Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

2 Παλλίνδρομες...


milia

Recommended Posts

Καλησπερα ειμαι καινουργια στο φορουμ και απλά ήθελα να μοιραστώ μαζι σας και την δική μου διπλή κακή εμπειρία στο θέμα απόκτησης ένος μωρού που είναι επιθύμια όλων των γυναικών. Το 2013 χωρίς άγχος και ουσιαστικά χωρίς μεγάλη προσπάθεια έμεινα εγκύος ήταν η πρώτη μου εγκυμόσυνη στα 33 η χαρά μου ήταν απεριγράπτη ήμουν τόσο ευτυχισμένη αλλά δεν κράτησε για πολύ , στον πρώτο και σημαντικό υπέρηχο που ολές γνωρίζεται στην αυχενική διαφάνεια το αποτέλεσμα ήταν χαλιά 1/8 για όσες γνωρίζουν μπήκα στην διαδικάσια κατευθείαν για τροφοβλαστη το αποτέλεσμα? τρισωμία 13 και έτσι τα ονειρά μου σταμάτησαν με μια οδυνηρή απόξεση. Έκανα πολυ καιρό να συνέλθω και να πίσω τον ευατό μου να μπω στην διαδικασία να προσπαθήσω με τον άντρα μου να ξανά μείνω έγυος τα κατάφερα και το Δεκέμβριο 2014 πριν αλλάξει ο χρόνος μαθαίνω οτί είμαι έγκυος πάλι άρχισα να κάνω όνειρα μέχρι που ένιωθα ότι το μωρό μου είναι αγόρι ήμουν σίγουρη και πως αυτή την φορά θα είμαι τυχερή αλλά δυστύχως πάλι ημούν ατύχη πήγα στον γιατρό μου να ξανά δούμε το μωρό και να ακούσουμε την καρδούλα του αλλά αυτή την φορά δεν χτυπούσε είχε σταματήσει , λυπάμαι μου είπε το μωρό παλινδρόμησε τα έχασα δεν μπορούσα να πιστέψω έφυγα τρέχοντας και το μόνο που ήθελα ήταν να πεθάνω. Ξανά στην διαδικάσια για μια ακόμα απόξεση πηγά αλλά ήμουν νεκρή δεν με ένοιαζε και να μην ξυπνήσω από την νάρκωση!!Αυτή είναι η ιστορία μου δεν νομίζω να υπάρξει συνέχεια και γι΄αυτό ήθελα να την μοιραστώ μαζί σας και ευχαριστώ όσες κοπέλες αφειερώσουν λίγο απο το χρόνο τους και την διαβάσουν!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια καλησπέρα γραφω πρωτη φορα.ειμαι 38 χρονων και είμαι εγκυος περιπου 4-5 εβδομάδες το ανχος μου είναι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη(η κορη μου είναι 8 χρονων)ειχα πρόβλημα στον τραχηλο και για 6 μηνες ειμουν στο κρεβατι γεννησα φυσιολογικα (αφου ηταν ανοιχτος)αλλα με αιμοραγια (ευτυχως πειγαν όλα καλα)μετα από 3 χρονια ειχα μια παλλινδρομος κυηση και μετα από 4 χρονια (τωρα δηλαδή)μενω εγκυος και αναρωτιεμε αραγε θα πανε όλα καλα με τον τραχηλο θα είμαι αραγε παλι στο κρεβατι (θα μου πειτε κανεις δε τα ξερει αυτά)απλα ισως με βοηθήσετε με καποιο τροπο να χαλαρωσω λιγο.....περιμενω με αγωνια...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...