Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παραμυθουπολη-πειραια


Recommended Posts

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


το ίδιο ερώτημα έχω και εγώ. αν κάποιος ξέρει κάτι καλό η κακό. Είδα χθες τον σταθμο και μου φανηκε καλος. αλλα δεν έχω κάποιον γνωστο να μου δώσει πληροφορίες. και ήταν και οικονομικός σε σχέση με τα Δελφινακια.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Δεν έχω προσωπική εμπειρία πέρα από μια επίσκεψη για ενημέρωση.

Σίγουρα είναι οικογενειακό κλίμα, αρκετά πιο οικονομικό από τα άλλα της περιοχής. Περιποιημένο μου φάνηκε και με μικρό αριθμό παιδιών.

Η ιδιοκτήτρια ευγενική και με όρεξη για δουλειά μου φάνηκε.

Τα μειονεκτήματα ήταν οι αμέτρητες σκάλες και η μικρή αυλή, αλλά είναι σε ωραία τοποθεσία.

 

Αυτά από εμένα!

Αν έχεις κάποιος περισσότερες πληροφορίες ας ενημερώσει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μανούλες! Κι εγώ είμαι καινούργια στο forum κ ψάχνβ για γνώμες. Να σας πω ότι είχα βρει τον συγκεκριμένο σταθμό μέσω internet χωρίς να έχω συστάσεις. Έπαθα πλάκα από τις φωτογραφίες που είδα σχετικά με τις εγκαταστάσεις κ είχα σκοπό να πάω να ενημερωθώ. Τηλεφώνησα αρχικά- ευτυχώς- και μου κόπηκε η όρεξη. Μου είπε μια από τις 2 υπέυθυνες ότι μπορώ να πάω μόνο με ρ/β κ μόνο απόγευμα. Της είπα οκ αλλά θα ήθελα κάποια στιγμή να δω και 5' όταν θα έχει παιδιά εκεί. Δεν ήταν απλά αρνητική η κυρία, αλλά ούρλιαζε- δεν υπερβάλλω καθόλου- και με διέκοπτε συνεχώς. Της είπα λοιπόν "εντάξει τότε, ευχαριστώ αλλά δεν ενδιαφερομαι να ενημερωθώ αφού δε μπορώ να δω έστω 5' με παιδιά στο σταθμό, για μένα είναι απαραίτητο". Εγινε ακόμη περισσότερο έξαλλη, δε μπορώ να σας περιγράψω τι έλεγε. Δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες. Τέλος πάντων αφού προσπαθούσα να τελειώσει η συζήτηση κ δεν καταλάβαινε τίποτα της ξαναλέω για 3η φορά "σας είπα δε θέλω να ενημερωθώ, είστε αγενεστατη και αυτό μου αρκεί, γεια σας". Τη συνέχεια δεν την περιμενα!! Πήρε τηλέφωνο σπίτι μου με απόκρυψη και ωρυόταν. Τέτοιο θράσος!!! Ούτε απ' έξω δε θέλω να περάσω φυσικά και μου έγινε μάθημα να μη χαίρομαι τόσο πολύ με το περιτύλιγμα. Κια σας ορκίζομαι, δεν είμαι ούτε ανταγωνιστής ούτε δόλο έχω. Μπορείτε να δείτε στα μηνυματα μου σε αλλο τοπικ οτι οντως ψαχνω για σταθμο. Ευτυχώς που έγινε έτσι και φάνηκε μια κ καλή με τι θα είχα να κάνω. Σα μανούλα το καταθέτω. Τι μαθαινουν τα παιδια κ πώς περνανε δε μπορω φυσικα να το ξερω

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι αληθή τα παραπάνω, πραγματικά πρόκειται για απαράδεκτη (το λιγότερο) συμπεριφορά.

Θα ήθελα να μου γράψεις πμ να σε ρωτήσω κάποια πράγματα, αν μπορείς.

Εγώ πάντως που την είχα δει από κοντά μου είπε ότι μπορούμε να κάνουμε κι άλλο ραντεβού πρωινό για να δω τον σταθμό πως λειτουργεί.

Ωστόσο μου είπε ότι δεν της αρέσει καθόλου όταν παίρνουν και της ζητούν τηλεφωνικά τιμή

Link to comment
Share on other sites

olive, δυστυχώς έτσι έγινε...:( κι εγώ ταράχτηκα πολύ, πάρα πολύ γιατί νομίζω δεν είναι παράλογο να θέλω εκτός από το απογευματινό ρ/β να δω λίγο τα παιδιά. Αλλά και κάτι τρελό να της έλεγα πάλι δεν δικαιολογείται αυτή η συμπεριφορά. Τιμές όχι δε ρώτησα, δεν είχα σκοπό, αφού την πήρα για ρ/β. Αλλά και να το σκόπευα δε με άφηνε να μιλήσω...είπαμε :) Ήταν για μένα πολύ άσχημη εμπειρία αλλά πολύ πολύ χρήσιμη. Σου στέλνω πμ να σου πω ό,τι θες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΗΔΗ ΠΗΓΑΙΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΑΘΜΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ.ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΝΔΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...