Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ????


vaitsa

Recommended Posts

Κορίτσια, στη βάφτιση της μπέμπας μου θα έχω ένα τραπέζι με ζαχαρωτά και smarties μέσα σε γυάλες. Τι θα μπορούσα να έχω εκεί ώστε να μπορούν να τα βάζουν μέσα τα παιδάκια και να τα πάρουν μαζί τους όταν θα φεύγουν? εκτός ίσως από χωνάκια που θα έχω για να τα παίρνουν εκείνη την ώρα. Θέλω κάτι που να κλείνει κιόλας για να μην τους πέφτουν έξω. Και από που να τα αγοράσω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, στη βάφτιση της μπέμπας μου θα έχω ένα τραπέζι με ζαχαρωτά και smarties μέσα σε γυάλες. Τι θα μπορούσα να έχω εκεί ώστε να μπορούν να τα βάζουν μέσα τα παιδάκια και να τα πάρουν μαζί τους όταν θα φεύγουν? εκτός ίσως από χωνάκια που θα έχω για να τα παίρνουν εκείνη την ώρα. Θέλω κάτι που να κλείνει κιόλας για να μην τους πέφτουν έξω. Και από που να τα αγοράσω?

 

 

Γιατί δεν παίρνεις άσπρα διάφανα σακουλάκια όπως αυτά που έχουν στα κατστήματα με τα ζαχαρωτά και να έχεις και κορδελίτσες για να τα δένουν από πάνω?

Φαντάζομαι ότι θα μπορείς να τα βρεις σε είδη συσκευασίας.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες ιδέες...!!!!Ωραία τα καλαθάκια, maria77777, αλλά πού θα τα βρω? Και κυρίως, πόσο θα μου κοστίσουν? Θέλω κάτι οικονομικό. Joela, μένω Πετρούπολη, οποτε ο Στρούμπος στο Περιστέρι με βολεύει. Τι έχει, υλικά συσκευασίας? Και που βρίσκεται? Έχεις διεύθυνση ή στο περίπου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα που αρχιζει η σχολικη σαιζον για τους εμπορους,υπαρχουν σε πολλα μαγαζια και πολυκαταστηματα.για το καστος δε ξερω,αν βρω κατι θα σου πω...

children=world:D

happy children=better world:wink:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!

θα δανειστω τον τιτλο...και θα σας παρακαλεσω για ιδεες.......βαφτιζουμε τον ανιψιο μου και το θεμα της βαφτισης ειναι με αγγελους.....στο τραπεζι θα φτιαξουμε χαρτοπετσετες νουφαρο[κατι σαν λουλουδι τελοσπαντων]....

τι θα μπορουσαμε να βαλουμε μεσα περα απο λουλουδι που σκεφτομαστε και να εχει σχεση με αγγελους;;;;

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες ιδέες...!!!!Ωραία τα καλαθάκια, maria77777, αλλά πού θα τα βρω? Και κυρίως, πόσο θα μου κοστίσουν? Θέλω κάτι οικονομικό. Joela, μένω Πετρούπολη, οποτε ο Στρούμπος στο Περιστέρι με βολεύει. Τι έχει, υλικά συσκευασίας? Και που βρίσκεται? Έχεις διεύθυνση ή στο περίπου?

 

Η διεύθυνση είναι Στ.Γονατά 2Α.Απο την πλατεία Μπουρναζίου θα κατέβεις την Κωνσταντινουπώλεως για να βγείς Λ.κηφισού.Στο αριστερό σου χέρι θα δείς μετά το μπεντ εντ μπάθ ένα μεγάλο μαγαζί με κινέζικα.Είναι μέσα σε αυτό το στενό.

 

Εχει υλικά συσκευασίας και για μπομπονιέρες.

Link to comment
Share on other sites

Δες σε αυτό το site:http://www.mardarsprintables.com μήπως σου αρέσει κάτι.

έχει μεγάλη ποικιλία σε κουτάκια και συσκευασίες τα οποία τυπώνεις μόνη σου σε χαρτονάκι

Δες και εδω:

http://parents.org.gr/forum/showpost...9&postcount=46

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...