Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΔΥΟ ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΕ..ΚΟΙΛΙΑ!


Recommended Posts

λοιποοοοον κορίτσια είμαι περίπου 5 εβδομάδων-όπως τα έχω υπολογίσει εγώ γιατί αύριο θα πάω στον γιατρό- κ η κοιλιά μου έχει ψιλοπριστεί.για 4 μερες ένοιωθα λες και είχα πιει όλο το νερό του κόσμου,δεν μπορώ να την ρουφήξω μέσα...εχω πάρει 1 κιλό μέσα σε 1 μήνα.....

ntRCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

andigo, αυτό με το σχήμα (και όχι το μέγεθος) της κοιλιάς είναι καθαρά εμπειρικό, από παρατήρηση και μονο προκύπτει, δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν εξαιρέσεις. Εμένα οι φίλες μου, όσες από την αρχή ξεκίνησαν με το να φαρδαίνει η μέση (όχι η λεκάνη) και μετά να κάνουν κοιλίτσα, έκαναν κορίτσι. Όσες πέταξαν κοιλίτσα από την αρχή, έκαναν αγόρι. Επίσης λένε στρογγυλή κοιλιά=κορίτσι, μυτερή=αγόρι. Βεβαια παίζει και να'ναι απλά θέμα κατασκευής, αλλά γενικά λένε ότι ισχύει. Όπως και το ότι τα αγοράκια στους υπέρηχους έχουν πιο αργό ρυθμό παλμών απ' ότι τα κοριτσάκια. Αυτό μου το είπε κι η γιατρός. Πάλι εμπειρικά μιλώντας.

Αυτό με τους χτύπους της καρδιάς , απ ό,τι διάβασα δεν έχει καμια επιστημονική βάση. Απλά, οι γιατροί έχουν πενήντα τοις εκατό πιθανότητες να πέσουν μέσα. Ας πούμε, στην αδελφή μου, ο γυναικολόγος σωστά μάντεψε ότι είχε αγόρι από τους χτύπους, αλλά σε μια φίλη μου, μέχρι τη β επιπέδου της έλεγε αγόρι και τσουπ μετά το κοριτσάκι. Επίσης, σε μια αλλη φίλη, το μωρό στις πρώτες εβδομάδες είχε αργούς παλμούς και της είπε αγόρι, πήγε χθες και οι παλμοί είναι πολύ γρήγοροι, άρα κορίτσι. Τρέχα γύρευε δηλαδή χαχα:P

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τον 9ο μήνα η κοιλιά μου ήταν ψηλά και όλη μου λέγανε ότι είναι αγόρι. Τελικά το παιδί ήταν ανεμπέδωτο και παρέμεινε έτσι μέχρι που γέννησα. Ήταν κορίτσι όπως είχε δείξει το β' επιπέδου.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γεια σας καινουριεσ μου φιλες.ειμαι στην πολυ αρχη μιας εγκυμοσυνης κ ελπιζω να μου πανε ολα καλα!!!

λοιπον αν καταλαβα το θεματακι θα σας πω για μια φιλη,μια κοπελα γυρω στο 1,65 κ γυρω 55-60 κανονικοτατη στην πρωτη της εγκυμ. απτον 2ο μηνα καταλαβαιναμε οτι ειναι εγκυος μεγαλη κοιλια κ πολα κιλα τελικα αλλα κ μεγαλο μωρο.στον χρονο ξαναειμενε εγκυος κ παλι 1.5 μηνων το καταλαβαμε κ να ηθελε να κρυφτη......?!!!!το μωρο της αυτο ομως γενιθηκε μικρο.!

τωρα τι να πω κ εγω ελπιζω να δω γρηγορα την κοιλια μου για να συνιδιτοποιησω τι μου συμβαινει!!!!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑ:-P:D;)

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι 2,5 μηνων κ με αρκετα κιλα οχι εγκυμοσυνης κ η κοιλια μου κανει μπαμ.αφου ελεγα οσο μπορω περισσοτερο θα το κρυψω αλλα δεν κρυβετε με τιποτα.αραγε θα κανω μεγαλη κοιλια αργοτερα ποιος ξερει????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τότε που είχα ανοίξει το θέμα πρέπει να ήμουν 8-9 εβδ? Τώρα που μπήκα στον 5ο (δηλαδή έκλεισα τους 4 κ μπήκα στον 5ο) φαίνομαι τι να σας πω!! Τουλάχιστον 7 μηνών!!! Φαινόταν οτι θα κάνω κοιλιά μεγάλη και η όρεξη αυξημένη. 'Ηθελα να τρώω πολλά γλυκά,και μου έλεγαν μερικοί οτι έτσι κάνεις στα κορίτσια και όντως έχω κορίτσι!

Εύχομαι σε όλες μας καλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες!

y5yep3.png
Link to comment
Share on other sites

Τότε που είχα ανοίξει το θέμα πρέπει να ήμουν 8-9 εβδ? Τώρα που μπήκα στον 5ο (δηλαδή έκλεισα τους 4 κ μπήκα στον 5ο) φαίνομαι τι να σας πω!! Τουλάχιστον 7 μηνών!!! Φαινόταν οτι θα κάνω κοιλιά μεγάλη και η όρεξη αυξημένη. 'Ηθελα να τρώω πολλά γλυκά,και μου έλεγαν μερικοί οτι έτσι κάνεις στα κορίτσια και όντως έχω κορίτσι!

Εύχομαι σε όλες μας καλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες!

αχ κ εγω μονο γλυκα θελω να τρωω.κ επισης παρα πολυ ορεξη.αλλα προσπαθω ναμην το παρακανω

Link to comment
Share on other sites

Τότε που είχα ανοίξει το θέμα πρέπει να ήμουν 8-9 εβδ? Τώρα που μπήκα στον 5ο (δηλαδή έκλεισα τους 4 κ μπήκα στον 5ο) φαίνομαι τι να σας πω!! Τουλάχιστον 7 μηνών!!! Φαινόταν οτι θα κάνω κοιλιά μεγάλη και η όρεξη αυξημένη. 'Ηθελα να τρώω πολλά γλυκά,και μου έλεγαν μερικοί οτι έτσι κάνεις στα κορίτσια και όντως έχω κορίτσι!

Εύχομαι σε όλες μας καλές τελειόμηνες εγκυμοσύνες!

 

Κι εγώ θέλω γλυκά, αλλά έχω αγόρι. :P Στο πρώτο τρίμηνο ειδικά, είχα τσακίσει τις σοκολάτες. Κοιλιά πάντως δεν έχω μεγάλη. Πιο πολύ προεξέχει το στήθος μου, ίσως και γι αυτό να μη φαίνεται τόσο η κοιλιά. Με το σωστο ρούχο, δεν καταλαβαίνεις πως ειμαι έγκυος.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και γω ειμαι στη 10η εβδομαδα (σχετικα νεα στο φορουμ) και εχω παρει 3 κιλα, η κοιλια πεταει αρκετα καποιος δλδ που με ξερει καταλαβαινε οτι ειμαι εγκυος....:))

και γω θελω να τρωω γλυκα και κρατιεμαι με νυχια κ με δοντια γιατι φοβαμαι δεν θελω να παχυνω πολυ βεβαια δεν το καταφερνω καθε μερα χιχιχχιχιιχ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!εγω ειμαι στην 9η βδομαδα (μαζι με την μολυ εχουμε μια μερα διαφορα) κι εγω πεταξει ηδη κοιλιτσα μια κ ποτε δεν ειχα λογω αθλητισμου!εχω παρει μισο κιλο μονο κ γενικα προσπαθω να μην τρωω χαζα!δεν λεω οτι δε θα φαω αλλα δεν θελω να το παρακανω γιατι ο γιατρος μου ειπε να προσπαθησω μεχρι 12!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ είμαι στη 13η βδομάδα και έχω αρκετά μεγάλη κοιλιά. Ήδη από την 8η είχα αρχίσει να κάνω κοιλιά, πράγμα που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσύνη, που τελικά δεν πήγε καλά όπως κάποιες θα έχετε διαβάσει εδώ σε άλλο θέμα, έφτασα στον 5ο μήνα για να κάνω κοιλιά. Είμαι και αρκετά αδύνατη για το ύψος μου αν και έχω πάρει 4 κιλά και νομίζω ότι είναι ένας ακόμη λόγος για να φαίνεται η κοιλιά ακόμα πιο πολύ. Ειδικά όταν τρώω εκεί να δείτε... Εν τω μεταξύ δεν το ξέρει κανείς ακόμα εκτός απ'τους γονείς μου και τον αδερφό μου και όταν συναντιέμαι με συγγενείς και φίλους προσπαθώ να το κρύψω όσο γίνεται αλλά ως πότε??? Προχθές ήμασταν σε ένα φιλικό σπίτι και ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω πως δεν με πήραν χαμπάρι :lol:. Το έκρυβα κι εγώ όσο μπορούσα... Θα μου πείτε είσαι ήδη 3 μηνών, πότε περιμένεις να το πεις? Δεν θέλω όμως ακόμα βρε παιδιά, για τους ευνόητους λόγους... Είμαι και προληπτική και ειδικά μετά από όσα μου έχουν συμβεί έχω γίνει ακόμα περισσότερο.

M1g4p3.png

t7kQp2.png

Link to comment
Share on other sites

maria 79: και γω μια απο τα ιδια!!! ειμαι στην 11η βδομαδα....δεν ειμαι βεβαια ψηλη...μετρια, οκ 165 και ειμαι 54 κιλα...φυσιολογικη...παρολο που εχω παρει ενα κιλο, δεν ειναι παχος, αλλα πρηξιμο!!! γυρω απο την κοιλια...κ η κοιλια μια πρηζεται μια ξεπρηζεται...εχει φουσκωσει αλλα λιγακι!!!!!ευτυχως ειναι χειμωνας και σωζομαι με το μπουφαν οταν παω στη δουλεια!!!!δεν θα πω τιποτα ακομα εννοειται!κ γω δεν θελω να πω τιποτα ακομα....μονο γονεις κ αδερφια το ξερουν.....με επιασαν κ μενα τα προληπτικα μου γιατι καποιοι συγγενεις μας ειναι κακοι και ζηλιαρηδες κ λεω ασ με δουν στον 5ο η 6ο μηνα!!!! ξεροντας τους συγγενεις λοιπον δεν λεω τιποτα!!!κ βασικα δε νοιαζομαι κ να το πω....εφοσον το ξερουν οι γονεισ κ τα αδερφια κ μοιραζονται την αγωνια κ τη χαρα μας οι αλλοι περισσευουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στη 13η βδομάδα και έχω αρκετά μεγάλη κοιλιά. Ήδη από την 8η είχα αρχίσει να κάνω κοιλιά' date=' πράγμα που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσύνη, που τελικά δεν πήγε καλά όπως κάποιες θα έχετε διαβάσει εδώ σε άλλο θέμα, έφτασα στον 5ο μήνα για να κάνω κοιλιά. Είμαι και αρκετά αδύνατη για το ύψος μου αν και έχω πάρει 4 κιλά και νομίζω ότι είναι ένας ακόμη λόγος για να φαίνεται η κοιλιά ακόμα πιο πολύ. Ειδικά όταν τρώω εκεί να δείτε... Εν τω μεταξύ δεν το ξέρει κανείς ακόμα εκτός απ'τους γονείς μου και τον αδερφό μου και όταν συναντιέμαι με συγγενείς και φίλους προσπαθώ να το κρύψω όσο γίνεται αλλά ως πότε??? Προχθές ήμασταν σε ένα φιλικό σπίτι και ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω πως δεν με πήραν χαμπάρι :lol:. Το έκρυβα κι εγώ όσο μπορούσα... Θα μου πείτε είσαι ήδη 3 μηνών, πότε περιμένεις να το πεις? Δεν θέλω όμως ακόμα βρε παιδιά, για τους ευνόητους λόγους... Είμαι και προληπτική και ειδικά μετά από όσα μου έχουν συμβεί έχω γίνει ακόμα περισσότερο.[/quote']

μαρακι μου εχουμε περασει σεχδον τα ιδια το ξερεις εσυ.εχουμε τοσες ομοιοτητες.ουτε εγω θελω να το μαθει κανενας κ προσπαθω να το κρυψω.εμενα εχει γινει η κοιλια μου λες κ ειμαι στον 5 αλλα επειδη ειμαι παχουλουλα νομιζουν οτι εχω παχυνει.χαχαχαχα.διαβασα που λες οτι επειδη δεν ειναι η πρωτη μας εγκυμοσυνη γι αυτο φουσκωνουμε νωρις

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα.

ομοιοπαθουσα και εγω. μπηκα στον 3ο μηνα και ηδη η κοιλια μου φαινεται απο αποσταση. ειμαι πρησμενη και στο προσωπο και πολλοι μου λενε οτι εχει αγριεψει και ολας.

εχω παρει 3 κιλα , τα 2 μεσα στις γιορτες. οταν εμαθα οτι ημουν εγκυος δεν μπορουσα να σταματησω να τρωω. χαχαχα

θελω να τρωω συνεχως γλυκα αλλα τα αποφευγω γιατι με πιανουν καουρες...

καλυτερα γιατι δεν θελω να παρω 22 κιλα , οπως ειχα παρει στο πρωτο μου παιδακι!!! χαχαχα

καλη λευτερια σε ολες τις μελλοντικες μανουλες.

n32sp2.png Sx6Op2.png
Link to comment
Share on other sites

Στελλι μου πόσο συμφωνώ μαζί σου δε φαντάζεσαι. Αυτοί οι ζηλιάρηδες και κακοί συγγενείς είναι άλλο πράγμα... Και δε φτάνει αυτό, όταν το μάθουν το λένε και στις γειτόνισσες και σε όλο τον κόσμο, έλεος δηλαδή... Γι'αυτό κι εγώ δεν λέω τίποτα. Δεν ξέρω μπορεί και όλα αυτά να είναι βλακείες, αλλά η πείρα μου μου έχει δείξει το αντίθετο και ως προς την εγκυμοσύνη και ως προς τη ζωή μας γενικότερα. Ο κάθε ένας μπορεί να ζηλεύει και να σε γλωσσοτρώει είτε γιατί δεν του πάνε τα πράγματα όπως τα θέλει, είτε γιατί των παιδιών του τα πράγματα δεν πάνε όπως τα θέλει αυτός... π.χ. γιατί εμένα η κόρη μου ή ο γιος μου δεν έχει παντρευτεί ακόμα, γιατί δεν έχει κάνει παιδιά ακόμα, γιατί δεν έχει δουλειά, γιατί δεν έχει σπίτι, αυτοκίνητο, γιατί γιατί γιατί... Φανταστείτε ότι ο μπαμπάς μου που γενικώς δεν κρύβεται και θέλει να το πει παντού, αυτή τη φορά μου λέει: "μη λες σε κανέναν τίποτα. Όχι ότι τα πιστεύω, αλλά μη λες" :lol:. Και συμφωνώ μαζί του. Τουλάχιστον να ξέρω ότι αν συμβεί κάτι θα είναι επειδή ήταν να συμβεί και όχι επειδή οφείλεται στην αρνητική ενέργεια των άλλων ;).

M1g4p3.png

t7kQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρακι μου εχουμε περασει σεχδον τα ιδια το ξερεις εσυ.εχουμε τοσες ομοιοτητες.ουτε εγω θελω να το μαθει κανενας κ προσπαθω να το κρυψω.εμενα εχει γινει η κοιλια μου λες κ ειμαι στον 5 αλλα επειδη ειμαι παχουλουλα νομιζουν οτι εχω παχυνει.χαχαχαχα.διαβασα που λες οτι επειδη δεν ειναι η πρωτη μας εγκυμοσυνη γι αυτο φουσκωνουμε νωρις

Molly μου είσαι πολύ τυχερή που έχεις κιλάκια και ξεγελάς έτσι! Εγώ που είμαι σαν το φρου φρού τι να πω? :D.

Αυτό για τη δεύτερη εγκυμοσύνη και την κοιλιά που φουσκώνει πιο γρήγορα κάπου το έχω διαβάσει εδώ μέσα και μάλλον ισχύει απ'ότι βλέπω.

M1g4p3.png

t7kQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Molly μου είσαι πολύ τυχερή που έχεις κιλάκια και ξεγελάς έτσι! Εγώ που είμαι σαν το φρου φρού τι να πω? :D.

Αυτό για τη δεύτερη εγκυμοσύνη και την κοιλιά που φουσκώνει πιο γρήγορα κάπου το έχω διαβάσει εδώ μέσα και μάλλον ισχύει απ'ότι βλέπω.

καλα τυχερη δεν το λες αλλα τελοσπαντων.ελα ομως που φαινετε παρ ολα τα κιλα.ουφφφφ δεν πειραζει το μονο που θα κανω ειναι να κρυβομαι απο τους κακους συγγενεις που λετε παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στη 13η βδομάδα και έχω αρκετά μεγάλη κοιλιά. Ήδη από την 8η είχα αρχίσει να κάνω κοιλιά' date=' πράγμα που μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση γιατί στην προηγούμενη εγκυμοσύνη, που τελικά δεν πήγε καλά όπως κάποιες θα έχετε διαβάσει εδώ σε άλλο θέμα, έφτασα στον 5ο μήνα για να κάνω κοιλιά. Είμαι και αρκετά αδύνατη για το ύψος μου αν και έχω πάρει 4 κιλά και νομίζω ότι είναι ένας ακόμη λόγος για να φαίνεται η κοιλιά ακόμα πιο πολύ. Ειδικά όταν τρώω εκεί να δείτε... Εν τω μεταξύ δεν το ξέρει κανείς ακόμα εκτός απ'τους γονείς μου και τον αδερφό μου και όταν συναντιέμαι με συγγενείς και φίλους προσπαθώ να το κρύψω όσο γίνεται αλλά ως πότε??? Προχθές ήμασταν σε ένα φιλικό σπίτι και ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω πως δεν με πήραν χαμπάρι :lol:. Το έκρυβα κι εγώ όσο μπορούσα... Θα μου πείτε είσαι ήδη 3 μηνών, πότε περιμένεις να το πεις? Δεν θέλω όμως ακόμα βρε παιδιά, για τους ευνόητους λόγους... Είμαι και προληπτική και ειδικά μετά από όσα μου έχουν συμβεί έχω γίνει ακόμα περισσότερο.[/quote']

ακριβως ιδια περιπτωση.ποσο συμφωνω μαζι σου να ξερες.κ μενα οι δικοι μου το ιδιο μου λενε.μην το μαθει κανεις.οταν γεννησω με το καλο....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα κορίτσια είμαι εναμησι μηνω εγκυος όταν κάθομαι κουράζομαι κι βάζω κάτι σαν καφέ λίγα υγρά, κ πονάει η μέση μου, ενώ ξαπλωμένη δεν έχω υγρά αλλά πονάει η μέση μου, έχει τύχει σε καμία ???? 7 σύζυγος φοβάται μου είπε η κοπέλα να μην κουράζομαι κι να μην κάνω βαριές δουλειές, είμαι με εξωσωματική κ είμαι 38 χρονών

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια είμαι εναμησι μηνω εγκυος όταν κάθομαι κουράζομαι κι βάζω κάτι σαν καφέ λίγα υγρά, κ πονάει η μέση μου, ενώ ξαπλωμένη δεν έχω υγρά αλλά πονάει η μέση μου, έχει τύχει σε καμία ???? 7 σύζυγος φοβάται μου είπε η κοπέλα να μην κουράζομαι κι να μην κάνω βαριές δουλειές, είμαι με εξωσωματική κ είμαι 38 χρονών

 

 

 

 

γεια σου δωρα. το καλυτερο πιστευω θα ηταν να επισκευτεις τον γυναικολογο σου. ειμαι και γω εγκυος σε διδυμα. ειχα πονους στο μηνα που εισαι και συ και δεν εδωσα σημασια μεχρι τον υπερηχο οπου βρεθηκα με αποκολληση και αιματωματα και τωρα ειμαι κρεβατωμενη και θα ειμαι μεχρι να γεννησω. φυσικα στην περιπτωση μου παιζει ρολο και η διδυμη κυηση. αλλα καλο θα ηταν να ενημερωσεις τον γυναικολογο σου.. ευχομαι τελειομηνη εγκυμοσυνη και παντα χαρουμενη!!!!:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου δωρα. το καλυτερο πιστευω θα ηταν να επισκευτεις τον γυναικολογο σου. ειμαι και γω εγκυος σε διδυμα. ειχα πονους στο μηνα που εισαι και συ και δεν εδωσα σημασια μεχρι τον υπερηχο οπου βρεθηκα με αποκολληση και αιματωματα και τωρα ειμαι κρεβατωμενη και θα ειμαι μεχρι να γεννησω. φυσικα στην περιπτωση μου παιζει ρολο και η διδυμη κυηση. αλλα καλο θα ηταν να ενημερωσεις τον γυναικολογο σου.. ευχομαι τελειομηνη εγκυμοσυνη και παντα χαρουμενη!!!!:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

 

Καλησπέρα κορίτσι μου κ γω δίδυμα έχω πρώτα ο Θεόςθα ππάωτην μμεγάλη Δευτέρα στον γιατρο μου, φοβάμαι λίγο έτσι όπωςτα λες :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσι μου κ γω δίδυμα έχω πρώτα ο Θεόςθα ππάωτην μμεγάλη Δευτέρα στον γιατρο μου, φοβάμαι λίγο έτσι όπωςτα λες :(

 

 

 

μην σε αγχωνει τιποτα. η καθε γυναικα ειναι διαφορετικη. οπως και η καθε εγκυμοσυνη. στο γιο μου δουλευα μεχρι τον ογδοο και δεν ειχα καταλαβει πως ημουν εγκυος. μην σε προβληματιζουν τα καφε υγρα. συμβαινει σε πολλες γυναικες. απλα προσεχε τις κινησεις σου και μην σηκωνεις βαρη. ειναι η πρωτη σου εγκυμοσυνη? φυσιολογικη συλληψη?:-P:razz::-P:razz::-P:razz:

ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

μην σε αγχωνει τιποτα. η καθε γυναικα ειναι διαφορετικη. οπως και η καθε εγκυμοσυνη. στο γιο μου δουλευα μεχρι τον ογδοο και δεν ειχα καταλαβει πως ημουν εγκυος. μην σε προβληματιζουν τα καφε υγρα. συμβαινει σε πολλες γυναικες. απλα προσεχε τις κινησεις σου και μην σηκωνεις βαρη. ειναι η πρωτη σου εγκυμοσυνη? φυσιολογικη συλληψη?:-P:razz::-P:razz::-P:razz:

 

Καλησπέρα κοπελιτσα μου ναι εινα η πρώτη εγκυμοσύνη, όχι εείμαι με εξωσωματική η δεύτερη κ τυχερή σε διδυμα, σε ευχαριστώ πολύ την δδευτέρα όπως είπα έχω ραντεβού, την περασμένη Δευτέρα είδαμε τα σακουλάκια (φωλιτσες) αλλά μόνο αυτά τα μωρά μου δν φενονταν

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπελιτσα μου ναι εινα η πρώτη εγκυμοσύνη, όχι εείμαι με εξωσωματική η δεύτερη κ τυχερή σε διδυμα, σε ευχαριστώ πολύ την δδευτέρα όπως είπα έχω ραντεβού, την περασμένη Δευτέρα είδαμε τα σακουλάκια (φωλιτσες) αλλά μόνο αυτά τα μωρά μου δν φενονταν

 

 

αντε με το καλο σου ευχομαι. ολα καλα να ειναι. να ηρεμησεις κιολας...

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...