ερωταπαντήσεων ίδιας θεματολογίας, βοηθάτε τα επόμενα μέλη/αναγνώστες στο να βρούν όλες τις πληροφορίες μαζεμένες και με μεγαλύτερη ευκολία.

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...