Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΛΥΤΕΚΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΟΣ ΤΙ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ????


κλάρα

Recommended Posts

:evil:Ενα ολοκληρο ΣΚ ημουν χωμενη μεσα σε μια λεκανη και επλυνα ρουχα....:evil::evil: ασε τα νερα που ετρεξαν απο το πλυντηριο...ολο το σπιτι λουτσα..!!!

αυριον ερχεται ο μαστορας αλλα δεν νομιζω να επισκευαζεται...ΑΕG με ετος αγορας το1996 (17 χρονια)θηριο κανονικο επλυνε για 6-7 ατομα ασταματητα(το 2000 ηρθαν τα διδυμα το 2002 η τριτη και μια πεθερα που εμενε μαζι μας και τελος ο μικρος το 2009)μεχρι και 10 πλυντηρια την εβδομαδα....και τωρα τι?????:confused::confused::confused:

ακουω γνωμες και εμπειριες....ιδιως απο πολυμελης οικογενειες γιατι εκει νομιζω πως εχεις μια πιο ολοκληρωμενη εικονα......

Ειμαι αναμεσα σε ΑΕG(λογω προηγουμενης εμιεριας) και ΒΟCH 8 κιλα ....

Εσεις τι πλυντηριο εχεται????

HELP δεν μπορω να περιμενω πολυ πρεπει αμεσα να παρω αποφαση γιατι τα απλυτα σε λιγες μερες θα πιασουν ..ταβανι.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα Κλάρα...αν θέλεις τη συμβουλή μου τα σημερινά AEG παρουσιάζουν περισσότερες και ακριβότερες βλάβες ενώ τα bosch λιγότερες και φθηνότερες.όσο για τα service εκείνα του bosch είναι φθηνότερα.είναι και θέμα τύχης καμιά φορά.όσο για το παλιό AEG κάθε πέρσι και καλύτερα!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω αυτό:

Bosch WAS24721GR

αλλά απο εμπειρίες άλλων έχω να σου πω ότι και τα LG και τα hotpoint -Ariston τα αντίστοιχα είναι πολύ καλά και με τη μισή τιμή απο το Bosch.

Η Αγάπη ρωτά τη Φιλία :

"τι κάνεις εκεί ανόητη?"

και η Φιλία της απαντά:

"Κάνω να γελούν αυτούς που εσύ κάνεις να δακρύζουν"..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κλάρα!

Από τις συσκευές AEG δεν έχω εμπειρία οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη. Έχω το 8κιλο πλυντήριο της Bosch από το 2004 και δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής. Τα τελευταία χρόνια βάζω τουλάχιστον 7 πλυντήρια την εβδομάδα. Με δυο λόγια είμαι πολύ ευχαριστημένη, κι όταν χαλάσει (χτύπα ξύλο) πάλι το ίδιο θα αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια σας ευχαριστω για τις απαντησεισ σας...:D

σημερα το απογευμα ερχεται ο μαστορας για να δει το παλιο μου....εξαρταται τι θα μου πει..εν αναμονη λοιπων..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...