Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κονβέκτορας, είναι φυσιολογικό να μυριζει?


salomi

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!!

 

μόλις πήραμε εναν κονβέκτορα μάρκας davoline για να ενισχύσουμε απλά την θέρμανση που ήδη έχουμε μιας και στην κρεβατοκάμαρα έχει πάντα 1μιση βαθμό λιγότερο απο το υπόλοιπο σπίτι και τώρα που θα έρθει το μωρό δεν θέλω να κρυώνει.δεν ήθελα να θερμάνω αποκλειστικά με αυτό το δωμάτιο για αυτό και πήρα απλά ενα κονβέκτορα μέσης τιμής. με το που τον ανάψαμε όμως μυρίζει κάπως, σαν καμένο χρώμα να το πω? σαν πλαστικό? περίεργα. μήπως είναι φυσιολογικό στις πρώτες χρήσεις να μυρίζει ετσι ή ειναι πατάτα το μηχάνημα?

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας!!

 

μόλις πήραμε εναν κονβέκτορα μάρκας davoline για να ενισχύσουμε απλά την θέρμανση που ήδη έχουμε μιας και στην κρεβατοκάμαρα έχει πάντα 1μιση βαθμό λιγότερο απο το υπόλοιπο σπίτι και τώρα που θα έρθει το μωρό δεν θέλω να κρυώνει.δεν ήθελα να θερμάνω αποκλειστικά με αυτό το δωμάτιο για αυτό και πήρα απλά ενα κονβέκτορα μέσης τιμής. με το που τον ανάψαμε όμως μυρίζει κάπως, σαν καμένο χρώμα να το πω? σαν πλαστικό? περίεργα. μήπως είναι φυσιολογικό στις πρώτες χρήσεις να μυρίζει ετσι ή ειναι πατάτα το μηχάνημα?

Καλημερα!Αν μυριζει καμενο χρωμα σιγουρα δεν ειναι καλο να το εισπνεετε ειδικα το μωρακι.Παρε τηλ εκει που το πηρες και πες τους το.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα mitsouko!

πήρα στο service και μου είπε πως όλα αυτα που έχουν αντίσταση μυρίζουν και να το βγάλω εν ώρα λειτουργίας στο μπαλκόνι για καμια ώρα ωστε να ξεμυρίσει...το εκανα και περιμένω να δω αποτελέσματα αλλιώς θα το επιστρέψω και θα πάρω ενα λαδιού κατα 25 ευρώ ακριβότερο βέβαια αλλα δεν θα μυρίζει

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα mitsouko!

πήρα στο service και μου είπε πως όλα αυτα που έχουν αντίσταση μυρίζουν και να το βγάλω εν ώρα λειτουργίας στο μπαλκόνι για καμια ώρα ωστε να ξεμυρίσει...το εκανα και περιμένω να δω αποτελέσματα αλλιώς θα το επιστρέψω και θα πάρω ενα λαδιού κατα 25 ευρώ ακριβότερο βέβαια αλλα δεν θα μυρίζει

 

:shock:

έλεος..

να το βγάλεις στο μπαλκόνι για να μην μυρίζει?? αν είναι δυνατόν τι άλλο θα μας πούνε..

δες πως θα παει και αν συνεχιζει να μυριζει όντως αλλαξέ τον..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...