Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

παρτυ για 6 χρονων σε γηπεδακι


Recommended Posts

καλησπερα!

ψαχνω να βρω γηπεδακι 5Χ5 για το παρτυ του μικρου που κλεινει τα 6!

ΟΜΩΣ επειδη με εχουν καλεσει σε τετοιο παρτυ κ μουειπαν τι πληρωσαν το θεωρω πολλαστο συγκικριμενο γιατι σε χρεωνουν καφεδες κ οτι πιουν οι γονεις κ ο ανθρωπος πληρωσε 140 ευρω στο μπαρ μονο.....κ τα ατομα οι μεγαλοι δεν ηταν πολλοι.

εγω θα εχω 20 παιδια 30 μεγαλους....

ειδα το aqua e sole στον αλιμο που διαθετει κ γηπεδο αλλα το παρτυ μονο 2 ωρες...εχει παει κανεις σε παρτυ εκει.

τα γεννεθία ειναι απριλιο αλλα κοιταω απο τωρα για να μαζευτουμε οικονομικα

οτι πληροφορια εχετε για γηπεδακια νοτια προαστια με ενδιαφερει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συνεχιζω. Αν θυμαμαι καλα εκει διαρκει 4 ωρες το παρτυ ξεκινωντας απο 11 το πρωι καθε Κυριακη.

Κατι που δε μου αρεσε σε ενα παρτυ που ειχα παει περυσι ηταν οτι στο σερβιρισμα εφεραν ολα τα φαγητα σε μεγαλους δισκους. Ετσι καποια παιδια πηραν 3 σουβλακια και καποια 1 ή κανενα. Πιστευω θα ηταν καλυτερα να σερβιρουν σε ξεχωριστα πιατακια για καθε καλεσμενο.

 

Και το καλυτερο ειναι να γινει το παρτυ ακριβως μπροστα απο το 2ο γηπεδακι που εχει χωρο με τραπεζια και καρεκλες και τεντα. Μια χαρα μου φανηκε το παρτυ παντως.

 

Καλη επιλογη

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω.το παρτυ που ημασταν ηταν στο αλμα κλαμπ.ο μπαμπας πληρωσε 140ευρω στο μπαρ μονο για αναψυκτικα κ καφεδες....ολο μαζι του πηγε 480.μου φαινονται παρα πολλα μονο για καφεδες.ΑΝ Ηταν φαγητο θα ελεγα οκ....κατα τα αλλα ηταν μια χαρα.τα φαγητα ηταν για τα πιτσιρικια ηταν δικα τους απο κατερινγκ που συνεργαζονται κ περναγαν μπροστα απο την σερβιτορα με το πιατακι κ τους σερβιρε.το μονο ανυσηχιτικο ειναι το μπαρ που ξαναλεω θεωρω πολλα 140 για καφεδες!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

 

ειδα το aqua e sole στον αλιμο που διαθετει κ γηπεδο αλλα το παρτυ μονο 2 ωρες...εχει παει κανεις σε παρτυ εκει.

 

Εμείς έχουμε πάει εκεί και σε πάρτι γενεθλίων και σε πάρτι βάφτισης. Ως καλεσμένη έμεινα πολύ ευχαριστημένη και στις δύο περιπτώσεις. Δεν ξέρω τι είχαν κανονίσει και τι πλήρωσαν οι άνθρωποι, ο χώρος πάντως ήταν πολύ καλός, χαλαρός και υπήρχε επαρκής έλεγχος στα παιδιά. Σίγουρα ήταν πάνω από δύο ώρες και τα δύο πάρτι. Μήπως με μία οικονομική επιβάρυνση μπορείς να ζητήσεις να σου το διαθέσουν για καμία ώρα ακόμα. Ένα τρίωρο είναι πολύ καλός χρόνος για παιδικό πάρτι, νομίζω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω!θα παω αποπ το aqua esole κ θα ρωτησωτιμες να δω κ απο κοντα τον χωρο!

ενδιαφερομαι π.φαληρο,αλιμο,αγιος δημητριος,ανω γλυφαδα,αργυρουπολη,ελληνικο .για ποια περιοχη μιλας stellakapa?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπάρχουν κάποια γηπεδάκια εκει στο plaza κοντά, στη Γλυφάδα, δίπλα απο Lidl και μαρινόπουλο νομίζω στη Λ. Βουλιαγμένης που κάνουν και πάρτυ. Και επίσης υπάρχουν γηπεδάκια νομιζω λεγεται kifissos club που κάνουν πάρτυ και ειναι πολύ οικονομικα.

 

Εγω εχω πάει πολλές φορές στο aqua e sole σε πάρτυ και είχαμε μείνει σίγουρα πάνω απο 3 ώρες. Κοστίζει βέβαια.Κάπου τόσο είχαν πληρώσει και οι γονείς του εορταζόμενου αν δεν κάνω λάθος αλλά με φαγητό.

Link to comment
Share on other sites

Και συνεχίζω. Για μενα ο απόλυτος χώρος ειναι o Φωκιανός, δίπλα απο το κολυμβητήριο του Εθνικού στο Μετς. Σου βγάζει και γηπεδάκι 5x5 και ο χώρος του καφε ειναι πολύ ωραίος για τους γονείς. Δεν ξέρω αν εχει site, googlare το.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Για ποιες περιοχές ενδιαφέρεσαι; Γιατι εχω ενα υπόψιν αλλα ειναι σε περιοχή απομακρυσμένη

 

 

καλησπέρα και καλή χρονιά!

γνωρίζεις κάποιο χώρο για δυτικά προάστια;

[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]http://www.ticker.7910.org/an1cEQc0g411310MTIwZHw3OTc1MTA5MGRhfEJvdWdhdHNha29zIGlzIA.gif[/img][/url]
[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]http://www.ticker.7910.org/an1cJUT0g410010MzAwMTI5NmR8NjgzMDg2MzQ1ZGF8UG9udGlrYWtpIGlz.gif[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...