Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

σχολες χορου θεσσαλονικη!


Recommended Posts

00020459.gifμισο λεπτο να σου στειλω με πμ την περιοχη που μενω....και θα πρεπει να το κανω αυτο δυο φορες την βδομαδα ...με 3 παιδια...μες στον χειμωνα....χωρις διπλωμα αυτοκινητου?....

 

μηπως κουφετακι μου πρεπει να ξεκινησεις απο το διπλωμα αυτοκινητου??/?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


00020459.gifμισο λεπτο να σου στειλω με πμ την περιοχη που μενω....και θα πρεπει να το κανω αυτο δυο φορες την βδομαδα ...με 3 παιδια...μες στον χειμωνα....χωρις διπλωμα αυτοκινητου?....

 

μηπως κουφετακι μου πρεπει να ξεκινησεις απο το διπλωμα αυτοκινητου??/?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

00020468.gifλες να μην το ξερω?εδω και χρονια αλλα ολο κατι βγαινει και παει πισω τωρα ηθελα να βγαλω και το βλεπω λιγο χλωμο αλλα εχω ζορισει τον αντρα μου γτ το πρωι με παει στην δουλεια και θα βγαλω μονο για μηχανακι τελικα. καταλαβες τζαμπα τα σηματα θα δωσω ξανα μετα για το τουτου!!αλλα ειναι μια 1000αρα μηχανακι και αμαξι μαζι.γμ τα λεφτα μας!!!!και ο μεγαλος του χρονου δευτερα λυκειου να τα ιδιαιτερα και θα παρει το 3ο νταν στο ταεκβοντο να και στις ομοσπονδιες ασε να σταματησω γτ μια σελ. δεν μου φτανει να γραφω.και φσικα ξερω πως οπως εγω και ολος ο υπολοιπος κοσμος!!και μου λεγε η μανα μου παντρεψου αντρα με λεφτα αισθηματα ...εγω τους ερωτες κοιτουσα...στερνη μου γνωση ....φαε ερωτα τωρα και πηγαινε με τα ποδια.

 

 

 

 

 

 

sig.asp?img=ad1

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Η κορη μου παει δυο χρονια τωρα στην σχολη που αναφερεις.

 

Δηλαδη ξεκινησε απο 4 χρονων (μολις ειχε αρχισει τα προνηπια)

 

τα μαθηματα ειναι 2 ωρες την εβδομαδα και κοστιζει το μηνα 60 ευρω

 

Την σχολη αυτην την εχουν δυο κοριτσια γυρω στα 27 που εχουν κανει χρονια χορο με πολλα πτυχια και η μια κιολας ειναι αποφοιτη των ΤΕΦΑΑ

εγω προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη και νομιζω και η κορη μου το ιδιο.

Nantia μου να σε ρωτησω,εγω ενδιαφερομαι να κανω συγχρονο χορο,ξερεις αν εχει τμηματα συγχρονου για ενηλικες στην χαλικια και ποσο κοστιζει?Η μηπως θα μπορουσες να μαθεις?Ευχαριστω

Α και στην παρασταση στο Αθηναιον ημουν και εγω!

Link to comment
Share on other sites

Nantia μου να σε ρωτησω,εγω ενδιαφερομαι να κανω συγχρονο χορο,ξερεις αν εχει τμηματα συγχρονου για ενηλικες στην χαλικια και ποσο κοστιζει?Η μηπως θα μπορουσες να μαθεις?Ευχαριστω

Α και στην παρασταση στο Αθηναιον ημουν και εγω!

 

γεια σου λοιπον εχει τμηματα ενηλικων.

Εγω περυσι εκανα λατιν

και φετος για κανα 3ημηνο εκανα μοντερνο χορο κοστιζει 60 ευρω το μηνα για ενα 2ωρο.

Link to comment
Share on other sites

γεια σου λοιπον εχει τμηματα ενηλικων.

Εγω περυσι εκανα λατιν

και φετος για κανα 3ημηνο εκανα μοντερνο χορο κοστιζει 60 ευρω το μηνα για ενα 2ωρο.

ευχαριστω πολυ!Το μοντερνο σου αρεσε?Ωρες εχει βραδινες στα τμηματα ενηλικων?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ρωτησω και κατι αλλο...Γνωριζει καποιος κατι για την Ερασιτεχνικη σχολη χορου δημου θεσσαλονικης?Καλλιτεχνικη διευθυντρια είναι η Δ.Κορωναίου.Δεν ξερω ουτε που βρισκεται ουτε πως λειτουργει,είναι σαν ιδιωτικη σχολη?Οποια πληροφορια ευπρόσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites

μποτσαρη με μαντηνιας εχει ενα παραρτημα του δημου και κανουν χορο απο οσο ξερω το τηλ. ειναι 2310822200 παρε και θα σε κατατοπισουν οι υπαλληλοι!την παρασκευη που τους ειδα παντος και επειδη ο γιος μου παει στον δημο ταεκβοντο 10χρονια τωρα και στις εκδηλωσεις τους βλεπω ηταν μια απο τα ιδια οχι το φυτοριο του μπαλετου!ο μοντερνος που κανουν με λιγες παραλαγες.καλα ειναι οχι ομως αυτο που ειδα απο την προτυπη της καλαμαριας!!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινοντας σε μια παρασταση χορου βρηκα οτι οι σχολες που ταιριαζουν περισσοτερο στο γουστο μου ειναι της Χαλικιας Ελευθεριας οδος 17 Νοεμβρη 30,Πυλαια,

 

Η κορη μου παει δυο χρονια τωρα στην σχολη που αναφερεις.

 

Δηλαδη ξεκινησε απο 4 χρονων (μολις ειχε αρχισει τα προνηπια)

 

τα μαθηματα ειναι 2 ωρες την εβδομαδα και κοστιζει το μηνα 60 ευρω

 

Την σχολη αυτην την εχουν δυο κοριτσια γυρω στα 27 που εχουν κανει χρονια χορο με πολλα πτυχια και η μια κιολας ειναι αποφοιτη των ΤΕΦΑΑ

εγω προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη και νομιζω και η κορη μου το ιδιο.

Ναντια μου,μιας που ανεφερες οτι η κορη σου παει στην Χαλικια,μηπως ξερεις αν θα κανουν καποια παρασταση,ωστε να μπορεσω να δω αν ειναι του...γουστου μου η σχολη?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναντια μου,μιας που ανεφερες οτι η κορη σου παει στην Χαλικια,μηπως ξερεις αν θα κανουν καποια παρασταση,ωστε να μπορεσω να δω αν ειναι του...γουστου μου η σχολη?

ευχαριστω!

 

 

ioannaco μου στο τελος της χρονιας η σχολη δινει παντα μια παρασταση στην οποια περνουν μερος ολα τα τμηματα της σχολης και παιδιων και ενηλικων. Περυσι ηταν στο κλειστο θεατρο των συκεων τελη Ιουνιου. Φετος θα γινει αρχες Ιουνιου αλλα δεν ξερω ακομα το μερος θα ρωτησω αν ειναι ακριβως ποτε και που και θα σου πω.

 

:rolleyes:Επομενως επανερχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

ioannaco μου στο τελος της χρονιας η σχολη δινει παντα μια παρασταση στην οποια περνουν μερος ολα τα τμηματα της σχολης και παιδιων και ενηλικων. Περυσι ηταν στο κλειστο θεατρο των συκεων τελη Ιουνιου. Φετος θα γινει αρχες Ιουνιου αλλα δεν ξερω ακομα το μερος θα ρωτησω αν ειναι ακριβως ποτε και που και θα σου πω.

 

:rolleyes:Επομενως επανερχομαι!!!

 

Ωραία! Θα περιμένω...!!

Ευχαριστω...!!!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

 

 

ioannaco μου στο τελος της χρονιας η σχολη δινει παντα μια παρασταση στην οποια περνουν μερος ολα τα τμηματα της σχολης και παιδιων και ενηλικων. Περυσι ηταν στο κλειστο θεατρο των συκεων τελη Ιουνιου. Φετος θα γινει αρχες Ιουνιου αλλα δεν ξερω ακομα το μερος θα ρωτησω αν ειναι ακριβως ποτε και που και θα σου πω.

 

:rolleyes:Επομενως επανερχομαι!!!

 

Nantia μου ελπιζω να μη σε πρήζω:oops:,αλλα μηπως ειχαμε κανενα νεο για την παράσταση? :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...