Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΝΤΟΝΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ


small bart

Recommended Posts

Καλησπερα.Εχω ενα ζουζουνακι 29 ημερων.Γεννηθηκε με καισαρικη τομη και μολις μου τον εφεραν τον εβαλα κατευθειαν στο στηθος οπου το επιασε μια χαρα.Ετσι ξεκινησαμε...Στην πορεια πονουσα πολυ γιατι ο μικρουλης μου, μου πληγωσε τις θηλες αλλα και αυτο το ξεπερασαμε.Το θεμα ειναι οτι με εχει πιασει 2 φορες, με διαφορα μια εβδομαδας ,πολυ εντονος πονος στο δεξι στηθος(σε σημειο να κλαιω).Ειναι εντονες σουβλιες σαν να περναει βελονα απο τη θηλη και προς το εσωτερικο του μαστου.Ενδιαμεσα απο αυτες τις δυο φορες νιωθω σουβλιες και στα δυο στηθη αλλα με πολυ λιγοτερο πονο.Εχει αντιμετωπισει καποια κατι παρομοιο?

Και μια ασχετη ερωτηση.Το γαλα που εχω καταψυξει αφοτου το βγαλω απο την καταψυξη στην συντηρηση ποσες ωρες διατηρειται?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστω πολυ mom.Ξεχασα να γραψω οτι οι θηλες μου δεν ειναι πια πληγωμενες και ποναω χωρις να εχω το παιδι στο στηθος αλλα ασχετες ωρες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω πολυ mom.Ξεχασα να γραψω οτι οι θηλες μου δεν ειναι πια πληγωμενες και ποναω χωρις να εχω το παιδι στο στηθος αλλα ασχετες ωρες.

ποναει το στηθος σου ή η θηλη? οταν θηλαζει ή οχι?

83hKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ mom.Ξεχασα να γραψω οτι οι θηλες μου δεν ειναι πια πληγωμενες και ποναω χωρις να εχω το παιδι στο στηθος αλλα ασχετες ωρες.

 

Ναι, ναι το κατάλαβα. Κι εμένα μου συνέβαινε, όταν κατέβαινε το γάλα.;) (ποστ #540, 541 κλπ)

Όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια....ο Θεός γελάει!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εχω ενα ζουζουνακι 29 ημερων.Γεννηθηκε με καισαρικη τομη και μολις μου τον εφεραν τον εβαλα κατευθειαν στο στηθος οπου το επιασε μια χαρα.Ετσι ξεκινησαμε...Στην πορεια πονουσα πολυ γιατι ο μικρουλης μου, μου πληγωσε τις θηλες αλλα και αυτο το ξεπερασαμε.Το θεμα ειναι οτι με εχει πιασει 2 φορες, με διαφορα μια εβδομαδας ,πολυ εντονος πονος στο δεξι στηθος(σε σημειο να κλαιω).Ειναι εντονες σουβλιες σαν να περναει βελονα απο τη θηλη και προς το εσωτερικο του μαστου.Ενδιαμεσα απο αυτες τις δυο φορες νιωθω σουβλιες και στα δυο στηθη αλλα με πολυ λιγοτερο πονο.Εχει αντιμετωπισει καποια κατι παρομοιο?

Και μια ασχετη ερωτηση.Το γαλα που εχω καταψυξει αφοτου το βγαλω απο την καταψυξη στην συντηρηση ποσες ωρες διατηρειται?

 

Να σου ζήσει το μωράκι σου! Ρίξε μια ματιά εδώ! http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=28811&highlight=%EA%E1%ED%F4%E9%ED%F4%DF%E1%F3%E7%3B+candida%3B+%EC%F5%EA%E7%F4%DF%E1%F3%E7 Νομίζω πως είναι η περίπτωσή σου! Περαστικά!

HXuSp2.pngaS46p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...