Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΩΣΗ??


Recommended Posts

Καλημέρα σας κοριτσια!!

Η μικρη μου ειναι αρρωστη απο την Παρασκευη με πυρετο που εφτανε μεχρι 39 κ με εναν λαιμο κατακοκκινο απ'οτι ειδε ο γιατρος!

Αυτο που με απασχολει ομως ειναι οτι το παιδι τις τελευταιες 24 ωρες ενω δεν εχει κανει πυρετο η διαθεση της ειναι χαλια!!!Να σημειωσω οτι μολις σταματησε ο πυρετος γεμισε σπυρακια κ απ'οτι μου ειπε ο γιατρος ειναι καλη ενδειξη κ σε 2-3 μερες θα'ναι καλα!

Εχει απιστευτη γκρινια δεν θελει να την αγγιζεις καθολου.Θελει να καθεται μονη της κ να παιζει αμα παμε να την αγγιξουμε κλαιει!!Αφηστε που χθες κοιμοταν σχεδον ολη μερα....

Απο χαμογελα δεν το συζητω εχουμε να δουμε την φατσουλα της να μας χαμογελαει μερες τωρα.....η μπουμπου μου που χαμογελουσε ολη μερα σε οποιον κ να εβλεπε!!

Και σαν να μην φτανουν ολα αυτα εβγαλε κ ενα σπυρακι πισω στον πωπο της που ειναι σαν μικρη φουσκαλιτσα η οποια βγαζει υγρο απο μεσα κ πρεπει να την ποναει γιατι καθε φορα που της βαζω bedadine ουρλιαζει......

Αχ!!Δεν αντεχω αλλο να την βλεπω ετσι....

Πειτε μου σας παρακαλω σας εχει τυχει να εχουν τετοια διαθεση τα παιδακια σας μετα απο αρρωστια???

Σας ευχαριστω κ συγνωμη αν σας κουρασα:cry::cry::cry:

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δυστυχως εμενα περασε απανωτα 2ιωσεις η μια κρατησε 2μερες εμεινε απυρετος αλλες 2μερες κ μετα για 6μερες συνεχομενα βαραγε 39,6-39,4 κ δεν του επεφτε με τιποτα,κ αναγκαστικα να του δωσω αντιβιωση για να υποχωρηση.Παντως ουτε κ εμενα ειχε ορεξη ουτε για φαγητο ουτε για παιχνιδι,χαλια ειμασταν εδω κ δυο μερες ειναι απυρετος

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα κ σε εσας Vann μου!!!

Εμεις πηγαμε στο γιατρο να δει κ το σπυρακι που εβγαλε κ τι λες να ειναι?

Σταφυλοκοκκος............Ελεος δηλαδη......Ολα μαζεμενα μες το κατακαλοκαιρο!!!

Τι να πω?Ελπιζω να περασει κ αυτο!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...