Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ


stiliani

Recommended Posts

και εμένα μου άρεσαν, σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... μακάρι να κάτσουν καλά, τα ζαχαρώνω πολύ καιρό και το πήρα απόφαση τώρα που έχουν 50%.. θα τα έχω σε 2 εβδομάδες, θα τα βάλω και θα σας πω για εφαρμογή, ύφασμα από κοντά κτλ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 86
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

επαναφέρω το θέμα...

 

ψάχνω να βρω οικονομικά ραφτικά για καλύμματα καναπέ γωνιά. Εχετε κάτι υπόψη σας - για Αθήνα?

 

Για ύφασμα έχω σκοπό να επισκεφτώ καταστηματα στο κέντρο... γνωρίζετε κάποιο συγκεκριμένο με καλές τιμές?

 

Ευχαριστώ

 

Στο μοναστηρακι στην οδο Νικιου 22 στον 1 και στον 2 οροφο, εχει παμφηνα υφασματα. Στον 2 οροφο με 1 ευρω το μετρο και στο 1ο πιο χοντρα για ριχταρια, με 4-5 ευρω το μετρο. Αν θεωρηθει διαφημιση να σβηστει. Αλλα το γραφω γιατι ειναι παρα παρα πολυ φτηνο. Μετα στην οδο Καλαμιωτου εχει πολλα υφασματαδικα, και τωρα στις εκπτωσεις εχει καλες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

σε αυτην τη φαση ειμαστε εμεις τωρα. Μετα απο 6χρονια που τα εχουμε και εχουμε αγανακτησει δεν παει αλλο. Το θεμα ειναι οτι ο αντρας μου θελει να αγορασουμε φορετα (εγω δεν θελω) ασε που τα προηγουμενα ηταν και ακριβα και τα κλεμε τα λεφτα και ειδικα με τον μικρο τωρα που τα ριχνει με ευκολια....

υπαρχει κολπο τελικα?

 

ενα καλο κολπο ειναι να παρεις παραμανες παιδικες ασφαλειας και αν της βαλεις απο την πισω πλευρα πλατη του καναπε ωστε να σου κραταει το υψος και εσυ λιγο μετα να το φτιαχνεις.

Link to comment
Share on other sites

Στο μοναστηρακι στην οδο Νικιου 22 στον 1 και στον 2 οροφο, εχει παμφηνα υφασματα. Στον 1 οροφο με 1 ευρω το μετρο και στο 2 πιο χοντρα για ριχταρια, με 4-5 ευρω το μετρο. Αν θεωρηθει διαφημιση να σβηστει. Αλλα το γραφω γιατι ειναι παρα παρα πολυ φτηνο. Μετα στην οδο Καλαμιωτου εχει πολλα υφασματαδικα, και τωρα στις εκπτωσεις εχει καλες τιμες.

 

Νικιου 22 θα βρω υφασμα επίπλωσης? για κάλυμμα? μπορεί να χρησιμοποιηθεί αυτό το χοντρό που κάνουμε ριχτάρια ?

Link to comment
Share on other sites

Νικιου 22 θα βρω υφασμα επίπλωσης? για κάλυμμα? μπορεί να χρησιμοποιηθεί αυτό το χοντρό που κάνουμε ριχτάρια ?

 

έχει τέλεια υφάσματα επίπλωσης στον 1 όροφο!!!!! με 4-5 ευρώ το μέτρο νομίζω

μπορεί να τα κάνεις ότι θέλεις!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

ριχταρια για γωνια κανπε ποια εχετε βρει ηρθαν τελικα ?http://www.laredoute.gr/product-%CE%9A%CE%AC%CE%BB%CF%85%CE%BC%CE%BC%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%AD-SC%C3%89NARIO.aspx?productID=324163850&documentID=407711&topLevel=9326 αυτα για γωνια ειναι ?

.....

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι έχω αγοράσει καλυματα από το ΙΚΕΑ που ειναι για κρεβατι και ειμαι πολύ ικανοποιημένη. τα αλλάζω μια φορά την εβδομάδα και τα έχω σσε διάφορα χρώματα.έχω βάλει κορδελιτσες που εραψα με το χερι και είναι τέλεια

Link to comment
Share on other sites

ριχταρια για γωνια κανπε ποια εχετε βρει ηρθαν τελικα ?http://www.laredoute.gr/product-%CE%9A%CE%AC%CE%BB%CF%85%CE%BC%CE%BC%CE%B1-%CE%BA%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%AD-SC%C3%89NARIO.aspx?productID=324163850&documentID=407711&topLevel=9326 αυτα για γωνια ειναι ?

 

Δε νομίζω, που το λέει...

Ψάχνω κι εγώ αλλά...

Link to comment
Share on other sites

μαμαλευτεράκι δεν ήρθαν ακόμα, σε 2 εβδομάδες μου είχαν πει γιατί το ένα δεν το είχαν άμεσα διαθέσιμο... αλλά δεν είναι για γωνία είναι για διθέσιο και τριθέσιο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...