Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εχετε καμια ιδέα;;;


marilena.s

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα! Μου περισσεύουν κορδέλες, χάντρες και σιελ κουτια από τις μπομπονιέρες έχετε καμια ιδεα τι να φτιαξω για το στολισμό των τραπεζιων τις δεξιωσης;;; Κάτι για τα παιδάκια ίσως; Δε ξέρω!!!

80ffc6ceff.png[/url]59b611aa66.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα κουτακια αν ειναι μικρα δεν με βοηθανε να σκεφτω σε τι θα μπορουσαν να χρησιμοποιηθουν...αν ηταν μεγαλα εχω ιδεες..αλλα δεν ειναι!!!Α..αν ηταν διαφορετικου μεγεθους θα ηταν ωραια σαν πυργος,το ενα πανω στ'αλλο απο το πιο μεγαλο κατω προς το πιο μικρο κ δεμενα ολα μαζι κατακορυφα με τις κορδελες..δεν ξερω αν σου εδωσα να το καταλαβεις καλα τωρα...παντως με αποκλειστικα μονο αυτα τα τρια υλικα δεν μου ρχεται κατι.θα σκεφτω κι αλλο κ θα επανελθω!!

ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΟΥ!!!!

 

url=http://lilypie.com].png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Στο παιδικό τραπέζι, μέσα στο κάθε πιάτο, τα κουτάκια ανοιχτά χωρίς το καπάκι, δεμένα με την κορδέλα, γεμάτα κουφετάκια ή σοκολατίτσες.

 

Τα κουτάκια τρία τρία, δεμένα σαν πακετάκι δώρου το καθένα, με κάτι βαρύ μέσα (χώμα πχ, δεν θα φαίνεται), να συγκρατούν τρια πολύχρωμα μπαλόνια, στη μέση του τραπεζιού.

 

Σε ένα ξεχωριστό τραπέζι, τα κουτάκια μαζί με υλικά ζωραφικής και χειροτεχνίας. Κάθε παιδάκι ζωγραφίζει κάτι για το μωράκι, το βάζει στο κουτάκι και γράφει το όνομά του από έξω. Εσύ τα κρατάς αυτά μέσα στο κουτί των βαφτιστικών, ώστε να τα βλέπει αργότερα το παιδί.

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ένα ξεχωριστό τραπέζι, τα κουτάκια μαζί με υλικά ζωραφικής και χειροτεχνίας. Κάθε παιδάκι ζωγραφίζει κάτι για το μωράκι, το βάζει στο κουτάκι και γράφει το όνομά του από έξω. Εσύ τα κρατάς αυτά μέσα στο κουτί των βαφτιστικών, ώστε να τα βλέπει αργότερα το παιδί.

 

Πάαααρα πολύ ωραία ιδέα! Μαζί και οι κορδέλες και οι χάντρες με μια κόλλα χειροτεχνίας και με την ελπίδα να μη μας βρίσουν οι υπόλοιπες μαμάδες!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...