Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΗΝ 8η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ??ΓΙΝΕΤΑΙ?


POISON_IVY

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα,

 

θέλω τη γνώμη σας για κατι αν σας εχει τυχει βεβαια!ο κύκλος μου είναι συνήθως 27-30 ημερών και η ωορρηξία μου είναι απο την 14η έως και την 17η ημέρα βασει θερμοδιαγραμμάτων και τεστ ωορρηξίας!αυτό το μήνα βάσει της θερμοκρασίας μου την εντόπισα την 8η μέρα!!είναι δυνατόν!(να σημειώσω βέβαια ότι αυτο το μήνα έχασα ένα προσφιλες μου πρόσωπο)λέτε να επηρεαστηκε ο κύκλος απο αυτό??αν γνωρίζει καποια ας με διαφωτίσει!καλημέρα και καλή δύναμη σε όλες κοριτσακια μου!

 

σας φιλώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε μένα ο κύκλος μου επηρεαζόταν πάντα από το άγχος, ψυχολογικές μεταπτώσεις κλπ. Πιστεύω ότι μπορεί να γίνει. Αν έγινε οωρρηξία νωρίτερα λογικά θα σου έρθει και η περίοδος νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

" δουλεψε" εσυ καλου καλου όλες τις μερες

 

μην αφηνεις καμια ανεκμεταλευτη

 

γιατι αλλαζουν καμια φορα διαφορα στον κυκλο μας

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites

" δουλεψε" εσυ καλου καλου όλες τις μερες

 

μην αφηνεις καμια ανεκμεταλευτη

 

γιατι αλλαζουν καμια φορα διαφορα στον κυκλο μας

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

 

ναι ναι ναι :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε μένα ο κύκλος μου επηρεαζόταν πάντα από το άγχος, ψυχολογικές μεταπτώσεις κλπ. Πιστεύω ότι μπορεί να γίνει. Αν έγινε οωρρηξία νωρίτερα λογικά θα σου έρθει και η περίοδος νωρίτερα.

Συμφωνώ με τη mariori. Εμένα πάντως μου έχει τύχει!!!Για αυτό εκμεταλλευτείτε το!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο κάνω κοριτσάκια μου!βικυ μου δεν κάνω πια τεστ ωορρηξιας εκανα για περιπου 10 μήνες συνεχως.τα έχω σταματήσει για τι νομίζω οτι με αγχώνουν περισσοτερο..σας ευχαριστώ όλες κοριτσακια μου!

 

φιλιά & καλή επιτυχια σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα. Έχω ακούσει και για ωορρηξία στην 9η μέρα, οπότε γιατί όχι και στην 8η, σωστά :?: Συμφωνώ να εκμεταλλεύεσαι κάθε μέρα και σύντομα να σου συμβεί το χαρούμενο γεγονός!!!!!!

Qep5p3.pngrWtbp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...