Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΟΚΕΤΟΣ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ-ΓΙΑΤΡΟΣ


angie!

Recommended Posts

Γεια σας κι απο μενα μανουλιτσες!γενναω Απριλη ,η ΠΗΤ μου ειναι 25/04/10 στο ΜΗΤΕΡΑ.ο γιατρος μου ειναι ο κ.ΑΡΜΑΤΑΣ ΗΛΙΑΣ. θελω οποια εχει γεννησει προσφατα εκει να μου πει τα συν και τα πλην,τι πρεπει μα προσεξω,πως ειναι γενικα...επιτρεπεται ο αποκλειστικος θηλασμος ή οχι??

κι εχει καμια σας τον γιατρο μου??ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!;)

3IrTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ γέννησα στο Μητέρα και τα δύο παιδιά μου.Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένη.Από ότι ξέρω μπορείς να ζητήσεις αποκλειστικό θηλασμό.Δες και αυτό και με το καλό!!!!!!!!!

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=53594

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

και εγω στο Μητερα γεννησα πριν 4 μηνες και μαλιστα η γιατρος μου ειναι η συζυγος του γιατρου σου , του κ. Αρματα , τον οποιο δεν εχω γνωρισει προσωπικα , αλλα αν κρινω απο την γυναικα του , πρεπει να ειναι και αυτος αριστος !!!! Στο νοσοκομειο , για μενα , ολα ηταν τελεια ! Θα εμενα σε δικλινο , τελικα εμεινα σε δικλινο , χωρισμενο ομως σε 2 δωματια , σαν μονοκλινο , με δικο τοθ μπανιο. Αυτα τα δωματια ειναι στον 6ο , εαν ειναι να μεινεις σε δικλινο , ζητησε τα ! Ειναι στην ιδια τιμη με τα δικλινα , και εχεις μονοκλινο ! Εμενα μου εφερναν το παιδι συνεχεια , και μαλιστα με παροτρυναν να θηλαζω συνεχεια . Μου εφερναν και συμπληρωμα , αλλα βασικα το μωρο ερχοταν αταιστο , μιας και μολις τους εκλαιγε μου το εφερναν. Σε δικλινο , στον 4ο νομιζω , που γεννησε μια φιλη μου , η συμπεριφορα και αντιμετωπιση απο τις νοσοκομες ηταν απαραδεκτη. Επισης στον 6ο δεν ισχυε το ωραριο , ενω στον 4ο το τηρουσαν . Ισως να ημουν τυχερη. Παντως ολα ηταν αψογα στον 6ο. Ουτε πολυς κοσμος , ουτε φασαρια , αμεση ανταποκριση απο τις νοσοκομες , και το μωρο το ειχα σχεδον 20 ωρες το 24ωρο. Ελπιζω να βοηθησα λιγο ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!!!!!:)

:lol: smile !!!
Link to comment
Share on other sites

Α! επισης , δεν ξερω εαν θα κανεις συλλογη βλαστοκυτταρων , αλλα αμα σου ζητησουν λεφτα , να σε χρεωσει δηλαδη το νοσοκομειο , να κανεις μικροφασαρια . Δεν εχει βγει ακομα η δικαστικη αποφαση εαν αυτο επιτρεπετε ή όχι. Εμεις δεν καναμε φασαρια , περιεργως , δεν μας χρεαωσαν. Τους δειξαμε ενα χαρτι απο την εταιρια αυτη που καναμε τα βλαστοκυτταρα. Επισης , πρεπει να σε ρωτησουν εαν θελεις να σου φωτογραφισουν το μωρο , επισης θα σε ρωτησουν εαν θελεις να θηλασεις αποκλειστικα ή οχι ! Αυτα θυμαμαι μόνο :confused:

:lol: smile !!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...