Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βροχερή Δευτέρα του Πάσχα στην ΑΘήνα ΣΟΣ


Recommended Posts

Καλημέρα! Εκτός από το να είμαι στο ιντερνετ :mrgreen: , προσπαθούμε να κάνουμε υπέροχα πράγματα στην Αθήνα στις διακοπές των παιδιών που όλο το χρόνο ξεροσταλιάζουν στο ολοήμερο. Το δικαιούνται και εκείνα και εμείς. Καμιά ιδέα για σήμερα, για μεγαλούτσικα παιδάκια; Σήμερα θέλαμε Αττικό Ζωολογικό Πάρκο, αλλά μας τα χάλασε ο καιρός...

 

edit Αλλιώς θα κάνω σίδερο και δεν θέλω :confused::cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στην πλακα περιπατος!!

 

Πήγαμε αρκετές φορές αυτές τις μέρες. Πράγματι είναι όμορφα. Τα παιδιά όμως έχουν ψιλοβαρεθεί τώρα πια! Αν είχε καλύτερο καιρό, μπορεί και να έπαιζε ακόμα ως λύση.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην πάτε στο Πάρκο κι ας βρέχει; Αδιάβροχα, γαλότσες και είσαστε έτοιμοι. Στα παιδιά θα αρέσει σίγουρα!

 

 

Να σου πω, το σκέφτηκα για μια στιγμή, αλλά ο άντρας μου δεν είναι της περιπέτειας, είναι του καναπέ έτσι και αλλιώς, οπότε εφόσον συχνά υποκύπτει και τριγυρνάμε, δεν θέλω να του δώσω το δικαίωμα να γκρινιάξει. Επίσης, για μια οικογένεια είναι ένα πενηντάρι, που επίσης θα μου το χτυπησει ο σύζυγος, μόνο για τα εισητήρια και χωρίς τα δελφίνια νομίζω! Οπότε καλύτερα να πάμε μια άλλη μέρα, που θα είναι όλα τα ζωάκια έξω να χαίρονται τη λιακάδα...

 

Αν ανοίξει λιγο ο καιρός ίσως πάμε αργότερα τελικά.

 

Ευχαριστώ όμως...

 

Νομίζω ότι έχω μια ιδέα... Κάτι σε κλειστό χώρο για μεγάλα παιδάκια. Blanos; Υπάρχει κάτι αντίστοιχο άλλο, οπουδήποτε στην Αττική;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...