Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗ, ΚΥΠΡΙΑΔΟΥ, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΣΤΑΘΜΟΥ! :lol:

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ , Ή ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ ΣΤΑ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ, ΓΕΛΑΣΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ,ΠΑΙΧΝΙΔΟΤΟΠΟ ΝΕΑ ΦΙΛΟΘΕΗ?

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΣΤΑΘΜΟ PLEASE?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :P

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.

ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ 3 ΕΤΩΝ. ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΣΤΑΘΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΥΨΕΛΗ, ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ, ΓΑΛΑΤΣΙ, ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ:ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ?

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ''ΤΟ ΓΕΛΑΣΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ'' ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλους/ες.

Καινούργια στην παρέα και θα ήθελα να κάνω κάποιες ερωτήσεις. Υπάρχει κάποιος γονιός, ο οποίος πάει το παιδάκι του στον παιδικό σταθμό "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ" ή, έστω, έχει κάποιες πληροφορίες γι' αυτόν;

Μετά από αρκετό ψάξιμο, κατέληξα να πάω το κοριτσάκι μου, το Σεπτέμβρη θα είναι 2 χρονών, σε αυτόν το σταθμό και θα ήθελα, εάν υπάρχουν, προσωπικές εμπειρίες.

Κοίταξα αρκετούς στην περιοχή και το "ΓΕΛΑΣΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ", το απέρριψα αμέσως, μια και δεν μου άρεσε καθόλου, μου άρεσε πάρα πολύ το "ΡΟΔΙ", αλλά κρατάει τα παιδιά μέχρι τις 4.00΄ μμ, ενώ από άλλους δεν βρήκα το οικογενειακό και φιλόξενο που συνάντησα στο "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ".

Θα ήθελα, όμως, και κάποιες προσωπικές εμπειρίες.

Ευχαριστώ πολύ & καλώς σας βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Η "ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ" είναι μακριά από το σπίτι μας. Όσο για το άλλο, θα το κοιτάξω, γιατί δεν ήξερα ότι υπάρχει.

Καλημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

εμείς μένουμε στην Φωκ. Νέγρη και στέλνουμε τις μικρές μας στο παιδικό σταθμό "Το ΜΕΛΙ"(πρότυπος ελληνοαγγλικός). Είναι πολύ κοντά στην πλατεία της Κυψέλης και είναι πολύ καλός παιδικός, εξαιρετικά καθαρός και οι δασκάλες χαμογελαστές.

Επίσης δουλεύουν πολύ με τα μικρά και αυτά καλοπερνάνε.

Α και τα τμήματα είναι με λίγα παιδάκια ώστε να έχουν την απαραίτητη προσοχή.

Άλλαξε συνήθειες... ΟΧΙ πλανήτη!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κι ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις σας.

Κοίταξα και το "ΜΕΛΙ" και μου άρεσε πάρα πολύ. Αλλά, καθώς μένουμε προς το τέρμα της Πατησίων, καταλήξαμε στο "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ". Ελπίζω να μην υπάρχουν προβλήματα.

Και για να "πω τον πόνο μου" με μισή καρδιά το κάνω. Δεν ήθελα η σταλίτσα μου να πάει σε παιδικό σταθμό από τόσο μικρή. :cry: Μάλλον, εγώ θα περάσω την περίοδο της προσαρμογής κι όχι το κοριτσάκι μου.

Και πάλι ευχαριστώ και τα... λέμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...