Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΑΛΑΜΑΛΕΚΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ?


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

 

Μήπως γνωρίζει κανείς να μου πει για έναν γιατρό στον Αττικό με το όνομα Σαλαμαλέκη ή κάπως έτσι? Αισθάνεστε σιγουριά στο Αττικό νοσοκομείο για τοκετό γιατί έχουν ακουστεί πολλά. Ο γιατρός είναι καλός του έχετε εμπιστοσύνη? Μπορεί να ανταπεξέλθει στα δύσκολα?

Ευχαριστώ,

agapaki

AGAPAKI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!

 

Μήπως γνωρίζει κανείς να μου πει για έναν γιατρό στον Αττικό με το όνομα Σαλαμαλέκη ή κάπως έτσι? Αισθάνεστε σιγουριά στο Αττικό νοσοκομείο για τοκετό γιατί έχουν ακουστεί πολλά. Ο γιατρός είναι καλός του έχετε εμπιστοσύνη? Μπορεί να ανταπεξέλθει στα δύσκολα?

Ευχαριστώ,

agapaki

AGAPAKI

Link to comment
Share on other sites

AGAPAKI KALISPERA

 

Ο κ.Σαλαμαλέκης είναι ο διευθυντης της μαιευτικής κλινικής στο Αττικόν. Σε έχει στείλει κάποιος σε αυτόν ? Γιατί και εμένα με στείλανε σε αυτόν αλλά δεν με ανέλαβε και απλά με έστειλε σε κάποιον γιατρό του συγκεκριμένα στον κ.Σαλούμ (κορίτσια αν γνωρίζει καμιά σας τίποτα , ας μου πει!!!).

 

Κι εγώ στο ΑΤΤΙΚΟΝ θέλω να γεννήσω γιατί είναι και αρκετά κοντά στο σπίτι μου αλλά γενικα από΄γνωστούς και φίλους έχω ακούσει πάρα πολύ καλά λόγια.

eNortjKzUjI0NDQwsFCyBlwwFUACyA,,27.png
Link to comment
Share on other sites

Γιάννης Σαλούμ. Δύο καισαρικές μου έκανε. Ευγενικός, με χιούμορ, καθόλου βιαστικός, εξηγεί ό,τι ρωτήσεις, εύκολος σε τηλεφωνήματα, τις καλύτερες εντυπώσεις έχω από αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

[Δεν με έχει στείλει κάποιος σε αυτόν. Ψάχνομαι. Μου αρέσει το Αττικο και ψάχνω να βρω γιατρό εκεί. Αλλά αν δεν είναι καλός φυσικά δεν θα πάω. Ξέρετε είναι κορυφή αυτός εκεί??

AGAPAKI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
[Δεν με έχει στείλει κάποιος σε αυτόν. Ψάχνομαι. Μου αρέσει το Αττικο και ψάχνω να βρω γιατρό εκεί. Αλλά αν δεν είναι καλός φυσικά δεν θα πάω. Ξέρετε είναι κορυφή αυτός εκεί??
τον γνωριζω καλα.αν και δεν ξερω αν σε αναλαβει ο ιδιος η σε στειλει σε αλλον.ειναι πολυ καλος.
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας ειμαι νεα στο forum και επεσα σ'αυτο το μηνυμα διαβαζοντας διαφορα.Ηθελα απλα να σας πω οτι ο κυριος ΣΑΛΑΜΑΛΕΚΗΣ ειναι κορυφη!!Εγω εχω κανει δυο καισαρικες σ'αυτον και μαλιστα η δευτερη ηταν μια δυσκολη εγκυμοσυνη και γεννα με λιγα λογια αν δεν ηταν ο κυριος Σαλαμαλεκης δεν θα ζουσα ουτε εγω αλλα ουτε και το παιδι μου...απλα δεν αναλαμβανει απλες εγκυμοσυνες σε στελνει σε αλλους δικους του γιατρους συγκεκριμενα ο κυριος Σαλουμ ηταν μαθητης του εξισου πολυ καλος.Οσο για το νοσοκομειο ΑΤΤΙΚΟΝ εχω τις καλυτερες εμπειριες νοσηλευτηκα στη δευτερη εγκυμοσυνη μου σχεδον δυο μηνες ολοι οι γιατροι αψογοι ολο το προσωπικο τελειο οσο για καθαριοτητα μια χαρα.Ο γιατρος εχει το ιατρειο του στο Χαλανδρι και στο νοσοκομειο ειναι και ο γιος του ειδικευομενος ακομα.Αυτα απο μενα οτι απορια ειμαι εδω..Ολα καλα σας ευχομαι και ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
[Δεν με έχει στείλει κάποιος σε αυτόν. Ψάχνομαι. Μου αρέσει το Αττικο και ψάχνω να βρω γιατρό εκεί. Αλλά αν δεν είναι καλός φυσικά δεν θα πάω. Ξέρετε είναι κορυφή αυτός εκεί??

 

 

ειναι πολυ καλος.απλα δεν εχει πολυ χρονο λογω φορτου.

δηλαδη δυσκολα θα τον βρεις τον ιδιο στο κινητο του.η γραμματεας το σηκωνει.

κατα τ αλλα ειναι σοβαρος και καλος γιατρος.

εμενα με εχει χειρουργησει.

Link to comment
Share on other sites

ειχα παει κ εγω στον Σαλαμαλεκη πριν μεινω εγκυοσ γιατι ειχα θεματα υπογονιμοτητας.μιλησαμε αλλα δεν δεχετε ευκολα εγκυμοσυνες.ασχολειτε περισσοτερο με γυναικες με καρκινους κ σοβαρα προβληματ κ για τις εγκυμοσυνες σε συστηνει σε αλλους γιατρους αναλογα με την περιπτωση.

εμενα επειδη το θεμα μου ηταν ορμονικο με εστειλε σε καποιον Τρακακη οπου με βοηθησε κ εμεινα εγκυοσ.Αν εχετε ακουσει κατι για αυτον πειτε μου please.

K εγω αττικο θα γεννησω.εχω ακουσει τα καλυτερα κ η εικονα με ικανοποιει περισσοτερο απο καποια ιδιωτικα πχΜΗΤΕΡΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...
  • 10 months later...

Καλησπέρα κορίτσια.Ονομάζομαι Γιώτα, είμαι 26 ετών και μόλις την Παρασκευή έμαθα οτι είμαι έγκυος.Χαρήκαμε πάρα πολύ με τον άντρα μου και αρχίσαμε αμέσως να ψάχνουμε για γυναικολόγο-μαιευτήρα λόγω του ότι δεν έχουμε και πολύ καιρό που έχουμε εγκατασταθεί στην Αθήνα και δεν έχω κάποιον δικό μου. Θέλω να γεννήσω στο Αττικό και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον κύριο Σαλούμ Ιωάννη.Βρήκα τον τηλ. του γραφείου του στο Internet και προσπαθώ να πάρω αλλά δεν το σηκώνει κανείς.Μπορείτε μήπως να μου στείλετε το τηλ. του ή το τηλ. κάποιου άλλου που θεωρείται επίσης πολύ καλός.Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Γιωτα μου συγχαρητηρια σου ευχομαι μια καλη τελειωμηνη εγκυμοσυνη κ ενα υγιεστατο μωρακι!Λοιπον στην ιδια ενοτητα μπες και στο Σαλλουμ και στο Ποιον να διαλεξω που λεει και για αλλους γιατρους στο Αττικο Επισης στην ενοτητα Τοκετος και Μαιευτηρια θα βρεις και εκει πληροφοριες και για το νοσοκομειο!Εμενα ο γιατρος μου ειναι στο Αττικο και λεγεται Γραψας Σπυρος.Δες και αυτα που σουπα και τα ξαναλεμε ελπιζω να βοηθησα!

2xgIp3.png1RTwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιωτα μου συγχαρητηρια σου ευχομαι μια καλη τελειωμηνη εγκυμοσυνη κ ενα υγιεστατο μωρακι!Λοιπον στην ιδια ενοτητα μπες και στο Σαλλουμ και στο Ποιον να διαλεξω που λεει και για αλλους γιατρους στο Αττικο Επισης στην ενοτητα Τοκετος και Μαιευτηρια θα βρεις και εκει πληροφοριες και για το νοσοκομειο!Εμενα ο γιατρος μου ειναι στο Αττικο και λεγεται Γραψας Σπυρος.Δες και αυτα που σουπα και τα ξαναλεμε ελπιζω να βοηθησα!

 

Κι εγώ τον κύριο Σπύρο έχω γιατρό και θα γεννήσω με το καλό όταν έρθει η ώρα στο Αττικό,συστήνω ανεπιφύλακτα και το νοσοκομείο και τον γιατρό!

n0tup2.png και θηλάζουμε!!!:D

 

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τον κύριο Σπύρο έχω γιατρό και θα γεννήσω με το καλό όταν έρθει η ώρα στο Αττικό,συστήνω ανεπιφύλακτα και το νοσοκομείο και τον γιατρό!

 

Με το καλο!!

2xgIp3.png1RTwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
Ο Σαλλουμ ειναι και ο δικος μου γιατρος.Ειμαι πολυ ευχαριστημενη.Οποτε τον χρειαστεις,τον βρισκεις.Ευχαριστος και πολυ επικοινωνιακος.

 

desdi kai scorpina ποσο παιρνει ο σαλλουμ??παντως εμαθα οτι ο σαλαμαλεκης φευγει απο αττικο,συνταξιοδοτηται......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
desdi kai scorpina ποσο παιρνει ο σαλλουμ??παντως εμαθα οτι ο σαλαμαλεκης φευγει απο αττικο,συνταξιοδοτηται......

 

:arrow: αν και καθυστερημενη η απαντηση... εγω τον σαλλουμ εχω ειναι πααααρα πολυ καλοσ σε ολα τ! ειναι υπομονετικος ευχαριστος..να φανταστεισ γεννουσα κ αυτοσ μ εκανε τον ζηκο για να χαλαρωσω λιγακι!εισαι super ο ανθρωπος! τωρα για χρηματα πιστευω πωσ παιρνει τα λιγοτερα απο ολουσ..1100 τ δωσαμε εμεις. :-P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
:arrow: αν και καθυστερημενη η απαντηση... εγω τον σαλλουμ εχω ειναι πααααρα πολυ καλοσ σε ολα τ! ειναι υπομονετικος ευχαριστος..να φανταστεισ γεννουσα κ αυτοσ μ εκανε τον ζηκο για να χαλαρωσω λιγακι!εισαι super ο ανθρωπος! τωρα για χρηματα πιστευω πωσ παιρνει τα λιγοτερα απο ολουσ..1100 τ δωσαμε εμεις. :-P

 

 

 

Μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία του σε πμ?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

καλησπέρα, ειμαι στην 12 εβδομάδα και ψάχνοντας γιατρο, με εξέτασε στο Αττικο καποιος κ. Μίνκοφ -Ξέρει κάποια αν ειναι καλός? επίσεις μπορειτε να μου πείτε για τι χρήματα μιλάμε περιπου για γέννα στο αττικό? Ο γιατρός μου ειπε για 1000 ευρώ αλλα έχω ακούσει οτι πάει πολυ παραπάνω .. - ο ιδιος μου ειπε οτι δεν γνωρίζει αν θα χρειαστει κατι επιλέον

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...