Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

"Αστεράκι" Περιστέρι-το γνωρίζετε?


Recommended Posts

Καλημέρα, είμαι νέα στο forum και ήθελα να ρωτήσω αν πηγαίνει κανείς το παιδί του στον παιδικο σταθμό αστεράκι στο περιστέρι.Η μικρή μου ειναι 2 ετών και σκέφτομαι να την γράψω εκεί.Μου φάνηκαν καλοί οι χώροι , η διευθύντρια μου φάνηκε κάπως και έχω μπερδευτεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, είμαι νέα στο forum και ήθελα να ρωτήσω αν πηγαίνει κανείς το παιδί του στον παιδικο σταθμό αστεράκι στο περιστέρι.Η μικρή μου ειναι 2 ετών και σκέφτομαι να την γράψω εκεί.Μου φάνηκαν καλοί οι χώροι , η διευθύντρια μου φάνηκε κάπως και έχω μπερδευτεί.

 

 

χαχα.. κοιτα, οι αδελφες που το χουν ειναι καλες και πολυ ελαστικες απο οτι ειδα με τα παιδακια.. προφανως δεν το χουν με το μαρκετινγκ.. και εμενα μου φαινοντουσαν καπως αλλα στην πραξη ειδα για το λιγο που εστειλα τη μικρη μου κορη πολυ ανθρωπινες και φιλικες...εχω καποιες μικρες ενστανσεις...αν ηταν να την ξαναστειλω ομως θα το εκανα χωρις αλλη σκεψη.. και η διαρκεια θα μου αποδεικνυε αν ισχυουν οι ενστανσεις η οχι..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...