Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ: ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ??


tonis77

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

 

Έχω διαβάσει όλο το forum και δεν βρήκα καμία πληροφορία για τον κ. Τσατσαρή Νικόλαο που έχει ιατρείο στην Κηφισιά και Κολωνάκι. Λές και δεν είναι γυναικολόγος...

Μου τον πρότειναν και προσπαθώ να διασταυρώσω εντυπώσεις. Τον γνωρίζει κανεις?

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας,

 

Έχω διαβάσει όλο το forum και δεν βρήκα καμία πληροφορία για τον κ. Τσατσαρή Νικόλαο που έχει ιατρείο στην Κηφισιά και Κολωνάκι. Λές και δεν είναι γυναικολόγος...

Μου τον πρότειναν και προσπαθώ να διασταυρώσω εντυπώσεις. Τον γνωρίζει κανεις?

 

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...

 

Είμαι πολύ ευχαριστημένη με τον γιατρουδάκο μου!!! Έχει γνώσεις, σου εξηγεί ότι τον ρωτάς, είναι συνεπής στα ραντεβού του και γενικά σου δημιουργεί ένα αίσθημα ασφάλειας. Ότι άλλο χρειαστείς μπορείς να με ρωτήσεις.

LAAFp2.png

 

JRM4p2.png

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Από οικονομικής άποψης που κυμαίνεται? Και με ποιές κλινικές συνεργάζεται?

 

Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι τον τελευταίο χρόνο..... συνεργάζεται με το ΙΑΣΩ (είναι και μέτοχος εκεί) συμφωνώ ότι δεν θα σε βάλει να κανεις καισαρίκη χωρίς λόγο. Οι τιμές του είναι αρκετά προσιτές. Για γέννα (προ συνεργασίας με ΕΟΠΠΥ) έπαιρνε ότι και το μαιευτήριο. Δηλαδή, εγώ πήρα τρίκλινο, 1500 το δωμάτιο 1500 και ο γιατρός, εαν έπαιρνα μονόκλινο 3000 μαιευτήριο 3000 ο γιατρός κοκ.

LAAFp2.png

 

JRM4p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι τον τελευταίο χρόνο..... συνεργάζεται με το ΙΑΣΩ (είναι και μέτοχος εκεί) συμφωνώ ότι δεν θα σε βάλει να κανεις καισαρίκη χωρίς λόγο. Οι τιμές του είναι αρκετά προσιτές. Για γέννα (προ συνεργασίας με ΕΟΠΠΥ) έπαιρνε ότι και το μαιευτήριο. Δηλαδή, εγώ πήρα τρίκλινο, 1500 το δωμάτιο 1500 και ο γιατρός, εαν έπαιρνα μονόκλινο 3000 μαιευτήριο 3000 ο γιατρός κοκ.

 

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 months later...

Ήταν ο γυναικολόγος στην δεύτερη γεννα της γυναικας μου. Μακάρι να είχαμε πάει σε αυτόν στην πρώτη γεννα.

 

Επιστημων με όλη την σημασία.

 

Καισαρικές δεν κάνει εύκολα, αυτό είναι σίγουρο.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Δεν εχω προσωπική εμπειρία.Ακομα και η ιστορία που εχω δεν εχει να κανει με τοκετό αλλα με άλλο γυναικολογικό προβλαμα σοβαρο δικου μου ανθρωπου.Οπότε μάλλον σε πμ μπορω να γράψω

TBlYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...