Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ???


GEODATOU

Recommended Posts

Καλησπέρα.Λοιπόν σε λίγο καιρό θα γίνω νονά και έχω έναν ενδοιασμό.Επειδή πιάνουν τα χεράκια μου και θα ήθελα να συμμετέχω και εγώ με τον τρόπο μου στη βάφτιση λέω να προσπαθήσω να κάνω μόνη μου τα μαρτυρικά και το στολισμό της κολυμπήθρας( αν επιτρέπει ο παπάς ) .Αλλά δεν ξέρω καθόλου από καταστήματα που να μπορώ να παραγγείλω τα υλικά για όλα αυτά.Έχετε κάποια να μου προτείνετε???Θεωρείτε ότι είναι χαζή η ιδέα μου μιας και στο κατάστημα που θα παραγγείλω όλα τα υπόλοιπα θα έχουν και μαρτυρικα??Τι λέτε???:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα σου προτείνω μια βόλτα στην οδό Πραξιτέλους στο κέντρο της Αθήνας και στα γύρω στενάκια όπου υπάρχουν πολλά καταστήματα χονδρικής με είδη για μπιζού. Μόνο που τα καταστήματα χονδρικής είναι ανοιχτά μόνο το πρωϊ.

 

Στο Nicolis Group στην Σκουλενίου 3 & Πραξιτέλους (γωνιακό) θα βρεις πολλά σχέδια (τα φιλντισένια έχουν μείνει λίγα για αυτό πήγαινε σύντομα). Έχει όμως και από μέταλο, σαν ασημένια, κεραμικά και γενικά πολύ μεγάλη ποικιλία. Το κατάστημα έχει 4 ορόφους.

 

Το Σάββατο που μόλις πέρασε ψωνίσαμε με την νύφη μου υλικά για μπομπονιέρες και μαρτυρικά. Για αξία άνω των 250 ? δίνει 20% έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπεί εδώ και παλιότερα είχα παραγγείλει και για τον στολισμό στη βάφτιση του γιού μου.Ήθελα να κάνω κάτι σαν και αυτά τα μαρτυρικά και θέλω τα υλικά.

http://www.eshopgamou.gr/components/com_virtuemart/shop_image/product/_________________4905c4d70c739.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα υλικά που βλέπω στην φωτογραφία τα έχουν στο NIKOLIS GROUP.

Όντως είναι πολύ καλή σελίδα και σε ευχαριστώ αλλά πήγα να γραφτώ θέλει κάποια δ/νση εταιρείας.Μάλλον τα δίνουν χοντρική σε εταιρείες!!!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Στο site πράγματι για να γραφτείς πρέπει να είσαι εταιρία. Εγώ με τη νύφη μου πήγαμε στο κατάστημα και τα είδαμε εκεί τα πράγματα και τα ψωνίσαμε. Μας είπαν πάντως ότι πουλάνε και σε ιδιώτες εφόσον ενδιαφερόμαστε.

 

Αυτό που δεν ρώτησα είναι αν υπάρχει κάποια ελάχιστη αξία πραγμάτων που πρέπει να αγοράσεις ώστε να μπορέσουν αν σε εξυπηρετήσουν.

 

Πάντως επειδή έχει τόσα πολλά πράγματα στο κατάστημα αξίζει τον κόπο να πας από κοντά. Είναι και Σάββατο πρωϊ ανοιχτά.

Link to comment
Share on other sites

Στο site πράγματι για να γραφτείς πρέπει να είσαι εταιρία. Εγώ με τη νύφη μου πήγαμε στο κατάστημα και τα είδαμε εκεί τα πράγματα και τα ψωνίσαμε. Μας είπαν πάντως ότι πουλάνε και σε ιδιώτες εφόσον ενδιαφερόμαστε.

Αυτό που δεν ρώτησα είναι αν υπάρχει κάποια ελάχιστη αξία πραγμάτων που πρέπει να αγοράσεις ώστε να μπορέσουν αν σε εξυπηρετήσουν.

 

Πάντως επειδή έχει τόσα πολλά πράγματα στο κατάστημα αξίζει τον κόπο να πας από κοντά. Είναι και Σάββατο πρωϊ ανοιχτά.

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!00020367.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω στο nikolis group τα εχω δει.Κανε μια βολτα θα βρεις πολλα σχεδια.Τι θα ελεγες να φτιαξεις και το βιβλιο των ευχων αφου πιανουν τα χερια σου αν δεν αφισει ο παπας για το στολισμο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΨΩΝΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ FAMILY CLUB PRODUCTS, ON LINE ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ.ΣΟΥ ΠΡΕΟΣΦΕΡΟΥΝ ΙΔΕΕΣ ΜΕ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ!!

[URL=http://alterna-tickers.com][IMG]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/h/hqciamtgw.png[/IMG][/URL][URL=http://alterna-tickers.com][IMG]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/i/ix3utlhop.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Στο Νικολις γκρουπ για να παρεις λιανικη πρεπει η παραγγελια να ειναι απο 50 ευρω κ πανω.. το ξερω γιατι ηθελα μονο λιγες χαντρουλες καικατι κρικακια (14 ευρω εκαναν) κ τελικα μου τις πηρε μια γειτονισσα απ΄την πολυκατοικια που φτιαχνει κοσμηματα γιατι δεν θα μπορουσα μονη μου να παρω τοσα λιγα..

Για on line τα ιδια περιπου πραγματα εχει κ αυτο http://www.hantrestoukosmou.gr/ αλλα κ αυτοι θελουν ελαχιστη παραγγελια 50 ευρω (ξεκινησα να παραγγειλω κ τα παρατησα)

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πας και στο diva. Είναι απέναντι από το Ναρλή αν και το μεγαλύτερό τους είναι στη Λεωχάρους (κάθετη της Πραξιτελους). Εκεί δεν έχουν ελάχιστη παραγγελία, έχουν μεγάλη ποικιλία και νομίζω θα μείνεις ευχαριστημένη. Ελπίζω να βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πας και στο diva. Είναι απέναντι από το Ναρλή αν και το μεγαλύτερό τους είναι στη Λεωχάρους (κάθετη της Πραξιτελους). Εκεί δεν έχουν ελάχιστη παραγγελία, έχουν μεγάλη ποικιλία και νομίζω θα μείνεις ευχαριστημένη. Ελπίζω να βοήθησα

 

Υπάρχει Ναρλής και στην Αθήνα? Εγώ ξέρω μόνο αυτόν στην Καβάλα.

Link to comment
Share on other sites

Στο site πράγματι για να γραφτείς πρέπει να είσαι εταιρία. Εγώ με τη νύφη μου πήγαμε στο κατάστημα και τα είδαμε εκεί τα πράγματα και τα ψωνίσαμε. Μας είπαν πάντως ότι πουλάνε και σε ιδιώτες εφόσον ενδιαφερόμαστε.

 

Αυτό που δεν ρώτησα είναι αν υπάρχει κάποια ελάχιστη αξία πραγμάτων που πρέπει να αγοράσεις ώστε να μπορέσουν αν σε εξυπηρετήσουν.

 

Πάντως επειδή έχει τόσα πολλά πράγματα στο κατάστημα αξίζει τον κόπο να πας από κοντά. Είναι και Σάββατο πρωϊ ανοιχτά.

Αν αναφερεσαι στον νικολι ειναι απαραδεκτοι

εχω προσπαθησει 3 φορες να γραφτς στην σελιδα τους ,με ΑΦΜ απο το καταστημα τις αδερφης μου που εχει κοσμηματα αλλα δεν εχουν απαντησει ακομα .εχω στειλει 3 προσωπικα μυνηματα αλλα ακομα δεν απαντησαν για μενα ειναι απαραδεκτοι.

Οταν εχεις μια σελιδα και γραφεις επικοινωνια και ο αλλος σου στελνει στοιχεια κανεις τον κοπο να απαντησεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπητή bebebo,

 

αναφερόμουν στο Nicolis Group. Δεν γράφτηκα από το site καθώς δεν είμαι επιχείριση. Συμφωνώ μαζί σου για την εικόνα που έχεις σχηματίσει εφόσον συμβαίνει αυτό που αναφέρεις. Κρίμα γιατί το site τους είναι καλό και φαίνεται και σοβαρή επιχείριση αφού συμμετέχει και σε εκθέσεις του εξωτερικού.

 

Πάντως, στο ταμείο όταν πληρώσαμε με την νύφη μου για τις αγορές μας, δεν μπορώ να πω ότι η κοπέλα ήταν και ιδιαίτερα εξυπηρετική σε αντίθεση με τις κοπέλες που ήταν στον κάθε όροφο και μας βοηθούσαν με τα ψώνια.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή bebebo,

 

αναφερόμουν στο Nicolis Group. Δεν γράφτηκα από το site καθώς δεν είμαι επιχείριση. Συμφωνώ μαζί σου για την εικόνα που έχεις σχηματίσει εφόσον συμβαίνει αυτό που αναφέρεις. Κρίμα γιατί το site τους είναι καλό και φαίνεται και σοβαρή επιχείριση αφού συμμετέχει και σε εκθέσεις του εξωτερικού.

 

Πάντως, στο ταμείο όταν πληρώσαμε με την νύφη μου για τις αγορές μας, δεν μπορώ να πω ότι η κοπέλα ήταν και ιδιαίτερα εξυπηρετική σε αντίθεση με τις κοπέλες που ήταν στον κάθε όροφο και μας βοηθούσαν με τα ψώνια.

και εγω σε αυτον αναφερομαι ,δεν πειραζει το ebay να ειναι καλα και ο ταξιαρχης που σε σχεση με τον αλλο απαντησαν αμεσως και μου εστειλαν φωτογραφιες με συννημενα.Τι να πεις συμβαινουν και αυτα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...