Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θέμα βάφτισης σβούρες?!


bourboulithra

Recommended Posts

Πως σας φαίνεται σαν θέμα οι σβούρες? Έχετε δει κάπου κεραμικές σβούρες για μπομπονιέρες? Γενικά έχετε δει κάποια ενδιαφέρουσα πρόταση για σβούρα, λίγο πιο ιδιαίτερη?

4ITZp3.png

kRczp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΒΟΥΡΕΣ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΝΘΕΩΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΠΙΣΗΣ ΩΡΑΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΟΙ ΣΒΟΥΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΕΚΑΡΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΝΕ ΠΑΛΙΑ ΤΙΣ ΕΧΩ ΠΕΤΥΧΕΙ ΣΕ ΒΑΠΤΙΣΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

μπορείτε επίσης να δείτε κι εδώ

Ξύλινη σβούρα

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είναι πάρα πολύ ωραίες. Έχω πάθει πλάκα. Μήπως ξέρεις τιμές?

 

Δυστυχώς δεν ξέρω. Το βρήκα τυχάια κάποια φορά που σκεφτόμουνα να δώσω δωράκια στα γεννέθλια του γιου μου αλλά τελικά δεν το προχώρησα σαν ιδέα. Sorry που δεν μπορώ να σε βοηθήσω περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Για κοίτα αυτό το σβουροποιείο

http://www.aeikiniton.gr/wwwgreek/main.asp

.

πολυ ομορφο σαιτ μπράβο που το βρηκες.

Μου αρέσουν τα χειροποίητα πράγματα.

Μου άρεσαν πολύ οι σβούρες με την δεκάρα .

Επίσης μ ου α΄ρεσουν οι ξυλινες μαριονέτες(ασχετο) οπως αυτές που πουλάνε στην Πράγα αλλα που να βρεις να πουλάνε μεσα απο το διαδίκτυο

 

Παντως δεν θα υσκολευτείς με το θεμα σου υπάρχουν πολλές ιδέες.

Κεραμικές αποφυγέ τες γιατι σπάνε.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πανεμορφες και οι κρυστάλλινες αλλα αν ειναι μονο για τους μεγάλους καλη ειναι η τιμή. Στα παιδιά δεν ειναι αναγκη να δωθουν τετοιες γιατι θα τις σπάσουν και προτιμούν κατι ποιο παιδικό. Παντως θα μου άρεσε να παρω μια τετοια απο βάφτιση ειναι φοβερά πρωτότυπη και απ' οτι βλεπω εχει και σε χρώματα.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τέλειο θέμα !!!!!!! και εγώ στο μικρό μου σβούρες ήταν το θέμα μας πριν από 9 χρόνια φυσικά μιας και σήμερα ο Γιαννάκης είναι 10 χρονών !!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

Ζήσε τη ζωή σου όπως θέλεις, χωρίς να υπολογίζεις τη γνώμη του κόσμου. Ο κόσμος είναι πολύς, η ζωή σου όμως λίγη.

Link to comment
Share on other sites

Τις μονες σβουρες που εχω δει και τις εχω δει και φθηνότερες ειναι οι γυάλινες που ειναι πολύ πιο όμορφες και σε αλλα χρωματα και με κορδελομάνι γίνονται τέλειες...

Καποιες αλλες ξυλινες πιο φθηνες εχω δει και εχω πάρει απο βάπτιση αλλά δεν τις ειχαν στολίσει ομορφα και ετσι υποβιβάστηκε η σβουριτσα...

 

Το θεωρώ ενα πολύ ομορφο θεμα και μαρεσει και για κορίτσι αλλά και για αγορι...

Και να δωσω και μια ιδεα;;;

Η σβουριτσα η γυάλινη θα μπορουσε να ηταν δωρο για μπαμπάδες και για μαμαδες θα μπορούσατε κοριτσάκια να κανετε κρεμαστή μπομπο με το κοριτσάκι και το αγοράκι απο το παιδικό αναγνωστικό της 1ης Δημοτικού που θα εδεναν πολύ όμορφα...

Και προσκλητήριο τετράδιο ιχνογραφίας που εχει ξαναγίνει εδω μεσα...

Εεεεεε καλο΄;;;;!!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Είναι πάρα πολύ ωραίες. Έχω πάθει πλάκα. Μήπως ξέρεις τιμές?

AnnaT δεν ξέρω αν τελικα επικοινώνησες με το αεικίνητο, έχουν κάπου στα 7? οι μεγάλες με το κουτάκι με το όνομα.

 

njLtp3.png

vKg0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμείς σβούρα είχαμε για μπομπονιέρα στη βάφτιση, ξύλινη, κάπως ρετρό, μου άρεσε πάρα πολύ, εάν κάποια ενδιαφέρεται να της στείλω φωτο και τα στοιχεία του καταστήματος από όπου τις πήρα....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...