Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κεραια κινητης


Recommended Posts

δεν ξερω τι θα γινει τελικα αλλα αυριο ξεσηκωνω 3 δημοτικα και 3 γειτονιες τι στο καλο κατι θα γινει !!!!σκευτομαι σοβαρα να κανω μυνηση και στον γειτονα για ψυχικη οδηνη! γιατι και να φυγει αυριο η κεραια, ηταν εκει 2 χρονια και Εγω στο διαστημα αυτο εγκυος και νεογεννητο σε εκθεση ακτινοβολιας σε αποσταση ,τωρα το μετρησαμε πανω κατω ειναι δεν ειναι 30 μετρα ακριβως απεναντι σε υψος στην μπαλκονοπορτα μου. εχω χασει την ηρεμια και την υπομονη μου!!!!!θελω να πληρωσει για αυτα που περναω και τον φοβο των παιδιων μου ειδικα του μικρου!!!! ξερω εγω τι επαθαν με αυτο πανω στο κεφαλι τους 2 χρονια?????θελω να κανω εξετασεις και θελω να τα πληρωσει ολα!!!!!!!!!!θα βγαλει τιποτα αυτο δεν ξερω αλλα δεν θα ησηχασω μεχρι να γινει κατι και να πληρωσει και αυτος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και πώς καμουφλαρεται μια τετοια κεραια;

Δλδ, ποσο εφικτο ειναι να την διακρινει κανεις;

Επισης, οι κεραιες αναμεταδοσης ραδιοφωνου μεσα σε πυκνοκατοικημενη περιοχη τι επιπτωσεις εχουν;

Link to comment
Share on other sites

Και πώς καμουφλαρεται μια τετοια κεραια;

Δλδ, ποσο εφικτο ειναι να την διακρινει κανεις;

Επισης, οι κεραιες αναμεταδοσης ραδιοφωνου μεσα σε πυκνοκατοικημενη περιοχη τι επιπτωσεις εχουν;

σε εμας μια κεραια ειναι σαν φουγαρο και η αλλη σαν ηλιακος!!!!!δεν τον καταλαβαινβεις

Link to comment
Share on other sites

Α, δεν τα καταφέρατε;Το αντίθετο νόμιζα...Τι να πω, μερικοί άνθρωποι είναι τελείως κουκουρούκου (για να μην πω τίποτα βαρύ)...

 

Τα καταφεραμε αλλα με το νομο οχι ψυχολογικη πολιορκία

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα καταφεραμε αλλα με το νομο οχι ψυχολογικη πολιορκία

 

Ακόμα καλύτερα γιατί είναι και μόνιμο το αποτέλεσμα, μπράβο!

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

καταρχην μπορουν καλιστα οι κεραιες να ειναι εκτος κατοικιμενων περιοχων να τις σηκωσουν αρκετα ψιλα και να δυναμωσουν το σημα τους!!!! αν ηταν νομιμες δεν θα ηταν κρυμενες . γνωστος μου ειπε οτι οι μετρησεις για τα ορια ειναι... μην πω για που!!!!!που εγινε κατι σωστο σε αυτην την χωρα?????βρεθηκε και αλλη μια κεραια σαν θερμοσυφονας αυτην την στιγμη ειναι κοντα σε 3 δημοτικα αυτα που ξερουμε μονο.ξερετε τι ειπαν οι κιν ??στους κατοικους της πολυκατοικιας ??? δεν εχετε να φοβηθητε εσεις αλλα οι γειτονες απο την ακτινοβολια !!!!! και δεν καταλαβαινω και αυτο,, μακρια απο το σχολειο ,που ειναι 6 ωρες και κοντα στα σπιτια τους που ειναι τι υπολοιπες? με πια λογική??????νομινες παρανομες εγω αυριο θα μιλησω με πολεοδομια να δω την νομιμοτητα τους και ειτε ετσι ειτε αλλιως ξεσηκωνω 3 δημοτικα και τοπικη εφημεριδα.ας μην εχουμε κινητο!!!! παρα να τρεχω τα παιδια μου σε γιατρους. και η αλλη η καραμελα "ελα μωρε παντου ειναι? τι δηλαδη να τα αφησουμε ολα αυτα ειναι αρθροιστικα στην υγεια !!!ας μην εχουμε λοιπον κινητο ΠΟΤΕ αν ειναι να το πληρωσουν τα παιδια μας

pk33 και πριν πεις ειρωνικα κατι πρεπει να ξερεις ο καθε γονειος τι κανει εμενα επαψαν να με ενδιαφερουν τα σηματα των κιν και εχω το κιν οσο μπορω κλειστο. και εχω ολο το δικαιωμα να μην αφησω κανεναν μα ΚΑΝΕΝΑΝ να παιζει με την ζωη των παιδιων μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ουαου!!!! Ναι αυτή είναι η λύση, όλες οι κεραίες να είναι στον Υμητό. Μόνο ξέρεις κάτι, και το κινητό σου έχει κεραία! Και μάλιστα όταν ο Σταθμός Βάσης είναι πολύ μακρυά το κινητό ανεβάζει τόσο ψηλά την ισχύ που σε ψήνει όταν μιλάς. Αλλά βέβαια εσύ δεν μιλάς στο κινητό, ας τα τραβάνε όσοι έχουν κινητό, δηλαδή το 160% του πληθυσμού της Ελλάδας!

Όσο για τις μετρήσεις τις κάνει η Εθνική Επιτροπή Ατομικής Ενέργειας. Είναι περισσότερο αξιόπτιστές από τον ΕΟΦ, από τον ΕΦΕΤ κτλ. Όμως εμπιστεύσαι τον ΕΟΦ για τα φάρμακα που κυκλοφορούν στην Ελληνική αγορά, όπως εμπιστεύεσαι ότι ο ΕΦΕΤ έχει κάνει καλά τη δουλειά του για τα τρόφιμα που καταναλώνεις.

Πριν μιλάτε να μαθαίνετε. Ακούτε όλοι μια μπαρουφα για κεραίες και την αναπαράγετε.

Υποκριτές! Πόσοι από όλους εσάς που φωνάζετε κατά των κεραιών ΔΕΝ έχετε κινητό;

Πόσοι ΔΕΝ έχετε ραδιόφωνο; Πόσοι ΔΕΝ έχετε τηλεόραση; Αλλά δεν σας ενδιαφέρει που η ισχύς των κεραιών του ραδιοφώνου είναι δεκαπλάσια από όσο χρειάζεται γιατί δεν την βλέπετε!

Πόσοι έχετε σπίτια δίπλα σε υποσταθμους, ΚΙΤ, γραμμές υψηλής τάσης; Είναι πιο ασφαλή αυτά; ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΝΑΓΕ! Αλλά το θέμα με την κινητή είναι πιασάρικο και το εκμεταλεύονται οι Δημαρχέοι, και τρέχετε και κάποιοι σαν πρόβατα χωρίς να βάλετε λίγο το μυαλό σας να σκεφτεί

Link to comment
Share on other sites

ουαου!!!! Ναι αυτή είναι η λύση, όλες οι κεραίες να είναι στον Υμητό. Μόνο ξέρεις κάτι, και το κινητό σου έχει κεραία! Και μάλιστα όταν ο Σταθμός Βάσης είναι πολύ μακρυά το κινητό ανεβάζει τόσο ψηλά την ισχύ που σε ψήνει όταν μιλάς. Αλλά βέβαια εσύ δεν μιλάς στο κινητό, ας τα τραβάνε όσοι έχουν κινητό, δηλαδή το 160% του πληθυσμού της Ελλάδας!

Όσο για τις μετρήσεις τις κάνει η Εθνική Επιτροπή Ατομικής Ενέργειας. Είναι περισσότερο αξιόπτιστές από τον ΕΟΦ, από τον ΕΦΕΤ κτλ. Όμως εμπιστεύσαι τον ΕΟΦ για τα φάρμακα που κυκλοφορούν στην Ελληνική αγορά, όπως εμπιστεύεσαι ότι ο ΕΦΕΤ έχει κάνει καλά τη δουλειά του για τα τρόφιμα που καταναλώνεις.

Πριν μιλάτε να μαθαίνετε. Ακούτε όλοι μια μπαρουφα για κεραίες και την αναπαράγετε.

Υποκριτές! Πόσοι από όλους εσάς που φωνάζετε κατά των κεραιών ΔΕΝ έχετε κινητό;

Πόσοι ΔΕΝ έχετε ραδιόφωνο; Πόσοι ΔΕΝ έχετε τηλεόραση; Αλλά δεν σας ενδιαφέρει που η ισχύς των κεραιών του ραδιοφώνου είναι δεκαπλάσια από όσο χρειάζεται γιατί δεν την βλέπετε!

Πόσοι έχετε σπίτια δίπλα σε υποσταθμους, ΚΙΤ, γραμμές υψηλής τάσης; Είναι πιο ασφαλή αυτά; ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΟΥΝΑΓΕ! Αλλά το θέμα με την κινητή είναι πιασάρικο και το εκμεταλεύονται οι Δημαρχέοι, και τρέχετε και κάποιοι σαν πρόβατα χωρίς να βάλετε λίγο το μυαλό σας να σκεφτεί

 

Μήπως έχεις εσύ κεραία κινητής στην ταράτσα σου και χτυπιέσαι έτσι;

 

Δικαίωμα μας να μην μας αρέσει τίποτα από όλα αυτά που περιγράφεις!Κι επειδή λαμβάνουμε ακτινοβολία από 5 πηγές ας πούμε, πρέπει να λάβουμε και από 6η;Αν μπορούμε να κάνουμε κάτι, έστω κι αυτό το μικρό, θα το κάνουμε, και πού ξέρεις, μπορεί να ακολουθήσουν και μεγαλύτερα πράγματα...Δεν συμφωνώ με την τυφλή εμπιστοσύνη σε οποιονδήποτε κρατικό οργανισμό...Αν διαπιστώσω ότι ένα γιαούρτι ας πούμε περιέχει μεταλλαγμένα δεν θα το φάω μόνο και μόνο λόγω εμπιστοσύνης στο ΕΦΕΤ, αντιθέτως θα το πετάξω κι ας θεωρείται νόμιμο να έχει μεταλλαγμένα...αυτονόητο δεν είναι;

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις εσύ κεραία κινητής στην ταράτσα σου και χτυπιέσαι έτσι;

 

Δικαίωμα μας να μην μας αρέσει τίποτα από όλα αυτά που περιγράφεις!Κι επειδή λαμβάνουμε ακτινοβολία από 5 πηγές ας πούμε, πρέπει να λάβουμε και από 6η;Αν μπορούμε να κάνουμε κάτι, έστω κι αυτό το μικρό, θα το κάνουμε, και πού ξέρεις, μπορεί να ακολουθήσουν και μεγαλύτερα πράγματα...Δεν συμφωνώ με την τυφλή εμπιστοσύνη σε οποιονδήποτε κρατικό οργανισμό...Αν διαπιστώσω ότι ένα γιαούρτι ας πούμε περιέχει μεταλλαγμένα δεν θα το φάω μόνο και μόνο λόγω εμπιστοσύνης στο ΕΦΕΤ, αντιθέτως θα το πετάξω κι ας θεωρείται νόμιμο να έχει μεταλλαγμένα...αυτονόητο δεν είναι;

 

1. Αν ερχόταν κινητός να μου ζητήσει την ταράτσα θα του την έδινα για ένα επιπλέον εισόδημα.

2. κινητό έχεις; Ανησυχείς για τον Σταθμό Βάσης αλλά όχι για την κεραία του κινητού σου που σε ψήνει όταν μιλάς;

3. Τα παιδιά σου έχουν κινητό;

4. Μιλάς με το κινητό μέσα στο ασανσέρ;

5. Μιλάς με το κινητό μέσα στο αυτοκίνητο;

 

Αν η απάντησή σου είναι ΝΑΙ στις ερωτήσεις 2 και 3 τότε τα όσα γράφεις παραπάνω είναι καθαρή υποκρισία.

Αν η απάντησή σου είναι ΝΑΙ στις ερωτήσεις 4 και 5 τότε είσαι εγκληματίας προς όσους άλλους είναι μέσα στο ασανσέρ και στο αυτοκίνητο για τον απλό λόγο ότι και τα 2 είναι κλοβοί faraday και το κινητό ανεβάζει τέρμα ισχύ για να επικοινωνήσει με σταθμό βάσης. Αν τώρα έχεις καταφέρει να έχεις σταθμό βάσης μακρυά (στον Υμητό όπως πρότεινε κάποια άλλη), τότε εξασφαλίζεις τον καρκίνο τον δικό σου και των γύρω σου.

Τη βλάβη την κάνει το κινητό την ώρα που μιλάς, όχι η κεραία, γιατί απλά η ακτινοβολία εξασθενεί με το τετράγωνο της απόστασης σε μετάδοση στο κενό. Αν βάλεις και τοίχους κτλ, που κάνουν κλοβό faraday, τότε πέφτει ακόμη πιο πολύ.

 

τη ζημιά την κάνει η κεραία που έχεις πάνω σου, όχι η κεραία που έχεις στα 100 μέτρα.

Ξέρεις ότι το DECT βγάζει περισσότερη ισχύ από ένα κινητό;

Ξέρεις ότι το να ζείς δίπλα σε 400άρες γραμμές μεταφοράς είναι ΠΟΛΥ πιο επικίνδυνο από το να ζεις κολλητά σε κεραία κινητής;

 

Φωνάζουμε όμως για τα θέματα που πουλάνε ε;

Link to comment
Share on other sites

1. Αν ερχόταν κινητός να μου ζητήσει την ταράτσα θα του την έδινα για ένα επιπλέον εισόδημα.

2. κινητό έχεις; Ανησυχείς για τον Σταθμό Βάσης αλλά όχι για την κεραία του κινητού σου που σε ψήνει όταν μιλάς;

3. Τα παιδιά σου έχουν κινητό;

4. Μιλάς με το κινητό μέσα στο ασανσέρ;

5. Μιλάς με το κινητό μέσα στο αυτοκίνητο;

 

Αν η απάντησή σου είναι ΝΑΙ στις ερωτήσεις 2 και 3 τότε τα όσα γράφεις παραπάνω είναι καθαρή υποκρισία.

Αν η απάντησή σου είναι ΝΑΙ στις ερωτήσεις 4 και 5 τότε είσαι εγκληματίας προς όσους άλλους είναι μέσα στο ασανσέρ και στο αυτοκίνητο για τον απλό λόγο ότι και τα 2 είναι κλοβοί faraday και το κινητό ανεβάζει τέρμα ισχύ για να επικοινωνήσει με σταθμό βάσης. Αν τώρα έχεις καταφέρει να έχεις σταθμό βάσης μακρυά (στον Υμητό όπως πρότεινε κάποια άλλη), τότε εξασφαλίζεις τον καρκίνο τον δικό σου και των γύρω σου.

Τη βλάβη την κάνει το κινητό την ώρα που μιλάς, όχι η κεραία, γιατί απλά η ακτινοβολία εξασθενεί με το τετράγωνο της απόστασης σε μετάδοση στο κενό. Αν βάλεις και τοίχους κτλ, που κάνουν κλοβό faraday, τότε πέφτει ακόμη πιο πολύ.

 

τη ζημιά την κάνει η κεραία που έχεις πάνω σου, όχι η κεραία που έχεις στα 100 μέτρα.

Ξέρεις ότι το DECT βγάζει περισσότερη ισχύ από ένα κινητό;

Ξέρεις ότι το να ζείς δίπλα σε 400άρες γραμμές μεταφοράς είναι ΠΟΛΥ πιο επικίνδυνο από το να ζεις κολλητά σε κεραία κινητής;

 

Φωνάζουμε όμως για τα θέματα που πουλάνε ε;

 

Δεν είμαι ο δήμαρχος για να ασχολούμαι με ποια θέματα πουλάνε και ποια όχι...Δεν επωφελούμαι από κάτι...Ασχολούμαι με βάση τα προσωπικά μου κριτήρια που ουδεμία σχέση έχουν με τη μόδα...

 

Απάντησα στη θεματοθέτρια που προφανώς προσπαθεί να κάνει ό,τι καλύτερο για την ίδια και τα παιδιά της...Και έτυχε να μπορώ να τη βοηθήσω αφού είχα προσωπική ανάλογη εμπειρία...

 

Προσωπικά όταν έμενα σε πολυκατοικία δεν μιλούσα ποτέ στο ασανσέρ, είναι και πολύ γελοίο αφού ακούγεσαι παντού...Όσο για το αυτοκίνητο, αν είναι απαραίτητο μιλάω πάντα με hands-free ή αλλιώς σταματάω με αλάρμ (δεν θέλω να προκαλέσω ατύχημα, όχι για την ακτινοβολία)...

 

Στο σπίτι, χρησιμοποιώ πολύ το σταθερό μου...

 

Τώρα μάλλον ήθελες να αυτοπροσφερθείς για ενοικίαση ταράτσας για κεραία...ελπίζω να μην διαβάζει κανένας αρμόδιος ή τουλάχιστον ελπίζω να μην σε έχω γείτονα...

 

Παιδιά δεν έχω ακόμα, αλλά είμαι κατά του κινητού σε παιδιά, δεν βλέπω το λόγο να έχουν κινητό πάνω τους...

 

Οι απόψεις του τύπου ''υπάρχουν και χειρότερα οπότε γιατί να ασχοληθείς με κάτι κακό (υπάρχει βέβαια πάντα κάτι χειρότερο)'' δεν με αφορούν ούτε με αγγίζουν...Δεν μετράω αν κάτι είναι κακό με βάση το χείριστο αλλά το βέλτιστο...

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραία αν θέλεις λοιπόν το βέλτιστο θα πρέπει:

1. το κινητό σου εκπέμπει ακτινοβολία. Πρέπει να το κόψεις

2. Ο υπολογιστής που γράφεις εκπέμπει ακτινοβολία

3. Πέταμα ο φούρνος μικροκυμμάτων

4. Αν μένεις κοντά σε καλώδια υψηλής τάσης πρέπει να μετακομίσεις

5. Αν μένεις κοντά στο Υμητό θα πρέπει να μετακομίσεις γιατί οι κεραίες που δεν βλέπεις και είναι πάνω στο βουνό θα σε ψήνουν προκειμένου να μην ψήνουν τους υπόλοιπους.

6. Ελπίζω να μην προκαλείς ηχορύπανση, σκουπίδια κτλ. Οι κεραίες είναι το θέμα μας αλλά ψάχνουμε το βέλτιστο

7. Μόνο βιολογικά προϊόντα

8. Που περνάς περισσότερο χρόνο, στη δουλειά ή στο σπίτι; Δίπλα στη δουλειά έχετε κεραία κινητής;

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αν θέλεις λοιπόν το βέλτιστο θα πρέπει:

1. το κινητό σου εκπέμπει ακτινοβολία. Πρέπει να το κόψεις

2. Ο υπολογιστής που γράφεις εκπέμπει ακτινοβολία

3. Πέταμα ο φούρνος μικροκυμμάτων

4. Αν μένεις κοντά σε καλώδια υψηλής τάσης πρέπει να μετακομίσεις

5. Αν μένεις κοντά στο Υμητό θα πρέπει να μετακομίσεις γιατί οι κεραίες που δεν βλέπεις και είναι πάνω στο βουνό θα σε ψήνουν προκειμένου να μην ψήνουν τους υπόλοιπους.

6. Ελπίζω να μην προκαλείς ηχορύπανση, σκουπίδια κτλ. Οι κεραίες είναι το θέμα μας αλλά ψάχνουμε το βέλτιστο

7. Μόνο βιολογικά προϊόντα

8. Που περνάς περισσότερο χρόνο, στη δουλειά ή στο σπίτι; Δίπλα στη δουλειά έχετε κεραία κινητής;

 

1. δεν γίνεται να δουλεύεις ή να ψάχνεις για δουλειά και να μην έχεις κινητό, όπως και να έχεις υπό τη φροντίδα σου μεγάλους ανθρώπους και να μην έχεις κινητό μαζί σου όπου πας (μήπως τύχει κάτι, μακριά από μας, για να σε βρουν)

2. ο υπολογιστής είναι σβηστός τις περισσότερες ώρες

3. δεν έχω φούρνο μικροκυμάτων

4.5. δεν μένω ούτε κοντά στον Υμηττό ούτε κοντά σε καλώδια υψηλής τάσης

6. δεν προκαλώ ηχορρύπανση και ούτε περισσότερα σκουπίδια από τους υπόλοιπους

7. επειδή μένω σε χωριό, αγοράζω ντόπια βιολογικά προϊόντα

8. δεν δουλεύω, είμαι άνεργη, αλλά μόλις πιάσω δουλειά επειδή θα είναι δίπλα στο σπίτι μου ισχύουν τα παραπάνω, και δεν επιτρέπονται κινητά

 

Ελπίζω να σε κάλυψα, γιατί εμένα με ενδιαφέρει να λυθεί το θέμα της θεματοθέτριας και όχι να γίνει έλεγχος για το πώς ζω εγώ...Προσωπικά δεν θα διάλεγα το χρήμα αντί για την υγεία των παιδιών των δικών μου και των γύρω μου ούτε έχω εμπλακεί ποτέ στην κατασκευή ή προώθηση συσκευών που εκπέμπουν ακτινοβολία.Αυτά.

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

καταρχην δεν περνω φαρμακα δεν κανω εμβολια στα παιδια εχω κλειστο το κιν οταν τα παιδια ειναι μαζι μου .δεν κανω τιποτα απο οσα ανεφερεις οποτε σου ξαναλεω αν δεν ξερεις τι επιλογες κανει ενας ανθρωπος για την ζωη του και για πια πραγματα αγωνιζετε μην μιλας!!!ΚΑΙ στην τελικη ποις εισαι που θα απολογουμε για το τι κανω??? αληθεια μηπως εισαι απο αυτους που εβαλαν στην τατρατσα κεραια οπως ειπε και η χριστινα ?δηλαδη να μην κανει κανεις τιποτα???? μηπως εισαι καποιας κινητης τηλεφωνιας????προσπαθεις να αποτρεψεις δηλαδη να κανουμε οτιδηποτε γιατι ειναι πολλα τα κακα γυρω μας? θα σε παρακαλεσω πολυ μην ξαναγραψεις στο θεμα μου αρκετα προβληματα εχω και δεν εχω ορεξη να ασχοληθω και με τις ΘΕΩΡΙΕς ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καταρχην δεν περνω φαρμακα δεν κανω εμβολια στα παιδια εχω κλειστο το κιν οταν τα παιδια ειναι μαζι μου .δεν κανω τιποτα απο οσα ανεφερεις οποτε σου ξαναλεω αν δεν ξερεις τι επιλογες κανει ενας ανθρωπος για την ζωη του και για πια πραγματα αγωνιζετε μην μιλας!!!ΚΑΙ στην τελικη ποις εισαι που θα απολογουμε για το τι κανω??? αληθεια μηπως εισαι απο αυτους που εβαλαν στην τατρατσα κεραια οπως ειπε και η χριστινα ?δηλαδη να μην κανει κανεις τιποτα???? μηπως εισαι καποιας κινητης τηλεφωνιας????προσπαθεις να αποτρεψεις δηλαδη να κανουμε οτιδηποτε γιατι ειναι πολλα τα κακα γυρω μας? θα σε παρακαλεσω πολυ μην ξαναγραψεις στο θεμα μου αρκετα προβληματα εχω και δεν εχω ορεξη να ασχοληθω και με τις ΘΕΩΡΙΕς ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Μπας και είναι ο γείτονας σου;:D

 

Καλούς αγώνες και πες μας τι έγινε...

 

Α και μπράβο από εμένα για τα εμβόλια και τα φάρμακα (και το κινητό)!

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

http://www.home-biology.gr/index.php/ilektromagnitikes-aktinovolies-egimosini-paidia-aftismos'>http://www.home-biology.gr/index.php/ilektromagnitikes-aktinovolies-egimosini-paidia-aftismos

http://www.home-biology.gr/

τα λογια περιτα

αυριο παμε εισαγγελεα και αρχιζουμε κινητοποιησεις.

πρεπει να ξεσηκωθουν ολοι οι δημοι της χωρας για κεραιες πυλωνες και οτι αλλο απειλει την ζωη μας και των παιδιων μας!κοιταξτε στα ματια τα παιδια σας και ξεσηκωθητε μην αφησετε τιποτα ορθιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μην περιμενετε απο κανεναν βοηθεια η ζωη των παιδιων μας ειναι στα χερια μας οχι στα δικα τους!!!!και εσεις που δεν καταφερατε να κατεβασετε την κεραια ξανα στον αγωνα! οι αλλοι δημοι ηταν πιο δυνατοι απο εμας και τα καταφεραν? εγω προσωπικα ξεσηκωνω σιγα σιγα ολη την πολη!και ο θεος βοηθος .Και για τα κινητα ας μην εχει σημα κανενας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλλά δεν σας ενδιαφέρει που η ισχύς των κεραιών του ραδιοφώνου είναι δεκαπλάσια από όσο χρειάζεται γιατί δεν την βλέπετε!

Mιας και το θιγεις, το ρωτησα και πιο πανω κι εγω, στην ευρυτερη γυρω περιοχη μου υπαρχει πανω σε διωροφο σπιτι κεραια ραδιοφωνου κανονικοτα μεσα σε πυκνοκατοικημενη περιοχη.

Επιπτωσεις;

Μεχρι ποια ακτινα ακτινοβολει;

Δρασεις για να καταργηθει;

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ τα λιγα που πηρε το ματι μου , γιατι εψαχνα για κεραιες κινητης , των ραδιοτηλεοπτικων νομιζω απαγορευονται αυστηρα σε κατοικιμενες περιοχες. νομιζω οι ενεργειες που εκπεμπουν ειναι αλλου ειδους και πολυ πιο επικυνδυνες!!!μην το αφησετε ξεσηκωθητε!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mιας και το θιγεις, το ρωτησα και πιο πανω κι εγω, στην ευρυτερη γυρω περιοχη μου υπαρχει πανω σε διωροφο σπιτι κεραια ραδιοφωνου κανονικοτα μεσα σε πυκνοκατοικημενη περιοχη.

Επιπτωσεις;

Μεχρι ποια ακτινα ακτινοβολει;

Δρασεις για να καταργηθει;

και μην ρωτας καλητερα τετοια στο εν λογο μελος γιατι μαλλον θα σου πει αυτην την φορα """οι κεραιες της κινητης τηλεφωνιας δεν σε ενοχλουν??"""""

για οποιον καταλαβε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.home-biology.gr/index.php/ilektromagnitikes-aktinovolies-egimosini-paidia-aftismos'>http://www.home-biology.gr/index.php/ilektromagnitikes-aktinovolies-egimosini-paidia-aftismos

http://www.home-biology.gr/

τα λογια περιτα

αυριο παμε εισαγγελεα και αρχιζουμε κινητοποιησεις.

πρεπει να ξεσηκωθουν ολοι οι δημοι της χωρας για κεραιες πυλωνες και οτι αλλο απειλει την ζωη μας και των παιδιων μας!κοιταξτε στα ματια τα παιδια σας και ξεσηκωθητε μην αφησετε τιποτα ορθιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μην περιμενετε απο κανεναν βοηθεια η ζωη των παιδιων μας ειναι στα χερια μας οχι στα δικα τους!!!!και εσεις που δεν καταφερατε να κατεβασετε την κεραια ξανα στον αγωνα! οι αλλοι δημοι ηταν πιο δυνατοι απο εμας και τα καταφεραν? εγω προσωπικα ξεσηκωνω σιγα σιγα ολη την πολη!και ο θεος βοηθος .Και για τα κινητα ας μην εχει σημα κανενας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Μπράβο!Καλά αποτελέσματα!

Πολύ αργά για να είναι εγκαίρως, αλλά πολύ νωρίς για να είναι αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...