Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κοριοι παρακολουθησης στο ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τρομερό!!! Πάει κάπου το μυαλό σου; Νομίζω οτι μπορεις να κάνεις μήνυση στο αστυνομικό τμήμα. Φυσικά και απαγορεύεται κάποιος να σε παρακολουθεί και να σε μαγνητοφωνεί εν αγνοία σου. Δοκίμασε και στον συνήγορο του πολίτη να πάρεις τηλέφωνο για να σε συμβουλέψουν αν δεν θες να πας στο τμήμα. Πάντως πρέπει να είναι τρομέρο να ανακαλύπτεις κάτι τέτοιο.

VH6Dp2.png

ivf7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Πώς το ανακάλυψες καλέ; Τέτοια λέγε μου να αρχίσω να ψάχνω το σπίτι μου μήπως μου έχει βάλει κανένα κοριό η γλυκιά μου πεθερούλα!!!!

EVvep3.png6SUnp3.png

 

 

Αγάπες μου σας λατρεύω!

30.06.2011: Το αδελφάκι σας, το αστεράκι μου, πήγε στον ουρανό πριν ακόμα γεννηθεί...

Link to comment
Share on other sites

Πώς το ανακάλυψες καλέ; Τέτοια λέγε μου να αρχίσω να ψάχνω το σπίτι μου μήπως μου έχει βάλει κανένα κοριό η γλυκιά μου πεθερούλα!!!!

 

 

Επεσες μεσα!!!!;)Δεν το καταλαβα τωρα,το εχω καταλαβει εδω και καιρο....Απλα αυτη τη φορα σιγουρευτικα:|Μαθαινει πραγματα τα οποια λεγονται μονο στο σπιτι μου με την παρουσια την δικη μου και του αντρα μου.....Σκευτικαμε και ειπαμε πρωτα να σιγουρευτουμε...Ετσι....εχω παραγγειλει ανιχνευτη κοριων τον οποιο περιμενω σε 2 μερες.Δεν θελω ομως να κανω βιαστικες κινησεις(μπορει να μην παραδεχτει οτι τον εχει βαλει εκεινη).Γι'αυτο ρωταω ποιες πρεπει να ειναι οι κινησεις μου....Μηπως πρεπει να μιλησω με δικηγορο???

Καλα εεε!!!Οσο το σκευτομαι ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά,μου ακούγεται τρομερό......Βιασμός της προσωπικής σου ζωής λέγεται αυτό....Θυμάσαι στην σειρά "50-50" τι έκανε η κόρη του Φιλιππίδη;Συζήτα με τον άντρα σου κάτι πολύ δυνατό..Δηλαδή ότι θα φύγετε στο εξωτερικό σε 1 εβδομάδα...Και αν εμφανιστεί η πεθερά τρελαμένη,μόνο να το παραδεχτεί μπορεί αν δεν μπορέσει να κρατηθεί...Και τότε,έχεις αποδείξεις....

ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ(12/04/96 βρήκα το άλλο μου μισό)

ΣΤΕΛΙΟΣ 11/06/07

ΖΟΥΖΟΥ 26/07/10

Σας αγαπάω πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Καλά,μου ακούγεται τρομερό......Βιασμός της προσωπικής σου ζωής λέγεται αυτό....Θυμάσαι στην σειρά "50-50" τι έκανε η κόρη του Φιλιππίδη;Συζήτα με τον άντρα σου κάτι πολύ δυνατό..Δηλαδή ότι θα φύγετε στο εξωτερικό σε 1 εβδομάδα...Και αν εμφανιστεί η πεθερά τρελαμένη,μόνο να το παραδεχτεί μπορεί αν δεν μπορέσει να κρατηθεί...Και τότε,έχεις αποδείξεις....

Εχω ακουσει οτι οταν βρεις τον κοριο πηγαινοντας στο σημειο οπου γινεται η παρακολουθηση χτυπαει.Δεν ξερω σιγουρα αν ισχυει ομως αυτο..Καποιος που να ασχολειται με αυτα ρε παιδια????Γιατι το θεμα δεν ειναι οτι τον βρηκα και τον πεταξα.....Αυτο θα το πληρωσει πολυ ακριβα:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να έχει το τρόπο να εκμαιεύει από το μικρό σας πράγματα που σας αφορούν? Η δικιά μου ας πούμε αυτό κάνει "ψαρεύει" τα εγγόνια της!

Στο τελευταιο περιστατικο δεν υπαρχει καμια περιπτωση γιατι δεν τα ειχε δει τα παιδια.Τυχαινει να μενουμε και μακρια και ετσι τα παιδια δεν τα βλεπει συχνα.Γι'αυτο και αυτη τη φορα σιγουρευτικα...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα Έλλη. Ελπίζω να τελειώσει γρήγορα αυτό που περνάτε. αν όμως μένει μακρυά πως έβαλε τον κοριό; εννοώ έχει κλειδιά του σπιτιού και ήρθε κάποια στιγμή που δεν ήσασταν εκεί; Δεν ξέρω και πως γίνεται η εφαρμογή για να σου πω. είναι κάτι δηλαδή που το τοποθέτησε απλά η ίδια και δουλεύει ή θέλει κάποια καλωδίωση;

Συγνώμη για τις ερωτήσεις αλλά φρίκαρα και μόνο στην ιδέα.

Περιμένουμε νέα.

Link to comment
Share on other sites

Κάπως τραβηγμένο το σκηνικό...

 

Σε κάθε περίπτωση, μπορεί η θεματοθέτρια να απευθυνθεί στην Αρχή Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα, η οποία θα τη δώσει κατευθυντήριες οδηγίες.

Link to comment
Share on other sites

Τρομερό αυτο που ζήτε!!!!:shock: Για να την υποπτεύεται και ο γιός της μάλλον θα είναι ικανή για κάτι τέτοιο. Άν τους βρείτε μην τους καταστρέψεις ούτε να τους πετάξεις. Όλα αυτα είναι στοιχεία υπερ σου. Καλή επιτυχία στο ψάξιμο. Α!! Και να συνεχίσετε να μιλάτε "άνετα" για να μην καταλάβει οτι υποψιάζεστε οτι σας παρακολουθεί.;)

VH6Dp2.png

ivf7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Παναγιά μου! Μα τι είδους άνθρωπος θα έβαζε κοριό;

Της αξίζει μια πλάκα που να το φυσάει και να μην κρυώνει!

1.)Πείτε κάτι που θα τρομάξει...όπως π.χ. ότι λόγω της δουλειάς του άντρα σου θα μεταναστεύσετε στην Αυστραλία (ότι πιο μακρινό). Ότι στεναχωριέστε που θα ξαναρθείτε Ελλάδα σε 5 χρόνια για να δείτε τους γονείς και φίλους κτλ.

Όταν την βλέπετε να είστε στεναχωρημένοι, ότι κάτι σας απασχολεί αλλά δεν μπορείτε να το μοιραστείτε και σιγά σιγά θα σπάσει και θα αποκαλυφθεί...

Τότε να την ξεχέσετε και να την απειλήσετε με μήνυση...

2.)Σε περίπτωση που της είχατε δώσει κλειδί σπιτιού (αλλιώς πώς θα μπορούσε να βάλει τον κοριό) να αλλάξετε κλειδαριά χωρίς να το ξέρει...Έτσι όταν έρθει να ζητήσει εξηγήσεις να της δείξετε τον κοριό και να της πείτε ότι είναι τυχερή που δεν το τραβάτε παραπάνω

Πάντως με άγχωσες γιατί η δικιά μου η πεθερά είναι πολύ επίφοβη να κάνει κάτι τέτοιο...την έχω ικανή για όλα!Πώς θα καταλάβω αν μας έχει βάλει;

EVvep3.png6SUnp3.png

 

 

Αγάπες μου σας λατρεύω!

30.06.2011: Το αδελφάκι σας, το αστεράκι μου, πήγε στον ουρανό πριν ακόμα γεννηθεί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για κοριό από πεθερά δεν έχω ξανακούσει

 

αυτό που έχω ακούσει ήταν η πεθερά είχε αγοράσει την ίδια ενδοεπικοινωνία με του μωρού που είχαν το ζευγάρι και καθόταν σπίτι της (μένανε κοντά) και τα άκουγε όλα με την ησυχία της!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

για κοριό από πεθερά δεν έχω ξανακούσει

 

αυτό που έχω ακούσει ήταν η πεθερά είχε αγοράσει την ίδια ενδοεπικοινωνία με του μωρού που είχαν το ζευγάρι και καθόταν σπίτι της (μένανε κοντά) και τα άκουγε όλα με την ησυχία της!!!!

 

 

ΤΕΛΕΙΟ:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται παρα πολυ τραβηγμενο να κανει κατι τετοιο.......εισαι σιγουρη πως δεν τα συζηταει ο αντρας σου,και απλα δεν σου το λεει για να μην τα παρεις?η εχετε καμια κουτσομπολα εκει κοντα που σας καρφωνει?μενετε σε πολυκατοικια?γιατι καμια φορα ακους πολυ καλα το διπλανο διαμερισμα.....γιατι τι στο καλο πολυ δολοφονικη κινηση εκ μερους της αν οντως εχει κανει κατι τετοιο..........!!!!!!!!

το παιδι σου ειναι ο μονος ανθρωπος που αγαπας ενευ ορων πριν καν τον γνωρισεις..:!:

Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι νομιζω οτι ο κοριος για να λειτουργησει πρεπει να ειναι σχετικα κοντα ο πομπος που θα τα ακουει ολα...εσυ ομως λες οτι ευτυχως μενει μακρια...οποτε κοριος δεν νομιζω να παιζει...

Το να εχει κατι και να ηχογραφει...παλι ... δεν παιζει γιατι δεν θα εφταναν οι ωρες

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, αυτός ο κοριός που μπορεί να είναι τοποθετημένος? Κάνε φύλλο και φτερό το σπίτι. Η πεθερά πρέπει να είναι πολύ της τεχνολογίας για να κάνει κάτι τέτοιο, την κόβεις τέτοιο άνθρωπο?

Απίθανο μου φαινεται αλλά όχι και μη εφικτό. Τα πάντα πλέον μπορώ να περιμένω από τις πεθερές..

Link to comment
Share on other sites

Βρε μήπως της τα μεταφέρει ο άντρας σου και τώρα κάνει τον ανήξερο;;;

 

ΥΓ Η μήπως τα είπε κάπου αλλού και τώρα επίσης κάνει τον ανήξερο;;

 

Ο κοριός μου φαίνεται λίγο απίθανο σενάριο

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μου είχε πει συγγενικό μου άτομο οτι είχε ανακαλύψει καλωδιο ηχογράφησης μέσω του τηλ. (στο ακουστικό δηλ.) το οποίο κατέληγε σε ένα κασετόφωνο που έκανε την ηχογράφηση.

Όπως κι εσυ θεματοθέτρια,το ανακάλυψε οταν της είπε κάτι που το είχε εξομολογηθεί μόνο σε μια φίλη της που δεν μίλαγε όμως με τον άντρα της!

 

Κάτι παρόμοιο πρέπει να έχει κάνει η γλυκιά σου πεθερούλα!!Αν όντως ισχύει αυτό και δεν εκμαιεύει πληοφορίες απο τον άντρα σου ή καμια φίλη σου (μερικές ίσως να σου το παιζουν καλές αλλά είναι κάτι φίδια...) ή κάνα κουνιάδο/κουνιάδα/συννυφάδα κ.λ.π.

 

Τίποτα μην κάνεις..αν όντως είναι έτσι,ξεμπροστιασέ την ιδανικά σε κάποιο τραπέζι με συγγενείς μαζεμένους και συνεχίστε τη ζωή σας!Θα χαλιέσαι κάθε όποτε το συζητάς και το σκέφτεσαι αλλά αν δεν το αφήσεις πίσω σου θα σου φάει όλη τη ζωή -και άρα θα έχει καταφέρει τον στόχο της,δηλ. να σε επηρρεάσει (με κάθε τρόπο).

 

Πάντως την πααδέχομαι...πεθερά Μαγκάϊβερ πρώτη φορά βλέπω!!!!χαχαχαχα!!!

io6Qp3.png

g3BCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον......ο ανιχνευτης ηρθε!!!!Εχω ψαξει οοοοοολο το σπιτι και μου χτυπαει σε 4 σημεια.Στο σταθερο τηλεφωνο,στο φυγειο,στον αποροφητηρα,και σε ενα μπαουλο που εχει παιχνιδια.Δεν ξερω επειδη το ψυγειο και ο αποροφητηρας ειναι inox χτυπαει γι'αυτο το λογο.Και στο τηλεφωνο επισης γιατι το εβαλα και σ'ενα αλλο σπιτι και χτυπαει και εκει.Πρεπει να μαθω ποτε χτυπαει:mad:Οταν βρισκει κατι υποπτο ή γενικα οταν βρισκει κατι ασυρματο??Μαλλον θα πρεπει να επικοινωνησω με το σαιτ που το πηρα να μου εξηγησει:|

Link to comment
Share on other sites

Βρε μήπως της τα μεταφέρει ο άντρας σου και τώρα κάνει τον ανήξερο;;;

 

ΥΓ Η μήπως τα είπε κάπου αλλού και τώρα επίσης κάνει τον ανήξερο;;

 

Ο κοριός μου φαίνεται λίγο απίθανο σενάριο

Σε καμια περιπτωση.....100%σιγουρη

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...