Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

χαχα..παλιοτερη εδω

 

Συγνώμη..οχι μονο παλαιότερη....

 

Αλλά

 

Ιδρυτής του θέματος.....

 

Επίτημη Πρόεδρος

 

Και φυσικά μην ξεχνάμε....

 

Η παλαιοτερη χαχαχαχα

 

Φιλάκια Ελένη μου!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν ηξερα που να το αναφερω γι αυτο το γραφω εδω

Πηρα τηλεφωνο στο babylinoclub για να γινω μελος(δεν μπορουσα να κανω εγγραφη online υπηρχε καποιο προβλημα)και η κοπελα ευγενεστατη μου ειπε οτι θα μου στειλουν κουπονια για τον 3ο και ενα βαλιτσακι με δειγματα για το μωρο που θα ερθει

Και μολις με το καλο γενησω να τους παρω τηλεφωνο να μου στελνουν κουπονια και γι αυτο το μωρο

4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια φοβερή ευκαιρία στα Carrefour!!!!

Φόρτωσα πάνες babylino με φοβερές τιμές!!!

Η οικονομική συσκευασία: αρχική τιμή 18,75?-4.00? κουπόνι-20%έκπτωση=11,80?+1 συσκευασία μικρή το ίδιο νούμερο ΔΩΡΟ αξίας 9,87. οπότε τα 93 τεμ. τα αγόρασα με 1.93?!!!!!!!!!!!!!! δηλ. 0.02? η πάνα!!! ΑΞΙΖΕΙ!!!!!!!!!!

Συμφέρει πιο πολύ και από τον Βερόπουλο αλλά δυστυχώς είχα πάει πιο πριν από εκεί...ευτυχώς στο ράφι δεν είχε πολλά και δεν τα σήκωσα όλα...:lol:

 

Πήρα και από τον Βερόπουλο και τη συσκευασία την μεσαία την πήρα 9.86-50%-2.50? κουπόνι=2,43? δηλ. 0.08 η πάνα!!!!

 

Φυσικά Κομοτηνή δεν έχει Βερόπουλο και η προσφορά για τα Βαbylino μου είπαν ότι δεν ίσχυε, οπότε σήμερα που είμουν Θεσ/νίκη το τακτοποίησα το θέμα!!!:P:p:p

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια φοβερή ευκαιρία στα Carrefour!!!!

Φόρτωσα πάνες babylino με φοβερές τιμές!!!

Η οικονομική συσκευασία: αρχική τιμή 18,75?-4.00? κουπόνι-20%έκπτωση=11,80?+1 συσκευασία μικρή το ίδιο νούμερο ΔΩΡΟ αξίας 9,87. οπότε τα 93 τεμ. τα αγόρασα με 1.93?!!!!!!!!!!!!!! δηλ. 0.02? η πάνα!!! ΑΞΙΖΕΙ!!!!!!!!!!

Συμφέρει πιο πολύ και από τον Βερόπουλο αλλά δυστυχώς είχα πάει πιο πριν από εκεί...ευτυχώς στο ράφι δεν είχε πολλά και δεν τα σήκωσα όλα...:lol:

 

Πήρα και από τον Βερόπουλο και τη συσκευασία την μεσαία την πήρα 9.86-50%-2.50? κουπόνι=2,43? δηλ. 0.08 η πάνα!!!!

 

Φυσικά Κομοτηνή δεν έχει Βερόπουλο και η προσφορά για τα Βαbylino μου είπαν ότι δεν ίσχυε, οπότε σήμερα που είμουν Θεσ/νίκη το τακτοποίησα το θέμα!!!:P:p:p

 

 

marilyn η οικονομικη συσκευασια 3 και 4 εχει στον σκλαβενιτη και βεροπουλο 16,80.18,75 εχει στα καρφουρ???

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πήρα οικονομική συσκευασία Νο4 πάνα με 18,75 και όχι βρακάκι. Προφανώς το αύξησαν...δεν ξέρω. Δεν το είχαν 16,80

 

93 πάνες στο σύνολο εννοουσα μαζί με το δώρο.

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα οικονομική συσκευασία Νο4 πάνα με 18,75 και όχι βρακάκι. Προφανώς το αύξησαν...δεν ξέρω. Δεν το είχαν 16,80

 

93 πάνες στο σύνολο εννοουσα μαζί με το δώρο.

 

18,40 εχει το Νο 4 λιμπερο η οικονομικη συσκευασια:shock:!και εχει η babylino 18,75???????παντα ηταν οι babylino πιο φθηνες!και μιλαω παντα για τα καρφουρ!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

18,40 εχει το Νο 4 λιμπερο η οικονομικη συσκευασια:shock:!και εχει η babylino 18,75???????παντα ηταν οι babylino πιο φθηνες!και μιλαω παντα για τα καρφουρ!

 

Λέτε να πήρα πάνα βρακάκι και να μην το κατάλαβα; Αχ και δεν μπορώ να δω τώρα γιατί τα καταχώνιασα στην αποθήκη της μαμάς μου...θα δω όμως και θα σας πω...

Μπορεί να έκανα και λάθος...

 

Πάντως και έτσι να είναι στα Carrefour συμφερει πολύ περισσότερο!!!!!!!!!!!!!!!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να πήρα πάνα βρακάκι και να μην το κατάλαβα; Αχ και δεν μπορώ να δω τώρα γιατί τα καταχώνιασα στην αποθήκη της μαμάς μου...θα δω όμως και θα σας πω...

Μπορεί να έκανα και λάθος...

 

Πάντως και έτσι να είναι στα Carrefour συμφερει πολύ περισσότερο!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

και η πανα βρακακι να ηταν εχει 15,86 και ειναι 38 τεμαχια(η οικονομικη παντα)

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σωστα πρεπει να τα λεω γιατι και η good luck πιο πανω εγραψε τα παρακατω:

 

"Στα Carrefour το αφεντικό τρελάθηκε!

Πήρα 2 οικονομικες συσκευασιες babylino των 57 τεμαχιων που ειχαν αρχικη τιμη 18,75 έκαστη και:

-ειχε μια κοπελα που εδινε επιπλεον κουπονια 4 ευρω για καθε συσκευασία

-είχε -20% το carrefour

-και επιπλέον έδινε με καθε μεγαλη συσκευασία μιά μικρή δώρο!

Δηλαδή 18,75*2=37,5 οι μεγαλες και 9,87*2=19,74 οι μικρες, συνολο 57,24 και εδωσα 23,6.

Επιπλέον μου εδωσαν και ενα βιβλιαρακι με κουπόνια Nutricia!

Αυτά! (Πλέον στοκάρω και στη βιβλιοθήκη!) lol "

 

Αρα τα ακριβαιναν, για να μην μπουν μεσα με τις μπαντες....:P

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

αρχική τιμή 18,75?-4.00? κουπόνι-20%έκπτωση=11,80?+1 συσκευασία μικρή το ίδιο νούμερο ΔΩΡΟ αξίας 9,87. οπότε τα 93 τεμ. τα αγόρασα με 1.93?!!!!!!!!!!!!!! δηλ. 0.02? η πάνα!!! ΑΞΙΖΕΙ!!!!!!!!!!

λαθος υπολογισμο... τα 93 τεμ τα αγορασες 11,80 ? .....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα babylino Babygo πανα βρακάκι το ροζ οικονομική συσκευασία απο καρφουρ 17,80ευρώ

 

αρα τα ακριβηναν.στις 15 απριλη στον γαλαξια ειχε η πιο πανω συσκευασια 15,86.το νουμερο 5,12-18 κιλα να θυμαμαι καλα......

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

αρα τα ακριβηναν.στις 15 απριλη στον γαλαξια ειχε η πιο πανω συσκευασια 15,86.το νουμερο 5,12-18 κιλα να θυμαμαι καλα......

 

Κοιτα δεν πηγα εγω, πηγε ο πατέρας μου χτες (με παίρνει τηλεφωνο αγχωμένος με ρωταει αν πηρα του λεω οχι δεν εχω κουπόνια αλλη φορά και του έδωσε εκει η κοπέλλα κουπόνια, με ρωτάει ποσα να παρω...ε του λεω παρε 5-6κουτια....) και εχω την απόδειξη του μπροστά μου βεβαια δεν τα εχω να σου πω τεμάχια.

 

Πηρε 7 κουτιά πάνες

-2 κουτιά οικονομική συσκευασία ροζ βρακάκι νουμερο 4 για 8-15κιλά αξίας 17,8χ2= 35,6 ευρώ --δυο κουπόνια των 4ευρώ ->27,6ευρώ Δώρο με αυτες 2 κουτιά μικρά αξίας 19,74ευρώ (9,87χ2)

-3 κουτιά μικρής συσκευασίας ροζ βρακάκι 9,87χ3=29,61ευρώ --τρια κουπόνια των 2ευρώ->23,61ευρώ

Σύνολο 51,21ευρώ --20%-> 40,98ευρώ λεει η απόδειξη

Αρα πήρε πάνες αξίας (17,8χ2=35,6)+(9,87χ5=49,35)=84,95ευρώ και εκεινος πλήρωσε 40,98ευρω...καθόλου άσχημα λεω...

 

Link to comment
Share on other sites

λαθος υπολογισμο... τα 93 τεμ τα αγορασες 11,80 ? .....

 

Σωστά....έκανα μία αφαίρεση επιπλέον!:-( αλλά και πάλι μια χαρά τα αγόρασα πιστεύω!!! 11,80/93τεμ.=0,13 η πάνα

 

Ενώ στον Βερόπουλο: 16,80-50%/62τεμ.=0,14 η πάνα.

 

Τα carrefour βέβαια είχαν πάρα πολλά...ενώ ο Βερόπουλος στην Καλαμαριά που πήγα δεν είχε καμία οικονομική συσκευασία γιαυτό πήρα μόνο μικρες όπου δεν είχε και νούμερα. Νομιζω τα πήρα όλα εγώ...

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Σωστά....έκανα μία αφαίρεση επιπλέον!:-( αλλά και πάλι μια χαρά τα αγόρασα πιστεύω!!! 11,80/93τεμ.=0,13 η πάνα

 

Ενώ στον Βερόπουλο: 16,80-50%/62τεμ.=0,14 η πάνα.

 

Τα carrefour βέβαια είχαν πάρα πολλά...ενώ ο Βερόπουλος στην Καλαμαριά που πήγα δεν είχε καμία οικονομική συσκευασία γιαυτό πήρα μόνο μικρες όπου δεν είχε και νούμερα. Νομιζω τα πήρα όλα εγώ...

 

αν δεν εχεις κουπονια συμφερει ο μαρινοπουλος.εγω που ειχα 4 κουπονια πηρα 2 μικρες και 2 μεγαλες συσκευασιες(184 τεμαχια)13,70 ευρω.νομιζω μου βγηκε 7 λεπτα η πανα.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

αν δεν εχεις κουπονια συμφερει ο μαρινοπουλος.εγω που ειχα 4 κουπονια πηρα 2 μικρες και 2 μεγαλες συσκευασιες(184 τεμαχια)13,70 ευρω.νομιζω μου βγηκε 7 λεπτα η πανα.

 

 

αλλα με αρχικη 16,80.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είχα κουπόνια αλλά στο Βερόπουλο της περιοχής μου βρήκα babylino οικονομική συσκευασία το νο4 με στίκερ -4ευρώ οπότε από 16,80 ευρώ πήγε 12,80 - 50% = 6,40 ευρώ η 62 πάνες. Καλά δεν είναι?

Και στα baby go το νο 4 είχε μόνο μικρή συσκευασία αλλά είχε και εκεί στικερ - 2 ευρώ και 30% έκπτωση (αυτά δεν έχουν 50%).

 

Στο μαρινόπουλο που πήγα χτες δεν είχε κουπόνια εκπτωτικά είχε μόνο κουπόνια μια μεγάλη και μια μικρή δώρο για τα babylino.

yQPJp2.png N5FJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...