Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μοντι το ποντικάκι!


Kat-

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Αν και το μωρό μου είναι μόλις 4 μηνών έχω αρχίσει και κοιτάω για βιβλία με παραμύθια και ιστορίες!

Η μαμά μου μου λέει συνέχεια για ένα παραμύθι που μου διάβαζε μικρή το "Μοντι το ποντικάκι". Δεν ξέρω τίποτε άλλο πέρα από αυτό. Δεν έιμαι σίγουρη αν είναι αυτός και ο τίτλος. Απλώς ήταν το αγαπημένο μου παραμύθι όταν ήμουν μικρή.. και για να βοηθήσω χρονικά μιλάω για 1982-1988.

Αν μπορεί κανείς να με βοηθήσει να το βρω..

Ευχαριστώ πολύ!

we are all a little weird and life is a little weird, and then we find someone whose weirdness is compatible with ours, we join up with them and fall in mutual weirdness and call it love.

Dr. Seuss

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πω πω τι μου θυμισες!Ηταν το αγαπημενο μου παραμυθι!Ο Μοντι το ποντικακι που ηθελε να φυγει απο το σπιτι του να γνωρισει τον κοσμο.Περιπλανηθηκε,κινδυνεψε και ξαναγυρισε σπιτι του τελικα.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...