Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΟ ΙΑΣΩ (ΠΛΕΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας, μου έχουν προτείνει τον Πλεύρη Εμμανουήλ στο Ιασώ. Γνωρίζετε κάτι γι'αυτόν? Ευχαριστώ

 

Neraidaa καλησπέρα. Εγω έχω το Πλεύρη για γιατρό εδω και πολλά χρόνια. Και οχι μόνο εγω.... όλη η οικογένεια :) Ξέρουμε πως χειρίζεται θέματα τοκετών, επεμβάσεων, και καθημεριμών θεμάτων. Για μένα είναι ένας απο τους καλύτερους γιατρούς. Και το σημαντικότερο.....σε κάνει πάντα να νοιώθεις πολύ καλά.

 

Εγω προσωπικά στον συστήνω ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 1 month later...
το επαναφέρω μήπως και το δει καμία κοπέλα....καμία άποψη?

 

 

Καλησπέρα!Τον κ,Πλεύρη τον έχω χρόνια γυναικολόγο και εγώ κ η οικογένεια μου.Τον Σεπτέμβριο που μας πέρασε έμεινα έγκυος και έκανα το λάθος και πήρα στο τηλέφωνο έναν άλλο γιατρό που μου είχαν συστήσει και με άγχωσε τόσο πολύ,χωρίς να με έχει εξετάσει καν,που αντί να χαρώ που ήμουν έγκυος,αγχώθηκα υπερβολικά.Τότε αποφάσισα να πάρω τον γιατρό μου ο οποίος με ηρέμησε άμεσα.Είναι πολύ ήρεμος και πολύ έμπειρος.Αν και είχα τελικά αποβολή μου έδωσε όλες τις εξετάσεις,βρήκαμε το πρόβλημα και τώρα περιμένω να ξαναμείνω έγκυος.:-D:-D:-D

Σου εύχομαι τα καλύτερα!;)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...