Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κοπελα για Baby sitting Ημιαπασχοληση Αγ. Παρασκευη


Recommended Posts

Ζητειται κοπελα-κυρια απο Αγια Παρεσκευη για φυλαξη κοριτσιου 9 μηνων 3 ωρες/ημερα (κυριως 13.30-4.30 αλλα μερικες φορες θα ειναι 19.00-22.00) απο δευτερα εως παρασκευη.Αμοιβη 3 ευρω/ωρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα σας,ενδιαφερεται η μητερα μου για την αγγελια σας.Θα μπορουσατε να μου δωσετε καποιο τηλ.επικοινωνιας για να μιλησει μαζι σας? ειμαστε κατοικοι Αγ.Παρασκευης. Ευχαριστω πολυ.

Επεξεργάστηκαν by λιακι27
ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,ενδιαφερεται η μητερα μου για την αγγελια σας.Θα μπορουσατε να μου δωσετε καποιο τηλ.επικοινωνιας για να μιλησει μαζι σας? Εχει πειρα 25 ετων στην φυλαξη παιδιων και αριστες συστασεις. ειμαστε κατοικοι Αγ.Παρασκευης.αν επιθυμειτε επικοινωνηστε μαζι μου, σας Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ενδιαφερομαι για την θεση,αν ειναι ακομα ανοιχτη!Ειμαι φοιτητρια και ενδιαφερομαι για φυλαξη παιδιων ιδιαιτερα μεσηημεριανες και απογευματινες ωρες και ειμαι διαθεσιμη και για σαββατοκυριακα.Επικοινωνηστε στο [email protected] Ευχαριστω! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα, δεν είμαι κάτοικος Αγίας Παρασκευής αλλά έχω εργαστεί με παιδιά (φύλαξη , δημιουργική απασχόληση ) και ενδιαφέρομαι . Είμαι 22 ετών τελειόφοιτη κοινωνική λειτουργός , υπάρχουν συστάσεις εαν επιθυμείτε . Το τηλέφωνο μου είναι 6986021121 είμαι στη διαθεσή σας για οτιδήποτε θέλετε να ρωτήσετε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλησπερα ειμαι δασκαλα αγγλικων γαλλικων με εμπειρια στη δημιουργικη απασχοληση! Αν υπαρχει ακομα η θεση παρακαλω επικοινωνηστε μαζι μου! 6987597781

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...