Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδότοποι σε Αγ. Παρασκευη και γυρω περιοχές


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια. Η κόρη μου είναι 20 μηνών και θα ήθελα να μου προτείνετε ωραίους παιδότοπους που έχετε επισκεφθεί στις γυρω περιοχές. Χαλάνδρι, Βριλήσια, Γέρακα, Παλλήνη, Χολαργό. Να είναι και οικονομικοί βέβαια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια. Η κόρη μου είναι 20 μηνών και θα ήθελα να μου προτείνετε ωραίους παιδότοπους που έχετε επισκεφθεί στις γυρω περιοχές. Χαλάνδρι, Βριλήσια, Γέρακα, Παλλήνη, Χολαργό. Να είναι και οικονομικοί βέβαια.

 

Ο μόνος που έχω παει στις περιοχές αυτές -δεν είμαστε πολύ του παιδότοπου- και ήταν συμπαθητικός ήταν οι Μπουρμπουλήθρες στην Αγ.Παρασκευή (εισοδος 7 ευρώ με χυμό, διαθέτει και καρτες για περισσότερες επισκέψεις). Επίσης Χαλάνδρι και Αγ.Παρασκευή υπάρχουν τα Balloons. Δεν έχω πάει, απ΄το site τους φαίνονται ωραιοι αλλα πιστευω θα μαζεύουν πολύ κόσμο. Στο Χολαργό υπάρχουν μόνο οι Ξυπόλητοι Γίγαντες (7 ευρώ) σαν χώρος προσωπικά δεν με ενθουσίασε όταν πήγα να ρωτήσω για παρτυ γενεθλίων. Στην Αγ.Παρασκευή υπαρχει και η Παραμυθούπολη η οποία μου είπε ένα αστρονομικό για τα δεδομένα μου ποσό για πάρτυ και δεν μπήκα καν στον κόπο να το δω από κοντά. Όλοι οι παραπανω έχουν sites στο ιντερνετ οπότε μπορείς να παρεις μια πρώτη γεύση.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εμας μας αρέσει πολύ ο Simba στην Κάντζα (νομιζω 5,5 με χυμό - νομιζω). Είναι μικρος και μαζεμένος και έχει το προσον ότι τα τραπεζάκια των γονιών είναι ακριβώς μπροστα από τον "παιδότοπο" (ενώ ας πούμε το balloons είναι μεγάλο και οι περισσότερες θέσεις δυσκολεύουν την οπτική επαφή με τα παιδια). Πεντακάθαρες τουαλέτες, εξυπηρετικο προσωπικο. Στα πλην, όπως και σε κάθε παιδότοπο, η βαβούρα. Πολύ θα ήθελα ένα χώρο χωρίς δυνατή μουσική και δη μπιτάκια.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς δεν πάμε σχεδόν ποτέ σε παιδότοπους λόγω ιώσεων κτλ. Μια φορά πήγα σε γεννέθλια στον Γέρακα, στο "παλατάκι". Έτσι νομίζω λέγεται. Η είσοδος είναι 6 ευρώ για το παιδί και εσύ ότι πάρεις. Είναι ωραίο και έχει τραπεζάκια και μπροστά από τα παιχνίδια. Η φίλη μου που έκανε τα γενέθλια και το έψαξε στις περιοχές αυτές μου είπε ότι είναι ο πιο οικονομικός αλλά συνάμα καθαρός κτλ. Βρίσκεται στην πλατεία του Γέρακα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...