Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΠΑΛΕΤΟ ΓΙΑ ΝΗΠΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ


Recommended Posts

Καλησπέρα!

Γνωρίζει κανείς εάν γίνεται καλή δουλειά στα τμήματα μπαλέτου του δήμου Χολαργού-Παπάγου; Επίσης οποιαδήποτε πρόσθετη πληροφορία σχετικά είναι ευπρόσδεκτη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Ισμήνη μήπως ξέρουμε κάτι για τις σχολές της Ντόρας Μητροπούλου νομίζω ότι την έχει αναλάβει από φέτος μια κοπέλα που λέγεται Ιάσμη Σαρλά και για τη σχολή Spin it της Ολίβια Θανάσουλα;

Την ιδέα του δήμου την εγκατέλειψα ήδη γιατί τα μαθήματα είναι στις 4 το μεσημέρι οπότε δεν υπάρχει κάποιος για να την πάει εκεί.

Link to comment
Share on other sites

δεν τις ξερω τις σχολες αυτες; σε ποια περιοχη ειναι; ειναι σχολες μπαλετου, με άδεια απο τη νομαρχία;

To spirit it, Μηπως ειναι χορευτικη ομάδα και οχι σχολη μπαλετου;

 

κοίταξε εδω http://www.sisxe.com και ειμαστε σε επαφη

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας! Έχω επισκεφθεί τη σχολή Ντόρας Μητροπούλου. Την έχει αναλάβει όντως η κυρία Ιάσμη Σαρλά, η οποία εργάζεται ήδη 15 χρόνια στην ίδια σχολή και εμπειρία 20ετίας. Απ'ότι ξέρω δέχονται παιδάκια απο 4ων ετών και διδάσκει το ρώσικο σύστημα Vaganova. Φανταστείτε οτι υπάρχει επαγγελματίας πιανίστας για να παίζει μουσική στα τμήματα! :o . Θα τη συστήσω ανεπιφύλακτα μιας και η ανιψιά μου είναι κατενθουσιασμένη απο τη σχολή... Δεν μπόρεσα να βρώ πολλές online πληροφορίες, εκτός απο αυτά:

http://www.vrisko.gr/details/de10_07edc2g_56bd10_1k50_d1g134a

και τις εικόνες απο το φυλλάδιο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...