Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βοήθεια για οικονομικό πάρτυ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα σε ολους! γραφω σπανια και δε3 ξερω γενικα να χειριζομαι το μπλογκ.ελπιζω να φανει καπου το μηνυμα μου. σε λιγο καιρο θα κανω το παρτυ της μικρης μου και κοιταζοντας τα μηνυματα σας μου δημιουργηθηκε η εξης απορια¨για ποια οικονομικη κριση μου μιλατε οταν καποιοι μπορουν να ξοδεψουν 1000 κ 1500 ευρω για ενα παρτυ γενεθλιων????????

Αν προσέξεις καλύτερα θα δεις ότι τα μηνύματα που διάβασες γράφτηκαν το 2009 και κάποια το 2010.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

γεια σας!7 αυγουστου εχει γενεθλια η μικρη μου και θα ηθελα να ρωτησω ποσο περιπου μπορει να κοστισει ενα παιδικο παρτυ με συνολικα 15 ατομα λογω του οτι πεφτει και κατακαλοκαιρο.σπιτι δεν μπορω να κανω γιατι δεν εχω χωρο!μενω βορεια προαστια.και ψαχνομαι απο τωρα γιατι θελω να κανω κατι πολυ οικονομικο γιατι δεν υπαρχει ανεση οικονομικη;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι παιδοτοποι γενικα κοστιζουν λιγακι ακριβα.Τα 15 ατομα θα ειναι παιδακια και γονεις?Γιατι στους παιδοτοπους πληρωνεις και την εισοδο του παιδιου και του μεγαλου που θα κατσει.Εκτος και αν αναφερεις στην προσκληση οτι ειναι μονο για τα παιδια!

Link to comment
Share on other sites

συνολικα 15 ατομα (3 παιδακια θα ειναι μονο)ειναι τα παιδια των φιλων μας και παπουδογιαγιαδες.οντως επειδη το εψαξα οι παιδοτοποι ειναι λιγο ακριβοι οποτε μαλλον σπιτι μας βλεπω.παντα σπιτι τα εκανα αλλα μεχρι 10 ατομα το πολυ...και ειμασταν τσιμα τσιμα γιατι καθομαστε στη βεραντα και δεν χωραμε αλλοι..τι αλλες ιδεες οικονομικες μπορει να υπαρχουν στο μενου ας πουμε εκτος απο την τουρτα?να παραγγειλω πιτσες για τα παιδια και εμεις να ψησουμε κατι στο μπαρμπεκιου με πατατες και σαλατα?ζητημα δηλαδη να μπορω να διαθεσω μεχρι 100 ευρο.μαλλον με βλεπω να καθονται οι μισοι να τρωνε μεσα στο σπιτι....:oops::oops::oops:και δεν γινετε να μην καλεσω εναν ας πουμε ....ειναι οι μονιμοι φιλοι μας και ξερουν ποτε ειναι τα γενεθλια.απλα φετος θα ειναι και πεθερος πεθερα που περσι δεν ηταν και 2-3 ατομα ακομα....:oops::oops::oops::oops:θελω ενα σπιτι με μεγαλο κηποοοοοοο:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μην καθεσαι να σκασεις!Καλη διαθεση να υπαρχει και ολοι τελεια θα περασουν!Και εμεις στην κουμπαρα μου μισοι μεσα μισοι εξω τρωμε.Επισης εχει προμηθευτει και μπολικα σκαμπο που δεν πιανουν χωρο!Μου αρεσει η ιδεα του μπαρμπεκιου.Φτιαξε μονη σου ωραιοτατα μπιφτεκια,παρε κανα λουκανικο,πιτες,τηγανισε καμια πατατα και μια σαλατα και εισαι ετοιμη!Νομιζω οτι και απο αυτα μπορουν να φανε και τα παιδακια.Το πολυ πολυ σαν συμπληρωματικα παρε κανα τυροπιτακι και φτιαξε καμια μπομπα!Αναψυκτικα και χυμους και εισαι ετοιμη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας!7 αυγουστου εχει γενεθλια η μικρη μου και θα ηθελα να ρωτησω ποσο περιπου μπορει να κοστισει ενα παιδικο παρτυ με συνολικα 15 ατομα λογω του οτι πεφτει και κατακαλοκαιρο.σπιτι δεν μπορω να κανω γιατι δεν εχω χωρο!μενω βορεια προαστια.και ψαχνομαι απο τωρα γιατι θελω να κανω κατι πολυ οικονομικο γιατι δεν υπαρχει ανεση οικονομικη;)

 

Αχ καλε κι εμεις 7/8 εχουμε γενεθλια!!

Τα πρωτα μας φετος!Εσας;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...