Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπαλέτο στην Νικαια-Κερατσίνι


Recommended Posts

Καταρχην καλως σας βρηκα!Σας διαβαζω πολύ καιρό αλλα δεν ειμαι πολυγραφότατος τυπος.....θα ηθελα αν καμια μανούλα γνωρίζει και ειναι ευχαριστημένη απο καποια σχολή μπαλέτου στις περιοχές νίκαιας-κερατσινίου να μου πει και εμενα.Η κορούλα μου ειναι 3,5 και λεω απο Σεπτέμβρη να την γράψω αλλα δεν εχω ακουσει για καποια σχολή.....οποτε σκεφτηκα πως ισως καποια μανούλα να ξερει κατι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στο δήμο Νίκαιας-Ρέντη υπάρχουν πολύ καλά προγράμματα μουσικοκινητικής αγωγής και ρυθμικής τα οποία είναι πολύ οικονομικά, 20 ευρώ τον χρόνο και 10 ευρώ η εγγραφή. Τη κόρη μου την έχω γράψει ρυθμική αλλά το πρόγραμμα που κάνουν φέρνει πιο πολύ σε μπαλέτο. Εδώ θα βρεις περισσότερες πληροφορίες http://www.nikaia-rentis.gov.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=1785&Itemid=168

Link to comment
Share on other sites

Τον σεπτεμβρη εγραψα την κορη μου σχεδον 4 ετων τοτε στην σχολη της ντινας κουτουζου στη Νίκαια επι της οδου αναγεννησεως 4 και εχω να πω τα καλυτερα. Στα μικρα παιδια κανει μαθημα η ιδια που εχει και πτυχιο παιδαγωγικης. Η κορη μου ειναι ξετρελαμενη και απο κάθε μαθημα βγαινει με ενα τεραστιο χαμογελο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Τον σεπτεμβρη εγραψα την κορη μου σχεδον 4 ετων τοτε στην σχολη της ντινας κουτουζου στη Νίκαια επι της οδου αναγεννησεως 4 και εχω να πω τα καλυτερα. Στα μικρα παιδια κανει μαθημα η ιδια που εχει και πτυχιο παιδαγωγικης. Η κορη μου ειναι ξετρελαμενη και απο κάθε μαθημα βγαινει με ενα τεραστιο χαμογελο.

 

ΣΥΜΦΩΝΩ!!!!!!!!!!!!!

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...