Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γαλα αβγ της φαγε


Recommended Posts

καλημέρα απευθυνομαι εδώ δεν ξερω αν ειναι σωστο αλλα αντιμετωπίζω αυτο το πρόβλημα : όταν πινει το μωρό μου 13 μηνών, το γάλα ΑΒΓ της φαγε έχει δυσκοιλιότητα έχει τύχει σε κάποια από εσάς? με το αndvance δεν έχω αυτό το πρόβλημα μήπως δεν είναι καλό το ΑΒΓ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά σε διαφορετικές τροφές. Π.χ.εγώ αν πιω νες καφε με γάλα είμαι άρρωστη. Αλλά πόσοι δεν πίνουν; Το ίδιο και τα παιδια.

Δεν σημαίνει ότι το ένα είναι πιο καλό απο το άλλο. Το καλύτερο είναι το μητρικό. Απο εκεί και πέρα δώσε στο παιδάκι σου αυτό που του ταιριάζει περισσότερο.

 

Να το χαίρεσαι

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλημέρα απευθυνομαι εδώ δεν ξερω αν ειναι σωστο αλλα αντιμετωπίζω αυτο το πρόβλημα : όταν πινει το μωρό μου 13 μηνών, το γάλα ΑΒΓ της φαγε έχει δυσκοιλιότητα έχει τύχει σε κάποια από εσάς? με το αndvance δεν έχω αυτό το πρόβλημα μήπως δεν είναι καλό το ΑΒΓ?

 

Εμένα πάλι, εδώ και κάτι μήνες που πίνει το advance έχει δυσκοιλιότητα....σε σημείο που περνάει ολόκληρη εβδομάδα και δεν έχει ενεργηθεί!!!! Τώρα της πήρα το αβγ της ΦΑΓΕ που έχει και πρεβιοτικά για να δω πως θα πάει. Αφού κάθε παιδάκι αντιδρά διαφορετικά, ελπίζω σε μας να έχει τα αντιθετα αποτελέσματα και να γλυτώσουμε από τη δυσκοιλιότητα.!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...