Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ. ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΝΕΙΣ;;;


Recommended Posts

Σκέφτομαι να γράψω τη μικρή μου σε κάποια τμήματα καλλιτεχνικής απασχόλησης στην Καλλιτεχνούπολη στον Πειραιά. Μήπως κάποια/ος έχει στείλει το παιδί του και έχει εντυπώσεις ή έχει ακούσει σχόλια από γνωστούς;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Pashalitsa,

 

Καλημέρα ! Τί έγινε τελικά ? Κάνατε εγγραφή ? Πώς σας φαίνεται ? Ρωτάω επειδή από όσα έχω διαβάσει σχετικά μπορούν να συμμετέχουν παιδάκια 3+ οπότε θα με ενδιέφερε, με το καλό, για τον Νικόλα κάποιο γκρουπάκι...

x3lfp2?r=1334129047

 

ziswp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας, μπήκα κυρίως για αυτό που διάβασα για την καλλιτεχνουπολη, θεωρω ότι είναι ένας εξαιρετικός χώρος για τα παιδιά μας που έχει δώσει τα φώτα του στον χώρο της δημιουργίας και της έκφρασης.ειμαι εκπαιδευτικός με τρία παιδιά και έχω δει αρκετούς ΄χωρους , θεωρώ ότι είναι ένας από τους πιο ποιοτικούς σε προγράμματα και με ιδιαίτερη φροντίδα και αγάπη για τα παιδίά μας.σας τον συστήνω ανεπιφυλακτα,:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Εμείς έχουμε πολλά πάρε δώσε με την Καλιτεχνούπολη. Θεωρώ και εγώ ότι είναι μία πραγματικά αξιόλογη προσπάθεια και προσφέρει πολλά πράγματα στα παιδιά. Επιπλέον, έχουν ρίξει αρκετά τις τιμές τους, οπότε δεν τους λες και απλησίαστους. Να πω ότι παρά την μείωση των τιμών δεν έχω παρατηρήσει να μειωθεί ούτε το προσωπικό, ούτε τα υλικά που χρησιμοποιούνται.

Σχετικά με τα προγράμματα που έχει, μπορείτε να κάνετε κάποιες δοκιμές στα "εργαστήρια" τους και να καταλήξετε μετά. Εξαρτάται δηλαδή από το τι αρέσει στο κάθε παιδί.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Υπάρχει κάποια μανούλα που να έχει στείλει το παιδάκι της πρόσφατα σε αυτό το κέντρο? Σκέφτομαι να γράψω τον μικρό μου που είναι 3,5 και θα ήθελα μία πιό πρόσφατη γνώμη.

 

BdmAp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Υπάρχει κάποια μανούλα που να έχει στείλει το παιδάκι της πρόσφατα σε αυτό το κέντρο? Σκέφτομαι να γράψω τον μικρό μου που είναι 3,5 και θα ήθελα μία πιό πρόσφατη γνώμη.

 

Αγγελική2 σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα! ευχαριστω!

eHHwp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλημέρα, επαναφέρω το θέμα καθώς στον παιδικό μέσω έσπα είμαστε επιλαχον.......γνωρίζει κάποια μανούλα εάν η Καλλιτεχνούπολη μπορεί να προσφέρει κάτι χρήσιμο εκτός από παιχνίδι σε 3μιση ετών αγοράκι;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...