Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SOS!!ΧΑΠΙ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΜΟΣ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Ρωτησε το φαρμακοποιο σου ή καλυτερα το γυναικολογο σου!!!!

Εδω εμεις,δεν μπορουμε να σου δωσουμε με βεβαιοτητα καποια απαντηση!!!!

Απ τις γνωσεις που εχω,η θηλαζουσα,πρεπει να λαμβανει προσεκτικα το οποιοδηποτε φαρμακο και αυτο κατοπιν συνεννοησεως με τον γιατρο της!!!

Βρες αυτόν που θα σου δείξει τα χρώματα την στιγμή που ο ουρανός για σένα θα φαίνεται γκρίζος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 23 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.....ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!!!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΟΥΤΕ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΨΥΧΙΚΑ ΓΙΑ 2Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΑΓΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Η ΟΧΙ....

Link to comment
Share on other sites

7ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΡΚΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΚΥΚΛΟΣ ΣΤΙΣ 30ΜΕΡΕΣ 32..ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ.ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ Η ΟΧΙ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΒΗΚΑΝ ΤΑ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

NAI ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ...72ΩΡΕΣ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΑΤΕΛΕΙΩΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ....ΜΙΑ ΨΥΧΗ ΜΕΣΑ ΣΟΥ...ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΖΩΗΣ...ΣΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΑΣΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟΣΟΥΣ ΚΟΠΟΥΣ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ 19ΜΗΝΕΣ...ΕΤΡΕΧΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΑΝ ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ...ΚΑΙ ΤΙ ΧΑΡΑ..ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΑΧΝΗ ΜΑΥΡΗ ΓΡΑΜΜΟΥΛΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΤΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ!!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ...Η ΖΩΗ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΟΛΑ!!mmdad

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...