Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Zητητε γυναικα για φυλαξη παιδιου/Πειραια


Recommended Posts

Μια συναδελφος μου θελει μια κυρια για 4ωρη απογευματινη αασχοληση για δυμιουργικη ωρα σε παιδακι 2 ετων στην περιοχη του Πειραι Πασσαλιμανη και ημερες απο Δευτερα εως και Σαββατο:P

παρακαλω με πμ τα στοιχεια σας για να τις τα δωσω και να επιοκηνωνισει μαζι σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Γεια σας. Λέγομαι Μαρίνα και είμαι και εγώ γιαγιά σε 2 παιδάκια ηλικίας 3μιση και 5μιση.Μένω κοντά στο Τζάννειο νοσοκομειο στον Πειραιά (Πασαλιμάνι) και θα με ενδιέφερε πολύ αυτή η εργασία καθώς λατρεύω τα παιδάκια,Το τηλ μου είναι 6946671010.

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,εχω μια φιλη 40 ετων με πτυχια σε μουσικη,ζωγραφικη και αρχιτεκτονικη,αγαπαει τα παιδια και μενει διπλα σε μετρο,τραμ..ειναι ευελικτη στο θεμα της ωρας και προθυμη να αναλαβει το παιδακι σας!ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΤΟΕΤΗΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ,5 ΧΡΟΝΟ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΣΕ Π[ΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ..ΕΙΜΑΙ 22 ΧΡΟΝΩΝ.. ΜΕΝΩ ΙΛΙΟΝ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΜΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ Κ ΤΗΣ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ.. ΤΟ ΤΗΛ Μ ΕΙΝΑΙ 6980644507 ... ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΑΝ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΤΟΕΤΗΣ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΣΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ..ΕΙΜΑΙ 22 ΧΡΟΝΩΝ.. ΜΕΝΩ ΙΛΙΟΝ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΜΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ Κ ΤΗΣ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ.. ΤΟ ΤΗΛ Μ ΕΙΝΑΙ 6980644507 ΤΟ email μου ειναι [email protected]... ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΑΣΤΑΝ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας ειμαι 3ετης φοιτητρια προσχολικης αγωγης εχω κανει 1,5 χρονο πρακτικη σε παιδικους σταθμους ειμαι 22 ετων μενω ιλιον ομως επειδη ερχομαι καθημερινα στη περιοχη θα με βολευε καθως ειμαι γνωστης της περιοχης κ της αποστασης το τηλεφωνο μου ειναι 6980644507 κ το email μου ειναι [email protected]

λατρευω τα παιδια και θα μου ηταν πολυ ευχαριστω να μπορουσαμε να συνεργαστουμε. σας ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ,είμαι νηπιαγωγός με 3ετή εμπειρία σε παιδικό σταθμό και μονοετή σε τμήμα β τάξης δημοτικού σχολείου. Έχω ασχοληθεί με θεατρικό παιχνίδι και θεατρικές σπουδές κάθως και πραγματοποιώ δραστηριότητες εκμάθησης της αγγλικής γλώσσας μέσω της βιωματικής μάθησης.Θα με ενδιέφερε πολύ η ζήτησή σας. Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο τηλ.6936572581.Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Με λένε Μαρίνα, είμαι 36 χρονών, παντρεμένη, και μένω στον Πειραιά.

Έχω σπουδάσει Βρεφονηπιοκόμος και Κοινωνική Λειτουργός , με προϋπηρεσία περίπου 7 χρόνων ως Κοινωνική Λειτουργός .(απ'όλους τους φορείς που έχω εργαστεί μπορώ να προσκομίσω συστατικές επιστολές και βεβαιώσεις)

Έχω εργαστεί με παιδάκια με ειδικές ανάγκες , και έχω πολύ καλή επικοινωνία με τα παιδιά γενικότερα!

Αυτή τη στιγμή είμαι άνεργη και δηλώνω υπεύθυνη, διαθέσιμη και ορεξάτη να προσφέρω ό,τι καλύτερο μπορώ στο μωρό σου! :)

[email protected]

6988-765739

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας..είμαι τελειόφοιτη κοινωνική λειτουργός..θα με ενδιέφερε πολύ να συνεργαστούμε..Μένω στη νίκαια αλλά διαθέτω μεταφορικό μέσω..Έχω εμπειρία καθώς παρείχα δημιουργική απασχόληση για 1,5 χρόνο σε παιδάκι 2,5 ετών...έχω παρακολουθήσει σεμινάρια (με βεβαιώσεις) παιδοψυχολογίας και ψυχικής υγείας παιδιών και εφήβων..

 

Παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μου αν σας ενδιαφέρει..

 

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Μια συναδελφος μου θελει μια κυρια για 4ωρη απογευματινη αασχοληση για δυμιουργικη ωρα σε παιδακι 2 ετων στην περιοχη του Πειραι Πασσαλιμανη και ημερες απο Δευτερα εως και Σαββατο:P

παρακαλω με πμ τα στοιχεια σας για να τις τα δωσω και να επιοκηνωνισει μαζι σας

 

Καλησπέρα, ισχύει ακόμα η αγγελία??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σας εχω στειλει πμ αλλα δεν είμαι σιγουρη εάν το εστειλα σωστα γαυτο θα αφήσω και εδώ τα στοιχεια μου.τηλ 6980350989 περακαλω να επικοινωνήσετε μαζι μου ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα σας,

 

η θέση ειναι ακόμη ανοιχτή? Ειμαι μεταπτυχιακη φοιτητρια, μένω στη Νικαια του Πειραια. Για περισσοτερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε μαζι μου στο : 6978786626.

 

Ευχαριστώ,

Λενα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα , ονομάζομαι Χαλδούπη Κατερίνα είμαι κάτοικος Πειραιά , τελειόφοιτη κοινωνική λειτουργός και σπουδάστρια μουσικής. Έχω εργαστεί ξανά στον τομέα της δημιουργικής απασχόλησης και φύλαξης παιδιών στο σπίτι αλλά και στην πρακτική μου ασχολήθηκα με τα παιδιά . Το τηλέφωνο μου ειναι 6986021121 εαν θελήσετε οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία , συστάσεις κλπ παραμένω στη διάθεσή σας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα στην απαιτητική μανούλα που θέλει το καλύτερο για το παιδάκι της.. ονομάζομαι ζωσιμιάδη βέτα 25 ετών αριστούχος πτυχιούχος παιδαγωγικού δημοτικής εκπαίδευσης απθ. εχω εμπειρία στη φύλαξη και δημιουργική απασχόληση των παιδιών όλων των ηλικιών ( μέχρι και τέλος δημοτικού)..αν είστε ακόμα σε αναζήτηση παιδαγωγού είστε τυχερή γιατί μόλις τη βρήκατε!!!!! το τηλέφωνο μου είναι 6986781148 και το mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...