Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΡΤΥ - ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους, ψάχνουμε κάποιο χώρο για το παιδικό μας πάρτυ αρχές Νοεμβρίου.... 30 παιδιά περίπου (5 ετών) και 60 μεγάλοι.

 

Σας λέω τα δεδομένα :

  • το φαγητό θέλουμε να το πάμε εμείς....εχουμε γνωστο με catering με τελειες τιμές για εμάς
  • η θεια της μικρής ειναι κλοουν :-P χαχαχαχα κάνει την ψυχαγωγια των παιδιών (παιχνίδια, κουκλοθέατρο, μπαλονια, face painting κτλ)
  • τούρτα εμέις

Θέλουμε λοιπόν 1 χώρο που να πιούν οι γονείς καφέ, αναψυκτικά κτλ

 

Γονείς βοήθεια.......κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη.....Έχω ακούσει τιμές σοκ.....δεν βρισκω πουθενα .....

U80ep3?r=1271337460
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ γενικά,δεν έχω ακούσει κάποιον χώρο που να δέχονται φαγητό δικό σου είτε από catering, είτε σπιτικό....(βγάζουν βλέπεις από όλα...):confused::(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα, θέλω Βαρη, Βουλα Γλυφάδα άντε μέχρι Άλιμο

 

 

Κοίτα κι αυτό..

 

http://www.acquaesole.gr/#!/home

 

Έχω πάει σε πάρτι εκεί και είναι πολύ καλά. Μην σε τρομάξει η πισίνα, έχει και χώρο με φουσκωτά.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα κι αυτό..

 

http://www.acquaesole.gr/#!/home

 

Έχω πάει σε πάρτι εκεί και είναι πολύ καλά. Μην σε τρομάξει η πισίνα, έχει και χώρο με φουσκωτά.

Πάρα πολύ ωρα'ιος χώρος...περισσότερος καλοκαιρινός...δεν ξέρω αν δέχονται φαγητό απ'έξω... :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
Εχετε καμιά καλή ιδέα? Λόγω ηλικίας δεν ενδιαφερόμαστε για παιδότοπους με φουσκωτά...

 

Ποιες περιοχές σε ενδιαφέρουν; Για πότε μιλάμε(ανοικτό ή κλειστό χώρο); Ψυχαγωγικός χώρος ή κ επιμορφωτικός;

jTRQp2.png KPxIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ποιες περιοχές σε ενδιαφέρουν; Για πότε μιλάμε(ανοικτό ή κλειστό χώρο); Ψυχαγωγικός χώρος ή κ επιμορφωτικός;

 

Γλυφάδα , Βούλα, Ελληνικό, Αργυρούπολη. Κλειστός χώρος, γιατί το πάρτυ θα γίνει αρχές Μαρτίου. Ψυχαγωγικός ή επιμορφωτικός? Δεν ξέρω , ακούω και τις δύο προτάσεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γλυφάδα , Βούλα, Ελληνικό, Αργυρούπολη. Κλειστός χώρος, γιατί το πάρτυ θα γίνει αρχές Μαρτίου. Ψυχαγωγικός ή επιμορφωτικός? Δεν ξέρω , ακούω και τις δύο προτάσεις...

 

Τα πρώτα που μου έρχονται στο μυαλό ειναι τα εξής( δε γράφω λινκ για να μη θεωρηθεί διαφήμιση...γκουγκλαρε τα κ θα στα βγάλει με τη μια):

 

Blanos( Γλυφάδα-bowling)

Μουσικό εργαστηράκι( Γλυφάδα-μουσική, τραγούδι)

Τροφούπολη( Αργυρούπολη-διατροφότοπος)

Partyplace( παιδική ντίςκο-Ηλιούπολη)

Blue Red(Άγιος Δημήτριος- bowling)

Athens metro mall( παιδική ταινία κ μετα τούρτα κλπ σε καποιο μαγαζί μεςα στο μολ)

 

Αυτα...αν σκεφτώ κατι άλλο θα σου πω!

jTRQp2.png KPxIp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα που μου έρχονται στο μυαλό ειναι τα εξής( δε γράφω λινκ για να μη θεωρηθεί διαφήμιση...γκουγκλαρε τα κ θα στα βγάλει με τη μια):

 

...

Αυτα...αν σκεφτώ κατι άλλο θα σου πω!

 

 

Σε ευχαριστώ για τις προτάσεις ... το σκεφτόμουν και εγώ για το athens mall. Δεν ξέρω ακριβώς πώς να το σχεδιάσω... Αν σκεφτείτε και άλλες ιδέες , ευπρόσδεκτες...

Link to comment
Share on other sites

Για μεγαλύτερα παιδιά το adventure park στη Μαλακάσα. Ολόκληρη εκδρομή, το ξέρω, αλλά θα τους μείνει αξέχαστο. Έχει και άπλετο χώρο με τραπεζάκια πικ νικ. Αρκεί βέβαια να έχει καλό καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...