Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Που κάνω Ρινοπλαστική βοηθείστε με


klarita

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Υπάρχει κάποιος που να έχει χειρουργηθει απο Α.Σ ?????
Εγώ επισκέφτηκα τον Β.Παυλ και μου είπε 10% βελτιωση στην εμφάνιση της μυτης και έτσι δεν πηγα. Ο Α.Σ. στο Κολονάκι με χειρουργησε την 2 φορα με κανένα σχεδον αποτελεσμα. Διαβασε όλο το στόρι μου παρακατω για να καταλάβεις. Τελικα με χειρουργησε πριν 20 μερες ο Λουλουδης. Είμαι ενθουσιασμένη!! Η μύτη μου δεν έχει καμία σχεση με το οτι ήταν πριν και τα ράμματα ακόμα δεν έχουν πέσει. Θα γίνει δηλαδή ακόμα καλλίτερη!!! Αν θες κατι άλλο πές μου. Διαβασε όμως πρώτα την ιστορία μου πριν 10 μερες και θα σου λυθουν πολλές απορίες.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ επισκέφτηκα τον Β.Παυλ και μου είπε 10% βελτιωση στην εμφάνιση της μυτης και έτσι δεν πηγα. Ο Α.Σ. στο Κολονάκι με χειρουργησε την 2 φορα με κανένα σχεδον αποτελεσμα. Διαβασε όλο το στόρι μου παρακατω για να καταλάβεις. Τελικα με χειρουργησε πριν 20 μερες ο Λουλουδης. Είμαι ενθουσιασμένη!! Η μύτη μου δεν έχει καμία σχεση με το οτι ήταν πριν και τα ράμματα ακόμα δεν έχουν πέσει. Θα γίνει δηλαδή ακόμα καλλίτερη!!! Αν θες κατι άλλο πές μου. Διαβασε όμως πρώτα την ιστορία μου πριν 10 μερες και θα σου λυθουν πολλές απορίες.[/quote

 

Καλησπέρα και με υγεία τη νεα μυτουλα. Ήθελα να σε ρωτήσω τα εξής, σου σύστησε καποιος το γιατρό η απλά τον ακούσεις απο το φόρουμ; Επίσης πόσο σου στοίχισε η επέμβαση;

Link to comment
Share on other sites

o Κ. Μα κρυπίδης έχει χειρουργήσει και τον σύζυγο μου και εχει μεγάλη εμπειρια στις μύτες. Οχι σαν πλαστική αλλά διάφραγμα. Βασικά θα μπορούσαμε να του πούμε να την φτιάξει κιολας αλλά επειδή έπρεπε να σπάσει το κόκαλο ειπαμε οκ σιγά άντρας ειναι. Επειδή συνεργάζεται με ενα νοσοκομείο στο οποίο εργάζεται η μητέρα μου έχει φτιάξει ολων τις μύτες. Είναι μεγάλη υπόθεση το νοσηλευτικό προσωπικό να σε επιλέγει σαν χειρουργό, σημαίνει οτι εισαι τσεκαρισμένος και καλός. Πάντα φυσικά να έχουν όλοι κατα νου οτι ακόμα και στους καλύτερους γιατρούς υπάρχει περίπτωση κάτι να στραβώσει και να μην φταίνε και πάντα αυτοί.

 

Επειδή βλέπω πολλές εκπομπές στην συνδρομητικη με ανθρώπους που επαθαν ζημιά από πλαστικές η ρινοπλαστική ειναι πολύ συχνή σε προβλήματα αισθητικής. Αν κάτι δεν πάει καλά με την πρώτη ειναι μετά πολύ δύσκολο να φτιαχτεί γιατι οι ιστοί έχουν υποστεί βλάβη, μπορεί να έχει αφαιρεθεί ο χόνδρος κτλ. Οπότε μην βάζετε τον εαυτό σας σε τέτοιες ταλαιπωρίες αν το πρόβλημα δεν ειναι πραγματικά σοβαρό. Να ακούμε και το φιλικό μας περιβάλλον τι λέει γιατι μόνοι μας με το μυαλο μας πολλές φορές ψάχνουμε το τέλειο και στο τέλος χάνουμε και αυτό που είχαμε και ήταν μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα .εγώ έχω τώρα δέκα μέρες από τη μέρα χειρουργείου .το κόκκαλο που με ενοχλούσε έχει φύγει είναι πρησμένη ακόμη.δν εχω γεύση όσφρηση ακόμη

ποτεξαναερχεται αυτό γνωρίζει κανείς. μου ειπαν παροδικα.

αλλά περίπου. ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .εγώ έχω τώρα δέκα μέρες από τη μέρα χειρουργείου .το κόκκαλο που με ενοχλούσε έχει φύγει είναι πρησμένη ακόμη.δν εχω γεύση όσφρηση ακόμη

ποτεξαναερχεται αυτό γνωρίζει κανείς. μου ειπαν παροδικα.

αλλά περίπου. ?

Καλησπέρα σου εύχομαι τα καλύτερα αποτελεσματα! Ποιος σε χειρούργησε? ευχαριστημένη μέχρι στιγμής?

Link to comment
Share on other sites

Σιχάθηκα να βλέπω παντού προφίλ με ένα μόνο post στο οποίο εξυμνούν μεγαλογιατρούς!!! Είναι τελικά τόσο "μεγάλοι" ή είναι απλά το μάρκετινγκ που τους ανέβασε;;;; Γιατί εγώ προσωπικά έχω πάει σε έναν από αυτούς και μπορώ να σας πω ότι έφυγα ή μάλλον με έδιωξε στο δεκάλεπτο για να μπει ο επόμενος να του πάρει το μαύρο 100αρικο της επίσκεψης... Δεν το συζητώ για την τιμή του χειρουργείου!!!!! Πέρα από το ποσό που θα έπαιρνε από το ταμείο ασφάλισης θα έπρεπε να δώσω μαύρα πάλι ένα εξωπραγματικό ποσό! Τα δέκα λεπτά που ήμουν εκεί αυτό μου εξηγούσε κυρίως! Τον τροπο πληρωμής! Αυτοί είναι οι γιατροί που έχετε θεούς! Αυτός δεν είναι γιατρός για μένα! Δεν είναι κανω το χειρουργείο πλήρωσα έφυγα! Πρέπει για μεγάλο χρονικό διάστημα να έχεις παρακολούθηση από το γιατρό. Εγώ έφυγα από εκεί μέσα και είπα "Δεν θα με αγγίξει αυτός ο χασάπης και ας με κάνει μοντέλο". Συν του ότι απογοητεύτηκα γιατί πήγα και εγώ συστημένη από Φιλη.

Βέβαια ήταν πριν από μερικά χρόνια που ήταν θεοί. Τώρα μάλλον δεν μετράει το μάρκετινγκ πια αλλά το χρήμα.

K7r0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτή την αποτυχημένη προσπάθεια αναζήτησα και πάλι γιατρό μετά από 8 χρόνια. Αποφάσισα να πάω σε γιατρό, γιατρό όχι τιβιπερσονα και έτσι πήγα στον κύριο Τερζ στο Ψυχικο αρχικά που είχε πάει φίλος μου για διάφραγμα όχι πλαστική και ήταν παρά πολύ ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα. Πολύ καλός γιατρός και φοβερή οργάνωση στο ιατρείο του, και οι συνεργάτες του εξίσου εκπληκτικοί.

Όμως, δεν μου έκανε το "κλικ" που μου έκανε η Κυρια Κυπρ Α. στον Πειραια. Μου άρεσε πολύ η δουλειά της, είναι πολύ σχολαστική και της αρέσει αυτό που κάνει. Ήταν η μόνη που είχε πάνω στην κάρτα της το κινητό της τηλέφωνο και που το απαντάει ότι ώρα και να την πάρεις. Είναι ΩΡΛ με ειδίκευση στην ρινοπλαστικη, όχι απλά πλαστικός και μου έφτιαξε και το διάφραγμα.

Δεν κατάλαβα ΤΙΠΟΤΑ. Είχα μελανιές για δυο μέρες και για μια βδομάδα λόγω του χειρουργείου περισσότερο είχα μια δυσφορία τύπου κρύωμα, αυτό. ΠΡΟΣΟΧΗ! Το αποτέλεσμα φαίνεται μετά από καιρό, χωνέψτε το. Γιατί εμένα μου το είπαν, το διάβασα το άκουσα και όταν είδα την πρισμενη μου Μυτη στα αποκαλυπτήρια με έπιασε απελπισία :P

Και δεν θα ξεχάσω την ώρα που άνοιξα τα μάτια μου στο χειρουργείο και ήρθε δίπλα μου με χάιδεψε, μου κρατούσε το χέρι και μου μιλούσε. Γιατί αυτό είναι γιατρός για μένα, να είναι κοντά στον ασθενή του. Να τον γιατρέψει μέσα έξω! Δεν το συζητώ για το αποτέλεσμα που είναι απολύτως φυσικό και όχι το τυποποιημένο των άλλων γιατρών επειδή είναι μόδα η μικρή γαλλική Μυτη.... Φίλες μου που με βλέπουν μετά από καιρό αναρωτιούνται τι έκανα και ομόρφυνα. Δεν θα πω άλλαξε η ζωή μου, είναι άσχημο να το λες αυτό όταν υπάρχουν άνθρωποι με πολύ σοβαρά προβλήματα! Μπορώ όμως να πω ότι βελτίωσα την ποιότητα ζωής μου με καλύτερη αναπνοή και ενιςχυςα την αυτοπεποίθηση μου. Φτιάχνοντας το έξω μου, θεραπεύτηκε ένα κομμάτι μέσα μου, ουσιαστικά.

Επιλέξτε ΩΡΛ, δεν θα σας κάνει ζημιά σε αντιθεςη με ένα πλαςτικο χωρίς ειδικευςη. Πηγαίνετε στους γιατρούς να τους γνωρίσετε, αυτοι οι άνθρωποι θα σας ναρκωςουν και θα σας χειρουργηςουν, αν δεν νιώσετε εςεις ασφάλεια αφήστε τους άλλους να χτυπιούνται ότι είναι οι καλύτεροι και πηγαίνετε στον επόμενο. Μην προσπαθείτε να αλλάξετε τον εαυτό σας. Με αυτή τη λογική δε θα σας ικανοποιήσει ποτέ κανένας γιατρός. Προσπαθήστε να βελτιώσετε τον εαυτό σας, να πάρετε την καλύτερη-βελτιωμένη έκδοση αυτού.

Επεξεργάστηκαν by Chryssanthoula
Έκοψα τα ονόματα λόγω κανόνων του φορουμ
K7r0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Σκευτομαι και εγω να κανω ρινοπλαστικη και εχω καταληξει σε αυτους.Θα το εκτιμουσα πολυ αν καποιος μου πει την γνωμη του η και σε πιον θα πιγενε ο ιδιος.

1 - Βασιλη Παυλιδελης

 

2 - Δημητρης Λουλουδης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!

Σκευτομαι και εγω να κανω ρινοπλαστικη και εχω καταληξει σε αυτους.Θα το εκτιμουσα πολυ αν καποιος μου πει την γνωμη του η και σε πιον θα πιγενε ο ιδιος.

1 - Βασιλη Παυλιδελης

 

2 - Δημητρης Λουλουδης

Τους έχω επισκεφτεί και τους δυο.Λουλουδης εξαιρετικά συμπαθής, ο άλλος εντελώς αχωνευτος. Δυστυχώς όμως δεν έχω δικούς μου ανθρώπους η προσωπική άποψη (δεν έχω χειρουργηθει η ιδια) για κανέναν απο τους δυο. Διαισθητικα θα πήγαινα στο Λουλουδη.....

Link to comment
Share on other sites

Εδω και αρκετο καιρο επισκέπτομαι αρκετους ιατρους αφου σκέφτομαι άμεσα να προχωρησω σε ρινοπλαστικη για ιατρικους και αισθητικους λόγους.Απο γνωστους αλλα και απο internet επισκεφθηκα τους Σκούρα, Μακρυπίδη και Παυλιδέλη και σκέφτομαι να επιλέξω 1 απο τους παραπανω, με μια κλιση προς τον κΜακρυπίδη που μου φάνηκε πιο προσιτος και με διαθεση να εξηγησει πολυ αναλυτικα Εχεις κανεις εικονα για καποιον απο αυτους;

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια,

 

ποια η γνωμη σας για παυλιδελη και για κασιμη αλεξανδρο;; σαν δουλεια περισσοτερο και αποτελεσμα οχι σαν προσωπικοτητες;;

 

Για Κασιμη δεν ξερω να σου πω,αλλα και εγω ειχα ακουσει πολλα για παυλιδελη,αρχικα ειχα σκοπο να παω εκει και να κανω την ρινοπλαστικη, αλλα μαζι με τα καλλα ειχα ακουσει και διαβασει μερικα πραγματα που στο τελος αλαξα γνωμη.Εχω ακουσει παντος μονο καλα για τον Δημητρη Λουλουδη,θα σου προτινα να ψαχθεις ωστε να αποκτισεις μια γνωμη για τον συγκεκριμενο ;)

Link to comment
Share on other sites

Για Κασιμη δεν ξερω να σου πω,αλλα και εγω ειχα ακουσει πολλα για παυλιδελη,αρχικα ειχα σκοπο να παω εκει και να κανω την ρινοπλαστικη, αλλα μαζι με τα καλλα ειχα ακουσει και διαβασει μερικα πραγματα που στο τελος αλαξα γνωμη.Εχω ακουσει παντος μονο καλα για τον Δημητρη Λουλουδη,θα σου προτινα να ψαχθεις ωστε να αποκτισεις μια γνωμη για τον συγκεκριμενο ;)

 

Σε ευχαριστω πολυ. για παυλιδελη σκοπευα και μιλησα τηλεφωνικα. τι ειχες διαβασει που σε εκανε να αλλαξεις γνωμη;; δεν ειμαι στην Ελλαδα και θα ερθω ειδικα για ρινοπλαστικη και δεν εχω και πολλη ιδεα απο τους γιατρους αλλα στη Κυπρο δεν βρηκα καποιο καλο. Ειναι ευκολο να μου πεις τα αρνητικα του παυλιδελη ειτε εδω ειτε προσωπικα?? καθε εμπειρια ή σχολια που βρηκες ειναι σημαντικα για να μην το μετανιωνω μετα ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστω πολυ. για παυλιδελη σκοπευα και μιλησα τηλεφωνικα. τι ειχες διαβασει που σε εκανε να αλλαξεις γνωμη;; δεν ειμαι στην Ελλαδα και θα ερθω ειδικα για ρινοπλαστικη και δεν εχω και πολλη ιδεα απο τους γιατρους αλλα στη Κυπρο δεν βρηκα καποιο καλο. Ειναι ευκολο να μου πεις τα αρνητικα του παυλιδελη ειτε εδω ειτε προσωπικα?? καθε εμπειρια ή σχολια που βρηκες ειναι σημαντικα για να μην το μετανιωνω μετα ;)

 

Ο κασιμης παρα πολυ καλος πλαστικος !!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

ειμαι απο Κυπρο και θα ηθελα τη βοηθεια σας. μου εχουν πει για παυλιδελη και κασιμη;; κριτικες;; αντιστοιχη εμπειρια θα βοηθουσε πολυ

 

Εγώ φίλη μου χειρουργήθηκά στον Λουλούδη και δεν μπορεις να καταλάβεις πόσο ευχαριστημένη έμεινα!!! Θαύμα ο άνθρωπος έκανε γιατι τέτοια κατεστραμένη μύτη δεν φαντάζεσε!! Διαβασε πιο κατω την ιστορία μου, κάπου μεσα Φλεβάρη για να καταλάβεις!! Τώρα είμαι σουπερ!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω και αρκετο καιρο επισκέπτομαι αρκετους ιατρους αφου σκέφτομαι άμεσα να προχωρησω σε ρινοπλαστικη για ιατρικους και αισθητικους λόγους.Απο γνωστους αλλα και απο internet επισκεφθηκα τους Σκούρα, Μακρυπίδη και Παυλιδέλη και σκέφτομαι να επιλέξω 1 απο τους παραπανω, με μια κλιση προς τον κΜακρυπίδη που μου φάνηκε πιο προσιτος και με διαθεση να εξηγησει πολυ αναλυτικα Εχεις κανεις εικονα για καποιον απο αυτους;

 

Δεν ξέρω καθόλου για τον κύριο Μακρυπίδη... για τους άλλους δύο ο ένας με χειρούργησε στο παρελθόν και ήταν σαν να άνοιξα το παράθυρο και πεταξα τα λεφτά μου στο δρόμο εκτός τα μούτρα που έκανε και τον τρόπο που μου συμπεριφέρονταν... λες και έκανε αγγαρεία.....στον άλλο πηγα επίσκεψη και μου είπε 10% βελτίωση στο αποτέλεσμα. Άσε 10% για 4χιλ που μου είχε ζητήσει τότε (2009) με τίποτα. Διαβασε το πρώτο μυνημα μου τον Φλεβάρη για να καταλάβεις.. Τελικά χειρουργήθηκα στον Λουλούδη. Ο άνθρωπος είναι πραγματικός επιστήμονας με μεταπτυχιακά στις ΗΠΑ. Ο Σ δεν έχει μεταπτυχιακό. Πιστεύεις οτι και αυτό δεν παιζει ρόλο.... ?? Οτι θες πες μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας! θα ηθελα κι εγω πληροφοριες σχετικα με τον α. σκουρα. Τον ειχα επισκεφτει και μου εδειξε τη δουλεια του.. γενικοτερα απ οτι καταλαβα δεν του αρεσουν και τα πολλα λογια... αλλα οπως προειπε ενα μελος του forum και συμφωνω απολυτα μαζι του,δεν παμε για να κανουμε φιλους αλλα αρκει να ειναι καλος στη δουλεια του. Οι φωτος που μου εδειξε οσον αφορα τη ρινοπλαστικη φαινονταν τελειες.. τωρα οποιος εχει καποια παραπανω πληροφορια κ μπορει να την παραθεσει, θα με βοηθουσε πολυ.... ευχαριστω πολυ!!!!

Συγνώμη Τζίνα μου αλλά εγω δεν είχα καλή εμπειρία με τον συγκεκριμενο.... και δεν με νοιάζει και πολύ η συμπεριφορά, αν και βγάζεις και απο αυτό συμπερασμα γιατι αν ο γιατρός δεν νοιάζεται για τον ασθενή αστα να πάνε.. τι μπορεις να περιμενεις..? Από αποψη δουλειάς όμως... ΔΕΝ τον συστήνω!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ θα πώ την γνώμη μου τώρα που όλα τελείωσαν και ανάρρωσα πλήρως... Πήγα Λουλούδη με ΚΛΕΙΣΤΑ μάτια!!! Τό όνομα το βρήκα εδώ από το φόρουμ! Πραγματικά αυτός ο γιατρός είναι το κάτι άλλο!!! Θα γράψω μερικές πληροφορίες αλλά όποιος θέλει ας διαβάσει και την 1η ανάρτησή μου 18 Φεβ που γράφω όλο το στορυ μου. Κατ αρχήν ο άνθρωπος έχει κάνει μετεκπαίδευση στις ΗΠΑ στα μεγαλύτερα πανεπιστήμια και όχι σε χώρες του 3ου κόσμου... ή σαν άλλους που δεν έχουν κάνει καν μεταπτυχιακό και κόβουν ράβουν σωρηδόν λες και βγάζουν παραγωγή στο εργοστάσιο.../ Λοιπόν, την πρώτη μέρα γενικά σου βάζουν πωματισμό και σου κλείνουν την μύτη τελείως... χάλια... αλλά αυτός φέρνει από ΗΠΑ κάτι ειδικά σωληνάκια που σου επιτρέπουν να αναπνεύσεις μια χαρά! Επίσης ο Λουλούδης κάνει ανοιχτή ρινοπλαστική, για την οποία θέλει πιο πολύ χρόνο να σου αφιερώσει ο γιατρός αλλά είναι λιγότερο σκληρή για την μύτη καθώς δεν χειρουργεί στα τυφλά και έχει πολύ καλλίτερα αποτελέσματα. Βέβαια πρέπει να είναι ιδιαίτερα εκπαιδευμένος ο χειρουργός για να την κάνει! Πρέπει να αφιερώσει πολύ περισσότερο χρόνο και έτσι δεν ενδείκνυται για αυτούς που θέλουν να βγάζουν 5-6 μύτες την μέρα καθώς στην καλλίτερη πρέπει να κάνεις μικροχειρουργείο στην ουσία, επί 2,5 ώρες. Μπείτε στη σελίδα του Λουλούδη που έχει και ένα βιντεακι με πληροφορίες!! Εμένα με χειρουργούσε 4,5 ώρες, δεν είναι άρπα κόλλα ο άνθρωπος, ήμουν βέβαια και δύσκολη περίπτωση. Μετά το χειρουργείο έβαζα πάγο συνέχεια (συνέχεια) επι 36 ώρες και με το που έβγαλα τον νάρθηκα κυκλοφορούσα αμέσως. Αλλά τα έχω ξαναπεράσει και ξέρω. Ένα παλλικαράκι που είχε έρθει με τη μαμά του και δεν του έβαλε το πρώτο βράδυ έγινε μελανό πρησμένο γύρω από τα μάτια. Αυτός θέλει τουλάχιστον 2 εβδομάδες για να βγει έξω. Εγώ ήμουν μόνη μου και σηκωνόμουν κάθε 1,5 ώρα όλο το βράδυ και έπαιρνα πάγο. Με χειρούργησε στην καλύτερη κλινική, στο Ιατρικό Ψυχικού! Λες και είσαι σε 5* ξενοδοχείο και το προσωπικό άψογο. Πρέπει να είσαι το πρωί του χειρουργείου νηστική χωρίς νερό με τελευταίο γεύμα 20:00. Πλήρωσα τόσα όσα μου είπαν περίπου όπου και να πήγα αλλά φαντάζομαι χωρίς να είμαι και σίγουρη οτι παίζει και με την περίπτωση. Η μύτη μου τώρα είναι τέλεια αν και μου είπε οτι θα χάσει ακόμα το 1/3 του όγκου της στην άκρη η οποία ακόμα είναι σκληρή και μουδιασμένη και όπου έγινε η όλη δύσκολη επέμβαση και ακόμα δεν έχει δέσει. Έφτιαξε βέβαια και το κόκαλο και όλα, και την αναπνοή και το στραβό κόκαλο!! Τόσο καλό αποτέλεσμα εγώ δεν το περίμενα!! Όταν έβγαλα το νάρθηκα κόντεψα να βάλω τα κλάματα από την χαρά μου!! όχι όπως όταν με χειρούργησε ο Α.Σ... και όταν έβγαλα τον νάρθηκα επειδή δεν μου είχε κάνει σχεδόν τίποτα και στεναχωρέθηκα αυτός τσατιστηκε.... Οι γιατροί που αναφέρω στην 1η μου ανάρτησή είναι όλοι γνωστοί. Αν είναι να το κάνει κάποιος ας το κάνει με τον καλύτερο!!! όποιος θέλει κάτι μου λέει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα !! Θα ήθελα και εγώ να σας πω την ιστορία μου !! Είχα κάνει ρινοπλαστικη το 2005 στον Ιωαννιδη Σπύρο !μετανιωσα για την ωρα και την στιγμή !! Θέλει πολύ προσοχή !!

Μετά απο τόσα χρονια αποφασίζω και πηγαίνω σε διάφορους γιατρούς και μέσο το φόρουμ (που πραγματικά χάρηκα τόσο πολύ για της πληροφορίες που εχω πάρει απο δω !!!) και μέσο το φόρουμ πήγα στον Λουλούδη !! Δυο φορές με είδε και ασχολήθηκε πολύ ο άνθρωπος με την μύτη μου ...έκλεισα το χυρουργειίο στης 17 Απριλίου (τα ραντεβου και όλα αυτά έχουν γίνει πριν ένα μισή μήνα) όποτε θα σας πω και της λεπτομέρειες για μετά 😊

Link to comment
Share on other sites

Rita rita? ολα καλα με τον κυριο λουλουδη; Γενικα αποψη μου οσο πιο μεγαλος ειναι ο γιατρος σε ηλικια τοσο πιο καλη εμπειρια τοσο καλυτερος με λιγα λογια.. Δεν ξερω ποιον να διαλεξω .. Ο λουλουδης ειναι 50 χρονων και παυλιδελης σκουρας 60+ Ουσιαστηκα 10 χρονια παραπανω εμπειριας... Δεν τα λες λιγα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!Βρε παιδιά καμία βοήθεια για καλό γιατρό εκτός απο τον Λουλούδη που προτείνεται τελευταία θα ήταν πολύ χρήσιμη μιας και είμαι απο επαρχία.Για τον Μακρυπ Κωστ στο Χίλτον η τον Κόλλ στη Γλυφαδα αν γνωρίζει κάποιος ας στείλει πμ.

Link to comment
Share on other sites

Rita rita? ολα καλα με τον κυριο λουλουδη; Γενικα αποψη μου οσο πιο μεγαλος ειναι ο γιατρος σε ηλικια τοσο πιο καλη εμπειρια τοσο καλυτερος με λιγα λογια.. Δεν ξερω ποιον να διαλεξω .. Ο λουλουδης ειναι 50 χρονων και παυλιδελης σκουρας 60+ Ουσιαστηκα 10 χρονια παραπανω εμπειριας... Δεν τα λες λιγα...

 

Καλησπέρα !! Ολα τελεια με τον Λουλουδη!! Ειμαι πολύ τυχερή που βρέθηκε αυτός ο άνθρωπος στη ζωή μου ,καταρχήν πέρασαν μολις 12 ημέρες και βγαίνω κανονικά ουτε μελανιές ουτε ίχνος που ειμαι μετα την επέμβαση και είχα πολύ δύσκολη περίπτωση!! Ειναι επαγγελματιας ο άνθρωπος τι να λέμε απο την πρώτη μέρα αναπνέω δεν είχα καθόλου γκάζες στη μύτη εχει άλλη τεχνική δεν μπορώ να περιγράψω !!δεν ξέρω αν θες στείλε μου το email σου θα σου στείλω ολα μου τα φωτό πριν και έως σημερα ! Μην κοιτάς τα χρονια ειναι λάθος γιατι εγω ασχολούμαι με χρώμα στα μαλλιά και ειμαι 5 χρονια στο χορό εννοώ η Κομμωτρια στο Κομμωτηριο μου που εχω ,εχει εμπειρία 15 χρονια ,εγω ειμαι όμως η καλύτερη !! Ο Λουλούδης αγαπάει τη δουλεια του.Αυτη την στιγμή έχουν πάει δυο φίλες μου με το που με είδαν τι αλλο να σου πω ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!Βρε παιδιά καμία βοήθεια για καλό γιατρό εκτός απο τον Λουλούδη που προτείνεται τελευταία θα ήταν πολύ χρήσιμη μιας και είμαι απο επαρχία.Για τον Μακρυπ Κωστ στο Χίλτον η τον Κόλλ στη Γλυφαδα αν γνωρίζει κάποιος ας στείλει πμ.

Όταν φτιάχνουμε τη μύτη ,ο γιατρός πρεπει να ειναι ΩΡΛ !! Μην κάνετε λάθος κ πηγαίνετε στους πλαστικούς θα υπάρχει πρόβλημα όπως σε μενα που είχα πάει πριν 10 χρονια στον Ιωαννιδη !! Φαινόταν η μύτη μου χυρουργειμενη εννοώ τωρα μετα απο 12 μέρες δεν φενεται καθόλου !!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...