Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!


rena95

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ! ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΟΥ , ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ. ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ! ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΕΛΕΥΘΥΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ? Α! ΞΕΧΑΣΑ! ΕΙΜΑΙ Η ΡΕΝΑ 26 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΧΕΔΟΝ 5 ΜΗΝΩΝ! ΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς ήρθες rena95, είμαστε πολλές που έχουμε την διάθεση να προτείνουμε ιδέες.... πές μας σε τι ακριβώς θέλεις βοήθεια, ρίξε και μία ματιά στα υπόλοιπα τόπικς και εμείς εδώ είμαστε... να χαίρεσαι τον γιόκα σου

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες rena95, είμαστε πολλές που έχουμε την διάθεση να προτείνουμε ιδέες.... πές μας σε τι ακριβώς θέλεις βοήθεια, ρίξε και μία ματιά στα υπόλοιπα τόπικς και εμείς εδώ είμαστε... να χαίρεσαι τον γιόκα σου

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ. ΝΙΩΘΩ ΗΔΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΜΕ ΜΕΝΑ, ΣΕ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΟ ΠΛΑΙΣΙΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΤΕΛΕΤΕΣ... ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ..

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες rena95!! Κ εγώ έχω ένα γιο 6 μηνών! Να τους χαιρόμαστε!!! Θα τον βαφτίσουμε κ εμείς το επόμενο καλοκαίρι, αλλά ψάχνομαι από τώρα! Με βοήθησαν πολύ προηγούμενα topics που αφορούν τη βάφτιση. Ρίξε μια ματιά κ θα δεις ότι θα βοηθηθείς! Καλή προετοιμασία! Με το καλό!

.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες rena95!! Κ εγώ έχω ένα γιο 6 μηνών! Να τους χαιρόμαστε!!! Θα τον βαφτίσουμε κ εμείς το επόμενο καλοκαίρι, αλλά ψάχνομαι από τώρα! Με βοήθησαν πολύ προηγούμενα topics που αφορούν τη βάφτιση. Ρίξε μια ματιά κ θα δεις ότι θα βοηθηθείς! Καλή προετοιμασία! Με το καλό!

 

Σε ευχαριστω και να μας ζησουν τα ζουζουνιζ μας!! Μαγεια δεν ειναι? Ειδικα τωρα που περασαν και τα πρωτα δυσκολα? Αντε..καλο κουραγιο και παμε για τα επομενα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρενα καλωσηρθες στην παρεα μας..

και γω εκανα βαφτιση και γαμο μαζι.. Οτι θες να ρωτησεις στη διαθεση σου..

Καλημερα Doraki!

Ειμαι η Ρενα 26 ετων...αντε βαρια 27.. και εχω ενα αγοραρο 5 μηνων!

Εχω παντρευτει με πολιτικο γαμο πριν 3 χρονια, και λεμε στις 14-02-2009 να κανουμε το γαμο και τη βαπτιση μαζι. Δεν εχω ιδεα απο που να ξεκινησω, αν και εχω πολυ χρονο μπροστα μου. Αυτο που ξερω σιγουρα, ειναι οτι θελω εκεινη η βραδυα, να ειναι αφιερωμενη στοπ μωρουλι μου. Δεν ειμαι πολυ fan των νυφικων και λοιπων του γαμου. Εξαλλου με τον αντρα μου ειμαστε μαζι απο παιδια, 13 χρονια τωρα και μου φαινεται αβολο να σταθω ¨νυφουλα¨διπλα του, και με το μωρο μαζι!

Ετσι, το μονο που θα ηθελα να ψαξω πολυ ειναι το προσκλητηριο. Αλλα πως μπορεις μεσα σε 1-2 παραγραφους να συμπεριλαβεις μια ολοκληρη ζωη??

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήλθες Ρένα!καταρχάς εύχομαι ότι καλύτερο για την οικογένεια σου..όσον αφορά το προσκλητήριο που λες, δεν ειναι φυσικά δυνατόν να περιλαμβάνει τίποτα απο αυτα που νιώθεις..αυτα τα ξέρεις μόνο εσυ και ο άντρας σου..αυτο που πρέπει να αποφασίσεις είναι κατα την γνώμη μου αν θες κάτι το τυπικό καταρχάς ή οχι..ότι άλλο θες εδώ είμαστε!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήλθες Ρένα!καταρχάς εύχομαι ότι καλύτερο για την οικογένεια σου..όσον αφορά το προσκλητήριο που λες, δεν ειναι φυσικά δυνατόν να περιλαμβάνει τίποτα απο αυτα που νιώθεις..αυτα τα ξέρεις μόνο εσυ και ο άντρας σου..αυτο που πρέπει να αποφασίσεις είναι κατα την γνώμη μου αν θες κάτι το τυπικό καταρχάς ή οχι..ότι άλλο θες εδώ είμαστε!! :D

Καλημερα Kelly και σε ευχαριστω για τις ευχες σου. Μακαρι να εχεις παντα μια ευτυχισμενη οικογενεια..

Για το προσκλητηριο τωρα, δεν θα ηθελα σε καμια περιπτωση να ειναι τυπικο. Τυπικα θα εναι ολα τα υπολοιπα. Το φανταζομαι ή πολυ χιουμοριστικο, (αφου και εγω και ο αντρας μου ειμαστε οι πιο"καραγκιοζηδες" του σογιου, τι? ψεματα να λεμε τωρα?) ή πολυ πολυ γλυκο και ρομαντικο. Σιγουρα δεν θα ηθελα ποιηματακι.

Δεν ξερω τι αλλο θελω. μαλλον ιδεες θελω..

Link to comment
Share on other sites

μπορώ να σου πω το δικό μου προσκλητήριο γάμου που το θεωρώ πολύ πρωτότυπο :lol:

 

 

καταρχάς ήταν μονόφυλο, φαντάσου σαν μια κάρτα που στέλνουμε απ το εξωτερικό :lol:

 

και ήταν αντίγραφο της σελιδας του επιτραπέζιου ημερολογίου

 

έδειχνε δλδ την ημερομηνία του γάμου μας

και ήταν γραμμένο σαν με γραμμένο χέρι μια σημείωση

"να μην ξεχάσω τον γάμο του Αργύρη και της Αναστασίας την τάδε ώρα στην τάδε εκκλησία"

 

όσοι το είδαν είπαν ότι ήταν απ τα πιο πρωτότυπα προσκλητήρια

 

 

(κάπως έτσι http://www.wednet.gr/invitation.php?id=64&look=1)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορώ να σου πω το δικό μου προσκλητήριο γάμου που το θεωρώ πολύ πρωτότυπο :lol:

 

 

καταρχάς ήταν μονόφυλο, φαντάσου σαν μια κάρτα που στέλνουμε απ το εξωτερικό :lol:

 

και ήταν αντίγραφο της σελιδας του επιτραπέζιου ημερολογίου

 

έδειχνε δλδ την ημερομηνία του γάμου μας

και ήταν γραμμένο σαν με γραμμένο χέρι μια σημείωση

"να μην ξεχάσω τον γάμο του Αργύρη και της Αναστασίας την τάδε ώρα στην τάδε εκκλησία"

 

όσοι το είδαν είπαν ότι ήταν απ τα πιο πρωτότυπα προσκλητήρια

 

 

 

(κάπως έτσι http://www.wednet.gr/invitation.php?id=64&look=1)

 

Ειναι πολυ ομορφο!!

Πολυ καλη ιδεα!! Σ'ευχαριστω πολυ πολυ...Να μια καλη αρχη λοιπον....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...