Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πάρτυ με θέμα τη Ντόρα


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια.

 

Σκεφτόμαστε να κάνουμε πάρτυ για την κόρη μας που θα γίνει 2 ετών, με θέμα τη Ντόρα. Γενικώς δεν είμαι πολύ υπέρ των πάρτυ με θέμα τους ήρωες κινουμένων σχεδίων αλλά η κόρη μου είναι ξετρελαμένη με τη Ντόρα και νομίζω ότι θα χαρεί πολύ. Το μόνο που ξέρω μέχρι στιγμής είναι ότι μπορούμε να παραγγείλουμε τούρτα με τη Ντόρα.

Ξέρετε τι άλλο υλικό μπορεί να υπάρχει? Για διακόσμηση, δωράκια κτλ.

Προσκλήσεις μπορώ να φτιάξω και μόνη μου αρκεί να βρω το σχέδιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στο jumbo ( σίγουρα και αλλού) θα βρείς πολλά απ' αυτά που θα χρειαστείς: Προσκλήσεις, πιάτα, ποτήρια, χαρτοπετσέτες, τραπεζομάντηλα, καπελάκια, σφυρίχτρες, στολισμό...

Δωράκια για τα μικρά: Σαπουνόφουσκες, κούπες, σφραγίδες, τετράδια, αυτοκόλλητα κα πολλά άλλα!

Το καλό μ' αυτό το θέμα είναι ότι υπάρχουν εκατοντάδες πράγματα με τη Ντόρα.

Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

 

μπορεις να δεις & εδω, αν σ'ενδιαφερει να κανεις μονη σου πραγματακια...

 

http://partysupplieshut.com/dora-the-explorer/dora-the-explorer-party-games.htm

 

& εδω...

 

http://www.nickjr.com/parties/

 

Με το καλο !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα πρώτα και δεύτερα γενέθλια της κορούλας μου θέμα ήταν η ΝΤΟΡΑ. Υπάρχουν χιλιάδες πράγματα με την Ντόρα. Από χαρτοπετσέτες μέχρι μολύβια. Καλά να περάσετε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πέρσι κάναμε γενέθλια ΝΤΟΡΑ!

παράγγειλα μπαλόνια με ήλιο και τα έβαλα πάνω στο τραπέζι ,στην εξώπορτα είχα βάλει μια τεράστια κουκλα DORA να καλοσωρίζει τα παιδάκια ,εννοείτε τραπεζομάντηλα καπελάκια κτλ dora Ολα απο το jumbo!

και τουρτα οχι απλα με σχεδιο της αλλά πήρα και παιχνιδια δηλ την dora μικρη την μαιμου την αλεπου και τα εβαλε ο ζαχαροπλαστης επανω....

στο τραπέζο των παιδιων ειχα βάλει και διαφορα γλειφουτζουρια!

ΕΦΗ 20/12/2004

Ο ΠΙΠΙΛΑΣ ΜΟΥ 11/12/2010 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

καλησπερα.

κι εμεις λεμε φετος να κανουμε ντόρα γενεθλια για τη κορη μου που θα γινει 3ων...για τουρτα επειδη δε βρηκα καμια να μου αρεσει θα πω να μου φτιαξουν το σχεδιο που μ αρεσει απο τους καταλογους με τις τουρτες (πχ ενα δασος, με μια λιμνουλα) και θα παρω κι εγω κουκλακια ντορα και μπουτς κλπ να τα βαλω πανω... οταν εψαχνα για της μικρης τα ειχα δει στο τζαμπο τα πουλανε σε τριαδες 5-8 ευρω περιπου...

κατα τα αλλα προσκλησεις φτιαχνω μονη μου καθε φορα αλλα βρηκα και αυτο

http://www.nickjr.com/printables/dora-the-explorer/all-themes/all-ages/index.jhtml

που εχει ολα σχετικα με τη ντορα τα διακοσμητικα κλπ να τυπωσεις...ισως κατι να χρησιμευσει κι αυτο!

Κοριτσια αν εχετε καποια ιδεα ξεχωριστη για ντορα παρτυ πειτε μου!!!

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΝΤΟΡΑ εκανα κι εγω πριν καμια 20αρια μερες. πηρα καπελακια τραπεζομαντηλα, σφυριχτρες, χαρτοπετσετες και διαφορα αλλα τετοια ψιλολοιδια (παρολο που τα εκανα εξω μας αφηνανε μα κανουμε οτι διακοσμηση θελαμε) και για τουρτα εκανα εγω το σχεδιο (μακετα δηλαδη) γιατι δεν εβρισκα απο τις ετοιμες κατι να μου αρεσει, και το τυπωσανε σα φωτογραφια επανω. πηρα κ απο τζαμπο ενα σετακι 4 ευρω φιγουρες με θεμα "ντορα γενεθλια" και ειχα ζητησει να μου βαλουν και κατι χριστουγεννιατικα στολιδακια:P:p:p Σας αρεσει?????

 

doratourta.jpg

d7i7p2.png?u2P8mcl6z0avp3.png?QbVqPift
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...