Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κλόουν σε παιδικό πάρτυ


Recommended Posts

Ξέρει κανείς να μου πει για τους ''μελί μελό''; Είναι καλύτεροι από τα ''ανεμοσκορπίσματα; Θέλω κάποιον δοκιμασμένο κλόουν, για να ευχαριστηθούν τα παιδάκια, γιατί είναι μικρούλια:-P

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Ο γιος μας μας δίνει τη ζωή που θέλουμε να ζούμε![/COLOR][/FONT]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξέρει κανείς να μου πει για τους ''μελί μελό''; Είναι καλύτεροι από τα ''ανεμοσκορπίσματα; Θέλω κάποιον δοκιμασμένο κλόουν, για να ευχαριστηθούν τα παιδάκια, γιατί είναι μικρούλια:-P

΄

Ρώτησα στα ανεμοσκορπίσματα και μου είπαν 65 ευρώ η ώρα. Είναι καλά; Έχει δοκιμάσει κανείς αυτή την εταιρία;

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Ο γιος μας μας δίνει τη ζωή που θέλουμε να ζούμε![/COLOR][/FONT]
Link to comment
Share on other sites

Συνηθως ειναι 60 την ωρα συν 20 το μισαωρο για ενα ατομο. κοιτα στο http://www.paidika-party.gr. δεν ειναι ετοιμο ακομα αλλα μπορεις να ρωτησεις.για μικρα παιδια εκτος απο κλοουν υπαρχει κ η πασχαλιτσα

Link to comment
Share on other sites

Πασχαλίτσα τι εννοείς; Και πώς τους ψυχαγωγεί; Ευχαριστώ πάντως!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Ο γιος μας μας δίνει τη ζωή που θέλουμε να ζούμε![/COLOR][/FONT]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σωστά, κάτι τέτοιο θέλο. Μπήκα και είναι υπό κατασκευή,έχεις δίκιο. Κοίτα ο δικός μου είναι μικρούλης, τα δεύτερα γενέθλια του θα γιορτάσουμε, αλλά θέλω να διασκεδάσει και το ζουζούνι μου και τα άλλα παιδάκια. Πέρυσι έκανα ωραία πράγματα μόνη μου, όπως και στη βάφτισή του. Απλώς φέτος που παίζει και καταλαβαίνει το παιχνίδι θέλω και κάτι διαφορετικό.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Ο γιος μας μας δίνει τη ζωή που θέλουμε να ζούμε![/COLOR][/FONT]
Link to comment
Share on other sites

πιστευω θα εντυπωσιαστει.απλα αν πιστευεις οτι θα φοβηθει ζητα απο τον κλοουν να μην βαφτει η αν πας σ αυτο το γραφειο ρωτα για πασχαλιτσα.βεβαια κ αγορι-κλοουν να ειναι θα προσαρμοσει το προγραμμα στην ηλικια τους

Link to comment
Share on other sites

Ναι Θεσσαλονίκη είμαι..:( Χάρηκα, γιατί νόμιζα πως μιλάς για Θεσνικη. Εδώ έχω ακούσει μόνο για τα ανεμοσκορπίσματα, που είναι μάλλον ακριβοί και για τους μελί-μελό. Αχ πρέπει να βρω κάτι τις επόμενες μέρες, γιατί δεν έμεινε πολύς καιρός για το ζουζουνοπάρτυ μας!!

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Ο γιος μας μας δίνει τη ζωή που θέλουμε να ζούμε![/COLOR][/FONT]
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...