Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Τα απλα εγω τα εχω δει απο 25-35ευρω , αυτα με τα σχεδιάκια κτλπ τα εχω δει και 40 και 48ευρω.....

Συμφερει πολύ να παρεις τα απλά σχεδιάκια που ενιοτε τα εχουν και σε εκπτωσεις , στο εμπευ ειχα βρει τον πωλητη με τα γυαλια που πηραμε ολες τσεκαρισμένος πωλητης

 

http://shop.ebay.co.uk/littlesunflowers/m.html?_fln=1&_ipg=&_mlcat=11450&_trksid=p3911.c0.m282

 

και ενα πωλητη μη τσεκαρισμένο με μεγάλη ποικιλια σε σχέδια

 

http://shop.ebay.co.uk/smiley_monkey/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

 

 

kalamaraki αν ειδα σωστα αυτα στο εμπει εχουν την ιδια ή ακριβοτερη τιμή απο οτι στο επισημο σαιτ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kalamaraki αν ειδα σωστα αυτα στο εμπει εχουν την ιδια ή ακριβοτερη τιμή απο οτι στο επισημο σαιτ..

 

Στο εμπευ εχουν 15λιρες = 17ευρω

ολα τα χρωματα ομως για το απλο σχεδιο μιλαω παντα ε

 

ενω στο επισημο σαιτ 10ευρω εχουν μονο τα ασπρα τα τυρκουάζ τα κιτρινα και τα γαλαζια σε αντιθεση με οοοολα τα υπολοιπα χρωματα που εχουν 20ευρω

 

http://www.crocs.eu/crocs-kids-classic/10006,en_ES,pd.html?cid=440&cgid=girls-footwear

 

ενα αλλο παραδειγμα ποιο φτηνου στο εμπευ εμπευ 22,7ευρώ ενω στο επισημο εχουν 25ευρώ

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Kids-SCOOBY-DOO-II-Girls-CROCS-Clog-UK-7-8-Croc-8-9-/250784852626?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&hash=item3a63f12a92

 

http://www.crocs.eu/crocs-scooby-doo-ii-custom-clog/11109,en_ES,pd.html?cid=69F&cgid=girls-footwear

 

αλλα και παλι εξαρτάται ποιο μοντελο θες και τι θες σε ποσοτητα

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

 

Ξέρω ότι κάπου έχει ξανασυζητηθεί το θέμα, αλλά δεν μπορώ να το βρω και επειδή τώρα το κεφάλι μου έχει φορτώσει άσχημα, είπα να τα πω να ξεσκάσω.

 

Ως γνωστόν το mothercare.co.uk έχει σταματήσει εδώ και καιρό να στέλνει αρχικά Ελλάδα, Ρουμανία κλπ και μετά έκοψε γενικώς το international delivery με την δικαιολογία του ότι υπάρχουν παντού franchise καταστήματα και μπορεί ο καθένας να ψωνίσει απ' όπου θέλει.

 

Αλλά το σετ με τα 7 ζιπουνάκια να έχει στην Αγγλία 10,5 λίρες και εδώ 32,5 ευρώ δεν μπορώ να το καταπιώ με τίποτα!

 

Τον Δεκέμβρη επειδή ήθελα να εμπλουτίσω την γκαρνταρόμπα της κόρης μου με ρούχα για την ηλικία των 3 χρονών (καθότι αδύνατη, φόραγε μέχρι και 34 μηνών ρούχα ηλικίας 2 χρονών. Ξαφνικά πέταξε μπόι και έπρεπε να πάρω μαζεμένα αρκετά ρούχα!) πετάχτηκα μέχρι το Λονδίνο (σε συνδυασμό με ένα ταξίδι του άντρα μου) και σήκωσα ότι υπήρχε και δεν υπήρχε μέσα στο mothercare (και όχι μόνο από εκεί!).

 

Κάπου είχα δει εδώ μέσα μου φαίνεται, για κάποιο site κάποια κυρίας που ζει στο Λονδίνο και αναλαμβάνει να παραλαμβάνει την παραγγελία που κάνει ας πούμε κάποιος από την Ελλάδα και μετά στα στέλνει με courier εδώ Ελλάδα και κρατάει και μία μίζα κάπου 30 ευρώ.

 

Σας λέει τίποτα?

Η Δαναη μου ήρθε 16-2-2008

Αντίο μεμπάκι 28-7-2010

Ο Τάσος μου ήρθε 22-8-2011

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα!!!

εχει αγορασει καποια απο εσας παπουτσια και συγκεκριμενα γοβες απο το shoes.com?

θελω να μου πειτε λιγο για τα νουμερα

ειναι οπως τα εχει στις επιλογες η υπαρχει διαφορα?

μπορει να με βοηθησει καποια?ειναι πρωτη φορα που ασχολουμαι και τα αγγλικα μου ειναι λιγο χαλια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Χθες παρέλαβα απο e-bay τις πρώτες μου παρεγγελίες!!(είχαν έρθει νωρίτερα αλλά εγώ έλειπα)Female και aggelomarios σας ευχαριστώ πολύ που με είχατε βοηθήσει!!!!Βέβαια ψώνισα απο του δοκιμασμένους πωλητές που έχει το Καλαμαράκι στη λίστα;);)Και τα παπουτσάκια και τα ρουχαλάκια ήταν άψογα!!!

Σήμερα ήρθε και η παραγγελία απο το amazon.Το απόγευμα θα παω εγώ στο πόρτα-πόρτα γιατί αυτοί δεν μπορούν σήμερα να τα φέρουν αλλά αύριο,και εγώ έχω πολύ αγωνία για να περιμένω!!!:P

Σας ευχαριστώ και πάλι!!Σας διαβάζω με προσοχή!!!Τόση μελέτη ούτε στο σχολείο:lol::lol:

QgIJp2.png

vjwRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...

 

Good luck ουτε φωνη ουτε ακροαση απο shutterfly:(...

 

Και μενα η τριτη αποστολη εχει καθυστερησει ενω εφυγε 2 μερες μετα τις αλλες. Περιμενω κι'αυτη για να τους ξεχ@@@ω και οσο περιμενω...φορτωνω!!! :evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου κλειστε τον υπολογιστη!!!

Μου το υποσχεστε; Oχι τιποτ'άλλο αλλα θα πλουτισει και ο e-dikigoros!!! :lol::lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ εχει σε επιλεγμενα ρουχα 50% και επιπλεον 25% στο Gymboree.

Link to comment
Share on other sites

Στο εμπευ εχουν 15λιρες = 17ευρω

ολα τα χρωματα ομως για το απλο σχεδιο μιλαω παντα ε

 

ενω στο επισημο σαιτ 10ευρω εχουν μονο τα ασπρα τα τυρκουάζ τα κιτρινα και τα γαλαζια σε αντιθεση με οοοολα τα υπολοιπα χρωματα που εχουν 20ευρω

 

http://www.crocs.eu/crocs-kids-classic/10006,en_ES,pd.html?cid=440&cgid=girls-footwear

 

ενα αλλο παραδειγμα ποιο φτηνου στο εμπευ εμπευ 22,7ευρώ ενω στο επισημο εχουν 25ευρώ

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Kids-SCOOBY-DOO-II-Girls-CROCS-Clog-UK-7-8-Croc-8-9-/250784852626?pt=UK_Clothing_GirlsShoes_GirlsShoes_GL&hash=item3a63f12a92

 

http://www.crocs.eu/crocs-scooby-doo-ii-custom-clog/11109,en_ES,pd.html?cid=69F&cgid=girls-footwear

 

αλλα και παλι εξαρτάται ποιο μοντελο θες και τι θες σε ποσοτητα

 

αν βαλεις και το shipping...αλλες 4 λιρες, ενω στο σαιτ 10 ευρω συνολικα (αν παρεις πανω απο 1 ζευγαρι συμφερει δηλ)

και στο σαιτ οταν γραφεσαι σου δινει κωδικο για 20% εκπτωση ή υπαρχουν και οι αλλοι κωδικοι που δινουν 15% εκπτωση

επισης πανω απο 70ε στο σαιτ εχει δωρεαν ταχυδρομικα...

Αν δε τα λεω σωστα πες μου γιατι τα εχω ψαξει και ειμαι ετοιμη να παρω απο το επισημο σαιτ..

Link to comment
Share on other sites

mairoula...

ειναι η σαλοπετα και ειναι στην λιστα με τα e-shops

 

www.salopeta.com Ελληνίδα που προσφέρει εναντι αμοιβης την υπηρεσία personal shopper Πληροφορίες για εξοδα αποστολής και αμοιβή-προμήθεια εδώ http://www.salopeta.com/personal-shopper.php Εχει παρατηρηθει ελλειψη έγκαιρης επικοινωνίας με τους πελάτες,μη ενημερωση σχετικά με ελλειψεις στις παραγγελιες .

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

 

Ξέρω ότι κάπου έχει ξανασυζητηθεί το θέμα, αλλά δεν μπορώ να το βρω και επειδή τώρα το κεφάλι μου έχει φορτώσει άσχημα, είπα να τα πω να ξεσκάσω.

 

...................

 

Κάπου είχα δει εδώ μέσα μου φαίνεται, για κάποιο site κάποια κυρίας που ζει στο Λονδίνο και αναλαμβάνει να παραλαμβάνει την παραγγελία που κάνει ας πούμε κάποιος από την Ελλάδα και μετά στα στέλνει με courier εδώ Ελλάδα και κρατάει και μία μίζα κάπου 30 ευρώ.

 

Σας λέει τίποτα?

 

Η mariahn έχει γράψει και για μια άλλη κοπέλα, στο στυλ της σαλοπέτας, μέσω της οποίας αγόρασε. Αν δεν μπορείς να βρεις τα σχετικά ποστς, στείλε μου πμ ή στην mariahn. Ενημερωτικά, της έχω στείλει ήδη μειλ για να δω τι χρεώνει.

 

Και υπάρχει βέβαια και το My Uk Mail, το οποίο είναι άλλο καπέλο.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχε υπόψιν σου όμως πως το ψωμί θέλει περίπου 3 με 3,5ώρες να γίνει και απαιτείται αρκετό ρεύμα και χρόνος. Δεν ξέρω αν θα μπορείς να το κάνεις μέρα παρά μέρα, για μένα είναι πολύ δύσκολο. Επίσης ο αρτοπαρασκευαστής βγάζει ένα ψωμί στο σχήμα του ψωμιού του τοστ και είναι πιο συμπαγές από αυτό του εμπορίου. Δηλαδή σε καμιά περίπτωση το ψωμί που θα βγάλεις στο αρτοπαρασκευαστή δεν θα έχει το μέγεθοςαπό 2 φραντζόλες.

Πληροφοριακά στα λέω γιατί δεν ξέρω αν έχεις ιδέα από αρτοπαρασκευαστές.

Καλή μέρα!

 

Όχι, πράγματι δεν έχω ιδέα από αρτοπαρασκευαστές, αλλά θέλω να σταματήσω να ψωνίζω ετοιματζίδικο ψωμί. Το σκεπτικό μου είναι ότι επειδή ακριβώς είναι πιό συμπαγές, το 1 κιλό θα φτάνει μια χαρά για δύο μέρες (θα στουμπώνουμε με λιγότερη ποσότητα εννοώ σε σχέση με τον αφρό του φούρνου) και λέω, υποθέτω δηλαδή, ότι ίσως να τον χρησιμοποιώ κάθε τρίτη μέρα.

Στα reviews λέει ότι ο συγκεκριμένος αρτοπαρασκευαστής είναι από τους λίγους που κάνουν το ψωμί κάπως πιο μακρόστενο από τους υπόλοιπους.

Το σκέφτομαι ακόμα αλλά μάλλον με βλέπω να τον παραγγέλνω. Αυτός που μου πρότεινες εσύ δεν υπάρχει στο άμαζον και σιγά να μη δώσω ένα σκασμό λεφτά να τον πάρω από εδώ...

 

@miamama με ενδιαφέρει και εμένα αν έχεις λινκ

 

κορίτσια ξέρετε με ποια μεταφορική συνεργάζεται η TNT του εξωτερικου..??

Παράγγειλα crocs και δεν ξέρω με ποια μεταφορική έρχονται...

Εγώ παρέλαβα με ΕΛΤΑ ταχυμεταφορές.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

αν βαλεις και το shipping...αλλες 4 λιρες, ενω στο σαιτ 10 ευρω συνολικα (αν παρεις πανω απο 1 ζευγαρι συμφερει δηλ)

και στο σαιτ οταν γραφεσαι σου δινει κωδικο για 20% εκπτωση ή υπαρχουν και οι αλλοι κωδικοι που δινουν 15% εκπτωση

επισης πανω απο 70ε στο σαιτ εχει δωρεαν ταχυδρομικα...

Αν δε τα λεω σωστα πες μου γιατι τα εχω ψαξει και ειμαι ετοιμη να παρω απο το επισημο σαιτ..

 

σωστοτατα τα λες, και εγω επειδη ηθελα 5 ζευγαρια τα πηρα απο το επισημο γιατι ειχα και εγω κωδικο και πηρα εκπτωτικα ζευγαρια ολα σε ηδη μειωμενη τιμη και με το κουπονακι ηρθαν πολυ ποιο φτηνα

για ενα πχ ζευγαρι ισως να μη συμφερει γιατι βαζει και 10ευρω μεταφορικα

 

Link to comment
Share on other sites

Απο την κοπελα που λεει η chatzico οτι ειχε προτεινει η mariahn ψωνισα εγω προσφατα!!

το μεηλ της ειναι [email protected]

(kalamaraki...θα στο στειλω αμεσα σε πμ...γιατι μεχρι τωρα ολο το λεω κι ολο το ξεχναω:rolleyes:)

 

Σε εμενα οτι εχει ερθει με TNT το εχουν φερει κουριερ της ιδιας εταιρειας...γιατι ειδα οτι εχει υποκαταστημα στην πολη μου!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάκια !!!

μόλις παρέλαβα την παραγγελία μου από το eastendcosmetics και τα έχω πάρει κρανίο, οι οδοντόκρεμες Colgate που μου έστειλαν, έχουν ημερομηνία λήξης 04/11 εσείς που παραγγείλατε οδοντόκρεμες την ημερομηνία την τσεκάρατε ??? γρρρρρρρρρρρρρρρρ γενικώς τις ημερομηνίες λήξης τις τσεκάρατε ???? :evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Χθες παρέλαβα απο e-bay τις πρώτες μου παρεγγελίες!!(είχαν έρθει νωρίτερα αλλά εγώ έλειπα)Female και aggelomarios σας ευχαριστώ πολύ που με είχατε βοηθήσει!!!!Βέβαια ψώνισα απο του δοκιμασμένους πωλητές που έχει το Καλαμαράκι στη λίστα;);)Και τα παπουτσάκια και τα ρουχαλάκια ήταν άψογα!!!

Σήμερα ήρθε και η παραγγελία απο το amazon.Το απόγευμα θα παω εγώ στο πόρτα-πόρτα γιατί αυτοί δεν μπορούν σήμερα να τα φέρουν αλλά αύριο,και εγώ έχω πολύ αγωνία για να περιμένω!!!:P

Σας ευχαριστώ και πάλι!!Σας διαβάζω με προσοχή!!!Τόση μελέτη ούτε στο σχολείο:lol::lol:

 

Καλοφόρετα ολα και με γιες σας!

 

καλησπέρα κοριτσάκια !!!

μόλις παρέλαβα την παραγγελία μου από το eastendcosmetics και τα έχω πάρει κρανίο, οι οδοντόκρεμες Colgate που μου έστειλαν, έχουν ημερομηνία λήξης 04/11 εσείς που παραγγείλατε οδοντόκρεμες την ημερομηνία την τσεκάρατε ??? γρρρρρρρρρρρρρρρρ γενικώς τις ημερομηνίες λήξης τις τσεκάρατε ???? :evil::evil:

 

καταλαβα....παει για αφαιρεση το σαιτ ε??

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια

αφού μου ανοίξατε τα ματια με τις αγορές μεσω internet και το παράκανα(αν δεί ο σύζυγος πόσα εχω βάλει στην κάρτα την εχω βάψει):oops::shock: τώρα θέλω να αγοράσω και ενα 2ο καρότσι, εχω βρει αυτο http://www.bambinoworld.de/de/sportwagen-jolly-pink.html ,

http://cgi.ebay.co.uk/BAMBINO-WORLD-Comfortable-pushchair-buggy-pink-/350430671005?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item51974bb09d

απο το εβαυ θα το πάρω:)

Εχει ψωνήσει καποια απο εκει καροτσι; Στην αναζήτηση μονο μια καρέκλα ειδα οτι αγοράσατε. ξέρετε αν αξίζει; ή ειναι πεταμένα λεφτά;

θέλω κατι οικονομικό.

ευχαριστώ

aiBtp2.png

 

13/11/2004

16/8/2007

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου κλειστε τον υπολογιστη!!!

Μου το υποσχεστε; Oχι τιποτ'άλλο αλλα θα πλουτισει και ο e-dikigoros!!! :lol::lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ εχει σε επιλεγμενα ρουχα 50% και επιπλεον 25% στο Gymboree.

τι ήταν αυτό που είδαν τα ματάκια μου!!!!!!!!:shock::shock:

μπαίνω να δω και σήμερα παρέλαβα από αυτούς,πολύ ωραία ρουχαλάκια και τα παπουτσάκια μια χαρά...για τα χρήματα τους κι ας μην είναι δερμάτινα!!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Απο την κοπελα που λεει η chatzico οτι ειχε προτεινει η mariahn ψωνισα εγω προσφατα!!

το μεηλ της ειναι [email protected]

(kalamaraki...θα στο στειλω αμεσα σε πμ...γιατι μεχρι τωρα ολο το λεω κι ολο το ξεχναω:rolleyes:)

 

Όχι ότι δεν εμπιστεύομαι την mariahn αλλά άλλη μια εμπειρία είναι χρήσιμη. Τι έκανε για σένα, μόνο την διεύθυνσή της έδωσες ή ψώνισε και για σένα ? Από χρεώσεις ? Για πες, γιατί το MUM μου παίζει τα νεύρα, ας όψεται η ετήσια συνδρομή που έσπευσα να πληρώσω..........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακολουθω τοσο καιρο που λετε για τις εταιριες αυτες τυπου MUM ή personal shoppers.

Την αντιστοιχη Ελληνικη υπηρεσια την εχετε χρησιμοποιησει;

Αν ναι,έχετε μεινει ικανοποιημενες;

Γιατι οπως και να το κανουμε,αλλιως ειναι να περιμενεις τον Αγγλο να σου απαντησει οποτε του καπνισει και αλλιως ειναι να σηκωνεις το τηλεφωνο να συννενοεισαι στη γλωσσα σου.

Link to comment
Share on other sites

τι ήταν αυτό που είδαν τα ματάκια μου!!!!!!!!:shock::shock:

μπαίνω να δω και σήμερα παρέλαβα από αυτούς,πολύ ωραία ρουχαλάκια και τα παπουτσάκια μια χαρά...για τα χρήματα τους κι ας μην είναι δερμάτινα!!

 

Μαμα μου :D,

οχι οτι ειχα σκοπο να ψωνισω αλλα ετσι να μου φυγει ο καημος, εβαλα καποια πραγματα στο καλαθι. Μεχρι να προσθεσω κατι, το προηγουμενο ειχε εξαφανιστει!!! :(

Τελειωναν σε χρονο dt!!!

Δεν ξερω τι εμεινε! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακολουθω τοσο καιρο που λετε για τις εταιριες αυτες τυπου MUM ή personal shoppers.

Την αντιστοιχη Ελληνικη υπηρεσια την εχετε χρησιμοποιησει;

Αν ναι,έχετε μεινει ικανοποιημενες;

Γιατι οπως και να το κανουμε,αλλιως ειναι να περιμενεις τον Αγγλο να σου απαντησει οποτε του καπνισει και αλλιως ειναι να σηκωνεις το τηλεφωνο να συννενοεισαι στη γλωσσα σου.

 

Ποιά Ελληνικη υπηρεσια εννοείς ? Τις τύπου σαλοπέτα ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα καλησπέρα!!!

 

Οι βλάχοι στο ΜUM ξύπνησαν...αφου τους ξετίναξα τι δέμα είναι απο που μέχρι το tracking number μου εξακρίβωσαν (οχι για να μην λένε μετά δεν παραδώθηκε και δεν είναι και δικά μου πράγματα)

Μετά μου στέλνουν χρέωση 39,7....στην αρχή νόμιζα πως είναι αύξηση αλλά με χρέωσαν 2 λίρες το τρίτο δέμα..

εδώ την άλλη φορά είχα 10 και δεν με χρέωσαν επιπλέον...

Μάλιστα!!!!

τουλάχιστον αυτή τη φορά θα είμαι σίγουρη..

 

Ποια Ελληνική υπηρεσία?????

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα καλησπέρα!!!

 

Οι βλάχοι στο ΜUM ξύπνησαν...αφου τους ξετίναξα τι δέμα είναι απο που μέχρι το tracking number μου εξακρίβωσαν (οχι για να μην λένε μετά δεν παραδώθηκε και δεν είναι και δικά μου πράγματα)

Μετά μου στέλνουν χρέωση 39,7....στην αρχή νόμιζα πως είναι αύξηση αλλά με χρέωσαν 2 λίρες το τρίτο δέμα..

εδώ την άλλη φορά είχα 10 και δεν με χρέωσαν επιπλέον...

Μάλιστα!!!!

τουλάχιστον αυτή τη φορά θα είμαι σίγουρη..

 

Ποια Ελληνική υπηρεσία?????

 

Αυτό με τις κούτες και τις χρεώσεις, ομολογώ ότι ΑΚΟΜΑ δεν το έχω εμπεδώσει. Δηλαδή οι δύο κούτες, ήταν στα 30 κιλά (ογκομετρικά ή δεν ξέρω τί) και προέκυψε και μια τρίτη - βάρους ? - την οποία την χρέωσαν 2 λίρες ?

 

Οι κούτες πάντως είναι ότι βρεθεί ? Γιατί εμένα έτσι ήταν, δεν είχαν δικές τους στάνταρ όγκου, οπότε πως υπολογίζουν βρε παιδιά ? Όταν τους ρώτησα, δεν κατάλαβα νιεντε........

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τις κούτες και τις χρεώσεις, ομολογώ ότι ΑΚΟΜΑ δεν το έχω εμπεδώσει. Δηλαδή οι δύο κούτες, ήταν στα 30 κιλά (ογκομετρικά ή δεν ξέρω τί) και προέκυψε και μια τρίτη - βάρους ? - την οποία την χρέωσαν 2 λίρες ?

 

Οι κούτες πάντως είναι ότι βρεθεί ? Γιατί εμένα έτσι ήταν, δεν είχαν δικές τους στάνταρ όγκου, οπότε πως υπολογίζουν βρε παιδιά ? Όταν τους ρώτησα, δεν κατάλαβα νιεντε........

 

οχι οχι...

αν στείλεις απο 2 καταστήματα εκει δλδ 2 δέματα το να κάνουν το συμάζεμα και να το στείλουν είναι δωρεάν.

Αν στείλεις απα 3 4 ή 5 καταστήματα το κάθε δέμα το χρεώνουν απο 2λίρες.

δλδ αν έχουν να πακετάρουν 5δέματα είναι 6 λίρες επιπλέον των μεταφορικών.

Αυτό δεν το τειρούσαν μας χρέωναν μόνο τα μεταφορικά.

Τώρα που στριμόχτικάν θυμήθηκαν και την χρέωση...

Link to comment
Share on other sites

maanton, στις 4/4 έχει στο λιντλ αρτοπαρασκευαστή με 50 ευρώ, έχω ακούσει καλά λόγια: http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/SID-C71E34D5-AE160084/lidl_gr/hs.xsl/index_10225.htm και κάνει και μεγαλύτερη φρατζόλα (1250 γρ). Εγώ έχω κένγουντ πάνω από 3 χρόνια και είμαι πολύ ευχαριστημένη, αλλά από τότε που τον πήρα έχω βάλει... κιλά!:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...