Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ <<ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ>>


Recommended Posts

καλησπερα σαλονικιες!!γνωειζετε ταβερνες με παιδοτοπο στη θεσσαλονικη?για να μπορουμε λιγο να τα λεμε οι μεγαλοι και να μην βαριουνται οι μικροι?περιμενω τις απαντησεις σας.icon7.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για τώρα το χειμώνα ωραία είναι η Κορυφή στα Πεύκα (Ρετζίκι). Κάθε Σάββατο και Κυριακή μεσημέρι έχει κλόουν που απασχολεί τα παιδιά (face painting κλπ.) και παιδική χαρά έξω. Έχει πολύ ωραία κρέατα. Για το καλοκαίρι πολύ ωραία είναι τα Πλατανάκια στο Πανόραμα με ζωάκια, πάπιες και πολλά παιχνίδια και επίσης το στέκι των κυνηγών στο Ωραιόκαστρο με τεράστιο κήπο και παιχνίδια.

 

Αν τυχόν ανακαλύψετε κι άλλα μέρη πες μου κι εμένα γιατί είμαστε σε διαρκή αναζήτηση. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Κορίτσια καλησπέρα.Επαναφέρω το θέμα κ ρωτώ κ εγώ αν καμία ξέρει καμία ταβέρνα με παιδότοπο(δηλ με χώρο που μπορούν να παιξουν τα παιδια) στην Αν.Θεσ/νίκη εκτός απο αυτές που αναφέρθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια ειναι στο ΛΟΦΟΣ bar restaurant επανω στα κωνσταντινοπολιτικα. Για φαγητο, ουζακι και καφε. απολυτα ελεγχομενα. Βεβαια χωρις καποιον να απασχολει τα παιδια αλλα ειναι πολυ ωραια.

Fwfvp2.png

yNy5p2.png

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια ειναι στο ΛΟΦΟΣ bar restaurant επανω στα κωνσταντινοπολιτικα. Για φαγητο, ουζακι και καφε. απολυτα ελεγχομενα. Βεβαια χωρις καποιον να απασχολει τα παιδια αλλα ειναι πολυ ωραια.

Τον κέδρινο λόφο εννοείς;Εχω παει πολύ παλια χωρις παιδιά.Πώς πάμε εκεί;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...