Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος - Ογκολόγος Καβαλλάρης Ανδρέας


Recommended Posts

Καλησπέρα & Καλή Χρονιά !

 

Γνωρίζει κάποια κοπέλα τον κ. Καβαλλάρη Ανδρέα, γυναικολόγο ογκολόγο στη Θεσσαλονίκη;

Κάθε εμπειρία - πληροφορία σας θα ήταν πολύ βοηθητική.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κανένας βρε παιδιά;;; .... θα ήθελα και μια δεύτερη γνώμη και τώρα προβληματίζομαι που κανείς δεν τον έχει ακούσει ... :roll: ...

 

Μήπως γνωρίζει κάποια κοπέλα να μου συστήσει κάποιον έμπειρο και καταξιωμένο γυναικολόγο - ογκολόγο στη Θεσσαλονίκη για να πάρω μια δεύτερη γνώμη σε ένα θέμα που με αφορά; Και πάλι ευχαριστώ ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα mommy Ο.Και φυσικα γνωριζω τον κ.Καβαλλαρη και στον συστηνω ανεπιφυλακτα απο φιλες μου που εχουν χειρουργηθει εκει.Κανε μια επισκεψη και βλεπεις και μονη σου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα mommy_Ο.

Ο κύριος Καβαλλάρης είναι πραγματικά κορυφαίος στον τομέα της γυναικολογικής ογκολογίας.Αυτο που θα σου πει αυτο ισχύει και μπορει να κάνει λαπαροσκοπικα αυτά που ισως κανείς αλλος στην Ελλάδα δεν μπορει.Απλά εχει σχετικά λίγο καιρό που επέτρεψε από Γερμανία στην Ελλάδα και γι αυτό ίσως δεν τον γνωρίζουν οσοι θα έπρεπε.Εγώ χειρουργήθηκα από αυτον μετά απο πολυ μεγάλη ερευνα σε Αθήνα και θεσσαλονίκη και έμεινα κατευχαριστημένη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Στον Καβαλάρη πήγε μια φίλης της αδελφής μου για σοβαρό θέμα και της έκανε επιτυχημένο χειρουργειο. Εγω τον επισκέφτηκα για εξεταση και εμεινα ευχαριστημενη. Μετα πήγα με μια φίλη μου που ειχε μεγαλο πρόβλημα και επρεπε οπωσδήποτε να χειρουργηθεί. Δυστυχως δεν τον επέλεξε και μετα το μετανιωσε γιατι αποδειχτηκε ότι η δικη του πρόταση ήταν η σωστη....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χειρουργήθηκα πρόσφατα απο τον κο Καβαλλαρη και μπορώ να πω μόνο τα καλύτερα! Είναι πολύ έμπειρος στη λαπαροσκοπική χειρουργική. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι είμαι τόσο καλά μετά απο τόσο δύσκολο χειρουργείο (ολική υστερεκτομη). Να τον έχει ο Θεός καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Θέλω να  κάνω λαπαροσκόπηση λόγω πιθανής ενδομητρίωσης. Επισκέφτηκα τον κ. Καβαλλάρη τον Σεπτέμβρη και μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη. Όμως δεν έχω από τον πε΄ριγυρό μου μαρτυρίες για τον συγκεκριμένο γιατρό. Μπορεί κανείς να βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...