Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιχνιδουπολη - Θρακομακεδονες


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλημερα!!!

αν και δεν στελνω το παιδι μου σε αυτον τον παιδικο εχω ακουσει πολυ καλα σχολια για αυτον τον παιδικο . Εχει ωραιες εγκαταστασεις ,βιολογικα προιοντα ,πολλες δραστηριοτητες αλλα πολυ τσουχτερη τιμη ..Παντως θεωρειται πολυ καλος σταθμος ..

Παντως στην γυρω περιοχη υπαρχουν αρκετοι παιδικοι σταθμοι να ρωτησεις ..

Υπαρχει ο Κοκκινος Μυλος και το Αστερακι για πολυ μικρες ηλικιες

υπαρχουν ακομη το ουρανιο Τοξο,οι παιδικες νοτες (απο 2 1/2 ετων ομως )και τα ζουζουνια απο 1 ετους

Επειτα παιδικοι απο Μεταμορφωση και Ν .Φιλαδελφεια εξυπηρετουν την περιοχη..

cca53e644d.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλημερα!!!

αν και δεν στελνω το παιδι μου σε αυτον τον παιδικο εχω ακουσει πολυ καλα σχολια για αυτον τον παιδικο . Εχει ωραιες εγκαταστασεις ,βιολογικα προιοντα ,πολλες δραστηριοτητες αλλα πολυ τσουχτερη τιμη ..Παντως θεωρειται πολυ καλος σταθμος ..

Παντως στην γυρω περιοχη υπαρχουν αρκετοι παιδικοι σταθμοι να ρωτησεις ..

Υπαρχει ο Κοκκινος Μυλος και το Αστερακι για πολυ μικρες ηλικιες

υπαρχουν ακομη το ουρανιο Τοξο,οι παιδικες νοτες (απο 2 1/2 ετων ομως )και τα ζουζουνια απο 1 ετους

Επειτα παιδικοι απο Μεταμορφωση και Ν .Φιλαδελφεια εξυπηρετουν την περιοχη..

 

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου! Θα ρωτησω και στον κοκκινο μυλο αν και εχω ακουσει διαφορες αποψεις:?! Το Αστερακι που ειναι? Οι Παιδικες νοτες δεν μας κανουν γιατι θα ξεκινησουμε απο περιπου 1 ετους, Τους υπολοιπους δεν τους εχω ακουσει. Ξερεις κατι παραπανω για καποιον απο αυτους?? Ειμαι στο ψαξιμο και εχω καταμπερδευτει:shock:

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

το Αστερακι ειναι στο μενιδι στην Κωνσταντινουπολεως για τον κοκκινο μυλο πηγα και απο κοντα αλλα δεν ενθουσιαστηκα ..Εμεις παμε στα ζουζουνια απο 16 μηνων και ειμαστε ευχαριστημενοι μιας και το παιδι πηγαινει καθε μερα τρεχοντας ..αμα θες πληροφοριες ευχαριστως να σου πω..

Ειχαμε παει και στην καραμελα στην ν.φιλαδελφεια αλλα δεν μας αρεσε καθολου!!!

 

οτι χρειαστεις στην διαθεση σου..

cca53e644d.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το Αστερακι ειναι στο μενιδι στην Κωνσταντινουπολεως για τον κοκκινο μυλο πηγα και απο κοντα αλλα δεν ενθουσιαστηκα ..Εμεις παμε στα ζουζουνια απο 16 μηνων και ειμαστε ευχαριστημενοι μιας και το παιδι πηγαινει καθε μερα τρεχοντας ..αμα θες πληροφοριες ευχαριστως να σου πω..

Ειχαμε παει και στην καραμελα στην ν.φιλαδελφεια αλλα δεν μας αρεσε καθολου!!!

 

οτι χρειαστεις στην διαθεση σου..

 

Δεν το εχω δει:shock:! Περιεργο! Ο κοκκινος μυλος μαλλον θα ειναι η τελευταια μου επιλογη!! Τα ζουζουνια ειναι καλα?? Μπορεις να μου στειλεις το τηλ. με πμ?? Θα μας παρουν εμας?? Γιατι θα τον στειλω περιπου 11 μηνων. Ναι και εγω ξερω για την Καραμελα οτι δεν ειναι πολυ καλα! Εγω δεν μενω ακριβως κοντα στην περιοχη αλλα λιγο πιο διπλα και δεν ερχονται ολοι οι σταθμοι! Ειναι και αυτο θεμα!!

Σ'ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες και περιμενω πμ αν μπορεσεις!!

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

.....Μμμμμ Ναι..... καλα......:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

.....Επισης υπαρχει τροπος να διαφημισεις τον σταθμο σου στο forum επισημα!!!!!

Με το να μας θεωρεις αφελεις, δεν θα μας κανεις πελατες:mrgreen:

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Λοιπον....ηρθε η ωρα να παμε παιδικο σταθμο και φυσικα εχουμε πλεον καταληξει.... μετα απο ποοοοολυυυυυυ ψαξιμο....

Γραφω και εγω τις εμπειριες μου μηπως και βοηθησω και εγω καμμια μαμα που στο μελλον θα ψαχνει και αυτη...

Καταρχας να πω για την Παιχνιδουπολη. Πολυ ωραιος σταθμος με πολυ καλο κηπο και εξοπλισμο και πολυ καλες παροχες (παιδοψυχολογος - παιδιατρος κλπ)

Για διατροφη δεν ξερω γιατι γιατην ηλικια μας (περιπου 1 ετους) δεν αναλαμβανουν αυτοι και θα επρεπε να στελνω εγω φαγητο και φρουτα. Αρκετες κοπελες στο βρεφικο αλλα και γενικοτερα στον σταθμο απο οτι μπορεσα να δω. Γενικα παρεχονται πολυ καλης ποιοτητας υπηρεσιες ακριβως οπως το διαφημιζουν.... Ενα μειον ειναι οτι εχουν περιορισμενη εμβελεια στο σχολικο τους (για εμενα ειναι ο ενας απο τους λογους που δεν με βολεψε) και το αλλο μειον ειναι οτι ειναι ανοιχτος ως τις 5 το πολυ (θα μπορουσα να τον πηγενοφερνω εγω αλλα το απογευμα με την ψυχη στο στομα να ειμαι εκει στην ωρα μου και δυστηχως δουλευω αρκετα μακρια) Κατα τα αλλα τον συστηνω ανεπιφυλλακτα.

 

Τωρα καποιους αλλους που πηγα στην περιοχη δεν θελω να αναφερω τα ονοματα τους, αλλοι δεν με καλυπταν απο πλευρας ωραριου, αλλοι ειχαν υπερβολκα πολλα παιδακια και λιγο προσωπικο αλλοι παλι δεν με αφηναν να παω τις ωρες που λειτουργει ο σταθμος να δω μονη μου πως ειναι και αλλα πολλα ευτραπελα και μη!!!!

Δυστηχως ειναι πολυ δυσκολο να βρουμε καταλληλο σταθμο για τα παιδακια μας!!!

Εγω τελικα κατεληξα σε εναν σταθμο που δυστηχως ειναι αρκετα μακρια απο το σπιτι αλλα ειναι στον δρομο μου για τη δουλεια ο οποιος με επεισε με τις εγκαταστασεις του και με τους ανθρωπους που ειδα και για τις πολυ καλες παροχες που προσφερει και για τις καλες προθεσεις να μας εξυπηρετησει. Εχει ξανααναφερθει εδω στο forum με πολυ καλα λογια και ετσι αποφασισα να παω να τον δω απο κοντα. Ειναι η Αγωγη και φροντιδα στο Ιλιον που νομιζω οτι ειναι απο τα καλυτερα που εχω δει και πιστεψτε με ειναι πολλα..... Οποια κοπελα ειναι απο την περιοχη και θελει λεπτομερειες για καποιον σταθμο και εχω παει ευχαριστως με πμ να πω την γνωμη μου...

 

Καλη χρονια και καλη επιτυχια στις μανουλες που θα αρχισουν να ψαχνουν....:)

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...