Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοπέλα για part time εργασία - Παγκράτι


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας.Είμαι παιδαγωγός με μεγάλη εμπειρία σε παιδικούς σταθμούς καθώς και σε δημιουργική απασχόληση σε σπίτια.Ενδιαφέρομαι για την θέση.Το τηλέφωνό μου είναι 6948248180.Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζητάμε κοπέλα 25-35 ετών για part time φύλαξη και δημιουργική απασχόληση.

Θα προτιμηθούν κάτοικοι Παγκρατίου πλησίον ξενοδοχείου Καραβελ.

Καλησπερα σας.ενδιαφερομαι για την αγγελια σας για τη φυλαξη των παιδιων.το τιλ.μου ειναι 6986814129.μενω παγκρατι.σας ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,είμαι μαία και εργάζομαι σε Μονάδα Εντατικής Νοσηλείας Νεογνών στο κέντρο, έχω εμπερία στη φύλαξη νεογνών και βρεφών.Εαν ενδιαφερεσθε επικοινωνήστε μαζι μου στο 6974049742.Eυχαριστώ πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

LBS καλησπέρα, δεν ξέρω αν έχει τύχει να δεις την αγγελία που έχω βάλει..

Είναι για την κοπέλα που κράταγε τα παιδιά μου πριν απολυθώ..τώρα απλά με βοηθάει όταν χρειάζεται. Την συστήνω ανεπιφύλακτα! Αν θέλεις να σου πω λεπτομέρειες στειλε μου πμ

Σ'ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, μένω στο Παγκράτι και είμαι ηθοποιός. Έχω δουλέψει πολλά χρόνια σε παιδικές παραστάσεις και θεατρικό παιχνίδι με παιδιά. Θα με ενδιέφερε πολύ η εργασία που προσφέρετε. Τα στοιχεία επικοινωνίας μου είναι [email protected], 6932 610 903.

Link to comment
Share on other sites

Ζητάμε κοπέλα 25-35 ετών για part time φύλαξη και δημιουργική απασχόληση.

Θα προτιμηθούν κάτοικοι Παγκρατίου πλησίον ξενοδοχείου Καραβελ.

 

Καλημέρα σας, λέγομαι Δήμητρα Ιωαννίδη.Είμαι κοινωνιολόγος και έχω κάνει πολλά χρόνια δημιουργική φύλαξη και μαθήματα του Δημοτικού σε προσφυγάκια σε κοινωνικούς οργανισμούς.Έχω εργαστεί και ως υπεύθυνη νηπιαγωγός για 2 χρόνια σε 2 παιδικούς σταθμούς.Έχω τεράστια αγάπη και απεριόριστη υπομονή με τα παιδιά.Επίσης διαθέτω και εκπαιδευτικό υλικό.Μένω στο Παγκράτι και έχω και αυτοκίνητο.

Το τηλ μου είναι 6974451643.

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Με λένε Κωνσταντίνα και είμαι 30 χρονών και θα με ενδιέφερε η αγγελία σας.Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο [email protected]

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα σας!! Μένω στα Ιλίσια και έχω ξαναδουλέψει 3 χρόνια σε φύλαξη παιδιών! Αν θελήσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου, αυτός είναι ο αριθμός μου : 6946894284!! Υπάρχουν και συστάσεις, αν ζητηθούν!

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!:D:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
Ζητάμε κοπέλα 25-35 ετών για part time φύλαξη και δημιουργική απασχόληση.

Θα προτιμηθούν κάτοικοι Παγκρατίου πλησίον ξενοδοχείου Καραβελ.

Καλησπερα!!Λεγομαι δημητρα και μενω Παγκρατι πλησιον Μετρο.Ειμαι 35 χρονων με πολυετη πειρα στα παιδια.Εχω τελειωσει βρεφονηπιοκομος και εχω εργαστει σε παιδοτοπους παιδικους σταθμους και φυλαξη παιδιων σε οικιες ακομη και βραδυνες ωρες για τυχον εξοδους γονιων.Λατρευω τα παιδια και περα απο φυλαξη παντα προσπαθω να τους μαθαινω διαφορα και να συμβαλω κι εγω με καποιο τροπο στην διαπαιδσγωγηση τους παντα σε συννενοηση με τους γονεις.Γινομαι και γω παιδι και μ αρεσει να τα απασχολω και με παιχνιδια και διαβασμα.Αυτο το διαστημα ασχολουμαι ξανα με το θεατρο παρακολουθωντας σεμιναρια και κανοντας καποια μαθηματα και θα ηθελα να συνδυασω την καθημερινοτητα μου με τα παιδια!Ειναι πολυ δημιουργικο θεωρω.Αν δεν εχετε βρει καποια κοπελα η αν δεν μεινετε ευχαριστημενη απο καποια που ηδη εχετε δοκιμασει θα χαρω να επικοινωνησουμε και βλεπουμε..το τηλ μου ειναι 6983416991.Να σας πω επισης οτι αντιλαμβανομαι πληρως το αγχος μιας μητερας στο ποιο ατομο ξενο θα βαλει μεσα στο σπιτι της γι αυτο υπαρχουν διαθεσιμα τηλεφωνα επικοινωνιας με τις μαμαδες που συνεργατηκα μεχρι τωρα.Αυτα..:))Αν δεν ανταποκριθειτε στο μυνημα μου ευχομαι να βρειτε κοπελα και να παει καλα η συνεργασια σας..Καλο σας βραδυ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ζητάμε κοπέλα 25-35 ετών για part time φύλαξη και δημιουργική απασχόληση.

Θα προτιμηθούν κάτοικοι Παγκρατίου πλησίον ξενοδοχείου Καραβελ.

Χαίρετε!είμαι απόφοιτη του Παιδαγωγικού τμήματος Δημοτικής εκπαίδευσης Αθηνών,εμψυχώτρια θεατρικού παιχνιδιού και σπουδάστρια σε δραματική σχολή. τα τελευταία 5 χρόνια ασχολούμαι με τη φύλαξη και το διάβασμα παιδιών καθώς και με την δημιουργική απασχόληση και την εμπειρική μάθηση μέσω δραστηριοτήτων.Μένω πίσω από το νοσοκομείο του Ανδρέα Συγγρού και με ενδιαφέρει πολύ η αγγελία σας.

Αν δεν έχει κλείσει η θέση θα μπορούσαμε να κανονίσουμε μία συνάντηση γνωριμίας.

Μπορείτε να μου στείλετε προσωπικό μήνυμα για περισσότερες πληροφορίες και εαν επιθυμείτε σας προωθώ το βιογραφικό μου σημείωμα.

Ευχαριστώ,

Καλή συνέχεια

Μαριέφη Σ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...