Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γλαστρακια -κουβαδακια για μπουμπουνιερα!!!!!


malouni

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας!!!! βοηθηστε με και μενα!!! θελω να φτιαξω τις μπουμπουνιερες αυτες για τη βαπτιση της μικρουλας μου τον Ιουλιο και δεν ξερω που θα βρω τετοια κουβαδακια χρωματιστα. Μου ειπαν για την οδο Ανθεων στα Πατησια αλλα απο οτι ξερω δεν πουλανε λιανικη. Εχετε καμιά ιδεα????? ευχαριστω

mpompo_0x76.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 175
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

elia σε ευχαριστώ πολύ για το τηλέφωνο!

Θυμήθηκα ότι στο Agrinvest Deco (3 καταστήματα: Λ. Αλίμου, Λ.Χαλανδρίου-Αγ. Παρασκευή, Ανθέων-Πατήσια) είχα δει κουβαδάκια χρωματιστά γύρω στα 0,85/ένα αν σε ενδιαφέρει. http://www.Agrinvest.gr

Link to comment
Share on other sites

venia φανταστικό το site, μου έδωσες ιδέες για τη διακόσμηση των τραπεζιών. Αν έχεις υπόψη σου και καποιο άλλο ....?

 

Ευχαριστούμε πολύ!!

Ειστε η ζωη μου: Θεοδώρα 3ων, Στελα 2, Μπεμπης-Αποστολος!

Νεκταριε Σ' ΑΓΑΠΩ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το happy events παρα πολυ καλο!!! Μπραβο euapap! Τους πηρα ηδη τηλεφωνο και ηταν εξυπηρετικοτατη η κυρια και οχι με τρελες τιμες. Αντε να δουμε.. Εχω αγχωθει με τη βαφτιση λιγο. Θελω το καλυτερο για τη μικρη μου αλλα και χωρις να μας φυγει μια περιουσια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

elia σε ευχαριστώ πολύ για το τηλέφωνο!

Θυμήθηκα ότι στο Agrinvest Deco (3 καταστήματα: Λ. Αλίμου, Λ.Χαλανδρίου-Αγ. Παρασκευή, Ανθέων-Πατήσια) είχα δει κουβαδάκια χρωματιστά γύρω στα 0,85/ένα αν σε ενδιαφέρει. http://www.Agrinvest.gr

 

venia, ξέρεις αν η Agrinvest πουλάει σε ιδιώτες (λιανική); :roll:

fUvDp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι πουλάει και λιανική όσα κομμάτια θέλεις και ότι θέλεις. Στα ράφια των προϊόντων έχει δύο τιμές μία με ΦΠΑ και μία χωρίς ΦΠΑ για τα τιμολόγια και φυσικά οι τιμές του δεν αλλάζουν από χονδρική σε λιανική όπως στα περισσότερα μαγαζιά!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας!!!! βοηθηστε με και μενα!!! θελω να φτιαξω τις μπουμπουνιερες αυτες για τη βαπτιση της μικρουλας μου τον Ιουλιο και δεν ξερω που θα βρω τετοια κουβαδακια χρωματιστα. Μου ειπαν για την οδο Ανθεων στα Πατησια αλλα απο οτι ξερω δεν πουλανε λιανικη. Εχετε καμιά ιδεα????? ευχαριστω

mpompo_0x76.jpg

 

Πήγα σήμερα στα ΙΚΕΑ και είδα κουβαδάκια (έχει όμως μόνο γαλβανιζέ χωρίς χρώμα) 0,85 τα τρία. Αν έχεις όρεξη στο ΠΛΑΙΣΙΟ έχει διάφορα χρώματα (ακόμη και spray) για να τα βάψεις !!! Αξίζει η τιμή τους!

Link to comment
Share on other sites

Το happy events παρα πολυ καλο!!! Μπραβο euapap! Τους πηρα ηδη τηλεφωνο και ηταν εξυπηρετικοτατη η κυρια και οχι με τρελες τιμες. Αντε να δουμε.. Εχω αγχωθει με τη βαφτιση λιγο. Θελω το καλυτερο για τη μικρη μου αλλα και χωρις να μας φυγει μια περιουσια..

είμαι σίγουρη ότι θα κάνετε το καλύτερο! περιμένουμε τις λεπτομέρειες της διοργάνωσης

46378a2c39.png

#2 RIP 7/12/2008 - Καλή αντάμωση

Link to comment
Share on other sites

απο το happy events πήρα κι εγώ τις νεραϊδομπομπονιέρες της Ζούμπης μου - sorry Κατερίνα τώρα πια :lol: - κι έμενα πολύ ευχαριστημένη... Επειδή δεν μπορώνα βγαίνω συχνά και για πολλές ώρες από το σπίτι, η Σοφία ήταν πολύ εξυπηρετική. Της ζήτησα τιμή για μια μπομπονιέρα κι επειδή μου φάνηκε τσιμπημένη, μου πρότεινε άλλες λύσεις γι' αυτό που ήθελα. Μου έφτιαξε και αρκετά δείγματα, τα οποία έβγαλε φωτο και τα είδα στο pc μου.... άψογα όλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρωματιστά κουβαδάκια πουλάει ο Μπάρκας στην πλατεία Κουμουνδούρου. Είναι όμως αρκετά μικρά. Από τη φωτογραφία δεν καταλαβαίνω τι μέγεθος τα θέλεις.

πηγα στο Μπαρκα... ειμαι πολυ ωραια αλλα πανακριβα.... αυτο με το χερουλι ειχε 1,95? και το λιγο πιο μεγαλο χωρις χερουλι 1,70?. κριμα και μου αρεσανε πολυ... θα κοιταξω και στην agrinvest και στο ΙΚΕΑ

Link to comment
Share on other sites

πήγα στο happy events μου ΄ζητησαν για δέκα ροτόντες 450 ευρ'ω. Κουτιά με χρωματιστά ριζόχαρτα και γλυφιντζούρια μέσα. και δύο μπαλόνια. Δεν μου φάνηκε και τόσο φτηνά όσο λέτε. Εαν το διαιρέσεςι είναι 45 ευρώ το τραπέζι. Εχω απογοητευτεί με τις εταιρείες διακόσμησης όλες τα ίδια και τα ίδια και από μπομπονιέρες και από στολισμούς.

k4xS.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...